Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 305 z 1243 (komentarze od 12161 do 12200):
Nawet dobre statystyki ze Swietymi w tym pucharze.
Jakim by składem nie grali i tak bedzie ciezko bo jakos gra z nimi za dobrze sie nam nie układa. Na szczescie gramy z nimi u siebie i to w tym momencie jest plus
Dziwne to by było gdyby nie dzwonił skoro go obserwowal
Niech sedziuje przyjacielsko dla gospodarzy :D
I bardzo dobrze, niech wraca jak najszybciej bo nie wiemy na ile znowu wypadł Debuchy a z samym Jenkinsonem to słabo wygladamy.
Ciekawe co powie jak Chelsea i LFC dostana zadyszki a Arsenal bedzie prowadził w tabeli :D A to, ze w nas nie wierzy to akurat nie jest zadna niespodzianka
To było pewne, ze walki o taki talent jak Dembele do konca nie odpuscimy. Mlody jest, dobrze wybrał z tym Celticiem bo przynajmniej gra i strzela a u nas to pewne by nie bylo
MarkOvermars najpierw awansujmy :)
Sanchez i Ozil lepiej niech usiada na ławce jutro bo zawsze beda mogli wejsc jakby trzeba było. Cieszy powrot Pereza
Piekny wynik
No nie moge z tego Teodorczyka :D
Stekelenburg co za parada
O i Zlatan sie odblokowal
@mistiqueAFC
Dlugo wytrzymal
Co tam sie dzieje we Wrocławiu :D
Mourinho hahahahaha juz, tak szybko na trybuny poleciał? lol
Payet z tego co widze oczywiscie z asysta
Oho tam juz tez gol :D
1-0 swieci, na razie dobrze wybrałem :D
Nie wiem co teraz ogladacie, ja postawiłem na mecz swietych z Evertonem
@mistiqueAFC
Przewaznie zawsze daje taki sam typ jak redakcja, no moze poza 5-2 :D
@mistiqueAFC
Bardziej mi zalezy na wygranych niz na rozrywce jaka jest typer ale to mam nadzieje, ze wszyscy tak maja :)
Zaglosowane na Sancheza MOTM
@mistiqueAFC
I tak, mam 3-1 w typerze ale jeden wynik jaki mi moze nie siadac to w meczu Arsenalu, jeszcze by im z jedna mogli walnac
@mistiqueAFC
Duzo nie brakowało ale na szczescie mozemy odetchnac
Dziekuje, dobranoc
Zaraz sie doprosimy
@mistiqueAFC
Zalezy mi na tym zeby sie nie skonczyło remisem a coraz bardziej sie obawiam, ze do tego dojdzie
No nie dobija ich :(
Zaraz dostane zawału, właduja im w koncu tego trzeciego gola czy na prawde chca zaraz remisowac
Tak jak pisałem i Ramsey i Giroud
Ja juz widziałem karnego, gdzie te zmiany, Wenger nauczy cie to cos w koncu czy nie
Wenger zmiany rob, na co czekasz, musi ktos dobic na 3
Do tyłu, do tyłu, wykop, strata, masakra
hahahahah no ten sedzia to jest jakis nienormalny, dawac szybko 3 bo na pewno cos odwali jeszcze, jestem tego pewien
Dawac jeszcze jednego nim sedzia nie odwali znowu czegos
Monreal co zgranie
Bez Zwirka sie nie obedzie a jest tak jak mowilem czyli pełny napor na poczatku 2 polowy
I znowu bedzie tak samo czyli ruszymy mocnym atakiem, wejdzie Giroud i Ramsey i ten pierwszy uratuje wynik meczu ale pewnie wczesniej strzela nam gola bo Wenger jak zwykle za długo bedzie czekał ze zmianami
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Fajny skład, mogłby grac Ox, ktory ma swietne statystyki w tym pucharze no ale coz. Byle do przodu