Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 427 z 1243 (komentarze od 17041 do 17080):
W weekend przewaga BVB moze byc tylko 2 punktowa. Guardiola by sie zbłaznił oddajac Mistrzostwo majac taka przewage
2-1 dla Mainz w Monachium :D
Krzysztof Włodarczyk (49-3-1, 35 KO) przeżył wypadek samochodowy w drodze do Sosnowca, gdzie w piątek odbędzie się gala bokserska z jego udziałem. Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej został uderzony przez inne auto, przez co zjechał na sąsiedni pas, wpadając w nadjeżdżającego TIR-a. Na szczęście, "Diablo" nie odniósł żadnych obrażeń i jego piątkowy pojedynek z Rosjaninem Walerym Brudowem (42-7, 28 KO) jest niezagrożony.
sprzed chwili
Brac sie do roboty, strzelac i wygrac. 2-0 Milner
Milner 2-0 :)
Giroud to jest jednak pokraka, na co tak mocno strzelał, przesadził z ta poprzeczka
Zdecydowanie Ozil był faulowany, zasrany sedzia
Pierwszy celny strzał Swansea i juz bramka
No jasne, zamiast 2-0 to remisuja. Nigdy sie nie naucza
Miec takiego Lukaku w ataku, zastawic sie umie tak jak Giroud ale strzela wiecej goli.
Fajnie byłoby ich rozbic tak z 4-0 zeby przynajmniej sie troche zblizyc do totkow i lisow z bramkami
Bramka jak ktos tak jak ja nie oglada
arsenalist.com/f/2015-16/arsenal-vs-swansea/goaaal-joel-campbell-with-a-wonderful-sliding-shot.html
Sanchez asysta
JOEL YEAH, jak go nie wystawi z totkami Wenger to niech zgnije w łagrze :D
Przy 2-0 i ja zacznie sie cieszyc, nie wczesniej
Totki w czwartek graja z BVB a my pauzujemy, to dla nas powinien byc plus
Mainz walczy o LM, cos podobnego :)
Mainz prowadzi z Bayernem
Ale rotacja hohoho, Wenger jak zapowiedział tak zrobił :D a nie przepraszam to tylko 3 zmiany. W koncu Walcott na ławce ale powinien tam powedrowac takze Ramsey no chyba, ze jakis cudem dzisiaj mu mecz wyjdzie. Ławka znowu zgroza
Ramsey to pupil Wengera, czyzbyscie o tym zapomnieli? :P
Gabriel i Per? Cech boj sie, cos tam zarotował Wenger ale miało byc wiecej zmian
Cos Santi sciemna bo na poczatku mowił, ze chce wrocic na rewanz z Barcelona a teraz nagle wroci dopiero w kwietniu czyli z tym zapaleniem jest cos na rzeczy. W koncu to Arsenal
Nie mogło byc inaczej. Gdyby tylko w wiekszosci spotkan reszta sie do niego przystosowała nie liczac Cecha i Welbecka, ktorzy procentowo byli za nim
No i jak w tym klubie ma byc normalnie jak pilkarz dochodzi do siebie po kontuzji, juz konczy leczenie i nagle sie okazuje, ze ma stan zapalny i nie moze grac. Co oni nie potrafia przeprowadzic dobrze rehabilitacji czy co, ze z kazdym pilkarzem dzieje sie to samo. I znowu te magiczne 3 tygodnie Jacka, to sie w głowie nie miesci.
@arsenallord
I co z tego? niech sobie beda, najwazniejsze zeby na koniec nie byli na pierwszym. Zreszta tak jak napisałem jak dla mnie nie wygraja a byc moze przegraja tak jak obstawiam
Brawo WBA ale jak jutro my nie wygramy gdzie jest duze prawdopodobienstwo to sie długo tym wynikiem nie nacieszymy
West Ham jutro wygra tak samo jak wygra z Nami u siebie. W tym sezonie maja patent na mocne zespoły a z tymi słabszymi strasznie sie mecza
Pelka zaczyna mnie wnerwiac, jaki znowu karny? za wszelka cene chce by lisy to wygrały
@Lucas6Z
Z Nami nie punktował :P
I Forster sie posypał
Ja znowu pojechałem po bandzie i dalem 1-0 dla AV :D
@Catalonczyk
Odwet, ktos mu noge podstawił :D
Sedzia Friend kontuzjowany, pojechał do szpitala, prowadził mecz Bournbemouth
i2.mirror.co.uk/incoming/article7474144.ece/ALTERNATES/s615/Blooded-fourth-official-Kevin-Friend-receives-treatment.jpg
Rondon why
A nie, jednak nie, Aston Villa i Sunderland zdobyły 2 bramki :D
Vardy znowu chciał wymusic
Tylko my im strzelilismy wiecej goli na ich stadionie :) bo chyba nikt nie zdobył wiecej niz jednego gola
Gardner WOW
Nasi znowu zrobia jutro z Fabiana gracza meczu i nie wygraja, niestety ale takie mam przeczucie.
No rzeczywiscie jest wyzsza jak jednego widza juz stracili - czyli mnie :P
Gdzie wczesniej ktos normalny słyszał o kims takim jak Amaro jak gosc ma restauracje tak droga, ze tylko nieliczni moga tam pojsc zjesc.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Lloris chce drugiej bramki West Hamu :)