Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 429 z 1243 (komentarze od 17121 do 17160):
Bez komentarza
No juz myslałem, ze sie Wenger osmieszy zmianą
Gramy tak jakbysmy prowadzili
60 minuta, czas na zmiany
Walcott to jest porazka nie pilkarz
0 pressingu na bramkarza zeby popełnił bład
Jak bedzie remis to bedzie dobrze
Cech prosze cie tylko bez takich
Sanchez za pozno o dwa kroki ten strzał
No to sie Rashford nagrał
Dobra startujemy, niech sie teraz bardziej postaraja
@atemisan
Bo sa Anglikami a Joel nie
Anglicy maja sie z czego cieszyc, ten Rashford to bedzie kawał napastnika.
Welbz wraca po dlugiej kontuzji i ma dwie bramki a Giroud i Walcott 0
Na forme Walcotta to sie nie doczekamy
Gdybysmy tak zaczeli od poczatku grac
Czemu oni zawsze zaczynaja grac jak bramki straca.
Moze teraz rusza te swoje dupska
Welbeck ufff
Wiecie co, nawet przestalem sie denerwowac Arsenalem. Tu sie nic nie zmieni gdy na ławce zasiada Arsene Wenger.
Nie mamy jaj zeby osiagnac sukces w lidze angielskiej.
Mistrzostwo z Wengerem? buahahahaha cuda sie nie zdarzaja
Walcott ucz sie chlopie od młodszego
W tym momencie gratuluje lisom Mistrzostwa Anglii
Gabriel zamiast przyjac to sie wypieprzył
hahahahahahaha nie moge, co za patologia
Jak sami strzelimy to bedzie sie wtedy mozna cieszyc z prowadzenia Swansea
Glik na trybunach, nie nie w Manchesterze nie zagra :D
Sanchez czemus nie przyjał :/
I po co tyle durnych strat
ALe zołtej mu nie dał, szok
Załatwil młodzik Gabriela i Bellerina, dobrze ze przed polem karnym
Ciezko tutaj było nie trafic w DG
Do srodka mogł podawac
@Cysiowo
Na zwyklym C+
Beda jaja i smiech jak Rashford bedzie strzelał a Walcott nie
Mam nadzieje, ze ta grafika kłamie i to Welbeck bedzie wysunietym napastnikiem
@Redzik
A Giroud to ci na co znowu? gosc od połtora miesiaca nic nie strzelił a ty go chciales w pierwszym składzie? Wenger dzisiaj pomyslał, zeby tylko na prawde Danny grał w ataku a nie Walcott bo u Wengera nie wszystko jest idealne. Ze składem trafił ale znowu z ustawieniem moze nie trafic. Skład jest super, nie spodziewałem sie, ze Pera posadzi na ławce. Obysmy tylko nie walili wszystkiego prosto w bramkarza
No to pieknie, De Gea wrocił, znowu bedzie bramkarz naszego rywala zawodnikiem meczu :/ Ze składu jestem mega zadowolony, Wenger wysłuchał mojej prosby posadzenia Giroud na ławce. Jedno co inaczej myslałem to Walcott na ławe a Joel w pierwszym składzie. Ale zeby wszystko było cacy to musi koniecznie Danny grac na szpicy, załamie sie jak zagra tam Walcott. Z ławka tez sie Wenger postarał.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jeszcze rykoszet do tego, jak nie mamy szczescia to nie mamy.