Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 426 z 1243 (komentarze od 17001 do 17040):
Nic nowego nie powiedział.
Ale jakies slowa mam nadzieje zna, przynajmniej takie zeby sie z kolegami z zespołu rozumiec.
Podobno Koscielny i Cech nie zagraja z Tottenhamem. Masakra by była
@Hubertus888
Tej skutecznosci to juz od paru spotkan brakuje
@simpllemann
Oczywiscie, ze nie ale przegramy to jakos mnie to nie ruszy gdzie w niektorych meczach az z nerwow mi łezka z oka poleciała. Wiem, moze za bardzo przezywam no ale tak juz mam
Goal.com: Arsenal nie ma jaj by pokonac Tottenham. Do takich sytuacji doprowadził Wenger
Taa troche. Pamietam jak Giroud odpowiadał Henryemu na słowa, ze Arsenal powinien miec lepszego napastnika, jak sie mu postawił i teraz wychodzi kto ma racje. Nie ogladałem meczu ale widziałem ta sytuacje z poprzeczka, zamiast przyłozyc sie do strzału ten walna z kopyta tak, ze sie prawie bramka zatrzesła po tym uderzeniu. Giroud jest napastnikiem srednim, pewnego pułapu nie przeskoczy. Widza to w reprezentacji, gdzie czesciej jest zmiennikiem a w Arsenalu juz nie. Wenger to jest konkretny slepiec nie tylko jezeli chodzi o Giroud ale takze o Walcotta a zmian to juz w ogole nie ogarnia. Pisali wszyscy jak to super gra Campbell a jak słabo Sanchez i kto zszedł? ten pierwszy, a potem co najlepsze wchodzi bezproduktywny Walcott za Sancheza i nawet sytuacji nie miał? Takich to własnie mamy napastnikow, jak ktos myslał, ze Welbz powroci i bedzie strzelał w kazdym meczu to sie srogo zawiodł.
Dlatego jak mowi Merson Wengerowi czym predzej trzeba podziekowac za te lata pracy w Arsenalu zwłaszcza jak Mistrzostwo zdobedzie Leicester lub Tottenham. W nastepnym sezonie juz tak łatwo jak w tym sezonie nie bedzie.
Jeszcze chwila i Giroud na liczniku bedzie mial 2 miesiace bez strzelonej bramki. I to ma byc napastnik prowadzacy druzyne do Mistrzostwa?
Swieta prawda panie Merson. Juz wiekszosc byłych podobiecznych Wengera ostro go krytykuje. Ostatnio zaczał Parlour a jeszcze wczesniej Henry. Niestety zarzad jest głupi i coraz czesciej sie pojawiaja w mediach informacje o przedłuzeniu z Wengerem kontraktu. Kpia sobie z kibicow
@Koroniarz
To chyba mowił Parlour albo Merson
W sobote mozemy miec tylko 1 punkt przewagi nad MU.
@taxi_driver;
Ja juz mowiłem to dawno. Dla mnie moze nie byc LM na Emirates a dodatkowo jak Tottenham bedzie na koniec sezonu przed Nami i co nie daj Boze z Mistrzotwem to Wenger sam powinien miec jaja, przeprosic i odejsc.
@marimoshi;
To slowo do nas nie pasuje :D
Jestesmy na 5 miejscu jezeli chodzi o bramki strzelone. Lisy 51, Tottenham i Everton 49,Manchester City 48. Ale co tam, Wenger i tak ciagle powtarza to samo, ze klasowego napastnika nam nie potrzeba
West Ham pogromca najlepszych druzyn. Z Nami to sie pewnie niezle zabawia
Wenger out, nasze grono sie powieksza :D
Co tam sedzia tyle doliczył, tak bardzo chciał zeby Walcott strzelił?
Jak mowiłem, ze nie ma sie co ta druzyna denerwowac to nikt mi nie uwierzył. Sobotnie spotkanie bede ogladał na DUZYM LUZIE
Jestesmy najwiekszymi frajerami XXI wieku
hahahaha tak patrze teraz i 10 w lidze Everton ma wiecej goli strzelonych niz My hahahahahaha padłem jak to zobaczyłem
A jakby mi powiedział, ze skoro jestem taki madry to powinienem sam trenowac Arsenal to bym mu odpowiedział
ale ja nie potrafie, nie jestem trenerem w porownaniu do pana, Pan jest trenerem ale jak juz dawno skonczonym
Jakbym był dziennikarzem i chodziłbym na konferencje pomeczowe to po takim spotkaniu powiedziałbym Wengerowi.
"Pan to powinien podac sie do dymisji a najlepiej to powinien pan zostac definitywnie wywalony z Arsenalu"
ciekawe jakby na cos takiego zareagował
@marz2
Niedługo wyjdzie taka ksiazka
Arsenal - tak kończą frajerzy
I My chcemy wygrac z Tottenhamem na WHL, dobre sobie
Jak przegramy to bede załował, ze lisy straciły wczoraj punkty.
Rudzki nie przesadzaj, zadną niespodzianką nie jest dostawanie w dupsko Arsenalu
Tottenham przegrywał ze Swansea a wygrał. Arsenal prowadził ze Swansea a przegrywa. Przeciez to jest załosne do potegi
A w zamian za ten wynik i spieprzony najlepszy do wygrania sezon Wengerowi zaproponuja nowy kontrakt. Transfery? media sobie z nas kpia, najpierw było 200mln, teraz 75mln, dobre sobie
Nie zasługujemy na Mistrzostwo. W sobote Tottenham nas podsumuje
Niech spadaja na drzewo a Wenger na najwyzsze jakie moze. ZENADA
@bobocian;
To jest znak rozpoznawczy Wengera
Obroncy City pokazywali spalonego hahahahaha
LFC 3-0, tak sie strzela
@bobocian
Bardziej bym porownał do Leicester z meczu z Norwich
Wenger to jest pomyslowy trener, pewnie dlatego proponuja mu przedłuzenie umowy
Wengerowi w tym sezonie to chyba tylko raz dobrze wyszły zmiany tzn zrobił dwie idealne ale trzecia pojechał po całosci. Z tego co czytam co piszecie to Sanchez słabo, szkoda ze Wenger boi sie sadzac gwiazdy na ławce
MU remis z Watfordem, ktory jest lepszym zespołem i ma wiecej sytuacji bramkowych. Przyjezdza Arsenal na OT i nagle MU graja jak nie oni w tym sezonie i ładuja wszystko co sie tylko da. Wkurza mnie takie cos ale mowiłem, ze pewnie zagraja słabo.
West Ham nas tez rozbije, graja niesamowicie z lepszymi ekipami w tym sezonie
Payet jest niesamowity
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Tragedia