Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 495 z 1243 (komentarze od 19761 do 19800):

Komentowany temat: Vieira rozpoczyna karierę trenerską 10.11.2015, 04:51

Dobry kierunek bo fajna liga a w lepszej mogłby sobie nie poradzic

Komentowany temat: Özil pobił rekord Premier League 09.11.2015, 19:55

To jest zdecydowanie jego sezon

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 09.11.2015, 19:52

Szkoda, ze nie gralismy od poczatku swojej pilki jak z Manchesterem United. W tym meczu strasznie duzo błedow było, jeden z najgorszych meczow pod tym wzgledem. Przerwa na reprzentacje sie przyda wszystkim szkoda tylko, ze Sanchez nie bedzie mogł odpoczac.

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 09.11.2015, 19:48

O Payet wypadł na 3 miesiace to spore osłabienie młotow

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 09.11.2015, 10:05

@gunners007
I to Nas rozni od takiego Manchesteru City bo oni mimo, ze maja wielu bardzo dobrych pilkarzy to dalej wydaja krocie na kolejnych (de Bruyne, Sterling) gdzie przeciez sa w obwodzie Silva, Navas czy Nasri, ktorzy gdy wypadna to własnie ma ich kto zastapic. U Nas Sanchez jest pod forma ale nie usiadzie na ławce bo nikt za Niego nie zagra i własnie majac na wzgledzie coroczne kontuzje Wenger powinien sie przełamac. Co z tego, ze bedzie za duzo pilkarzy jak przynajmniej bedzie spokoj bo kontuzje Nas nie omijaja i pewnie nie omina do konca kadencji Wengera.

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 09.11.2015, 07:52

Dopiero teraz zauwazyłem, ze przy bramce Gibbsa znowu Ozil asystował i jest jedynym graczem w PL, ktory w 6sciu kolejnych meczach ligowych zaliczył asyste :)

Widzisz panie Wenger nie ma rotacji i w koncu pojawiaja sie problemy a to wszystko przez urazy i brak ławki dlatego przynajmniej 2 transfery trzeba było zrobic

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 19:00

@AaronRambo
Szkoda, znowu nie odpocznie

@Kanonier204
Nie wiem, mozliwe

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:58

Dzisiaj na Anfield był Gerrard. Ostatni raz jak był na Anfield to Liverpool przegrał... z Crystal Palace :D

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:56

Przynajmniej sie statystyki wyrownały i nikt nie powie, ze nie zasłuzylismy na ten 1 punkt. Sa eliminacje MS w Ameryce teraz? bo by sie Sanchezowi przydała chwila wytchnienia

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:52

Tak jak pisałem, czułem remis i jest remis czyli jak zwykle mozna byc liderem, liderem sie nie zostaje.

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:37

Tylko BŁAGAM teraz bez durnych błedow

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:37

To jest nasz czas teraz

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:34

GIBBS ale wejscie o lol

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:31

Gibbs za Campbella co ja widze

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:30

I znowu podanie do rywala

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:27

Jak to dobrze, ze przerwa na reprezentacje teraz

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:25

I nici z kontry

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:24

Wenger zmiany a przepraszam kto niby ma wejsc? no własnie

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:22

I znowu a nawet minuta nie mineła

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:21

I znowu te zasrane błedy

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:18

Co z tego, ze zostaniemy na 2 miejscu jak przegramy najwazniejszy dla Arsenalu jeden z dwoch meczy sezonu.

Giroud why :(

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 18:12

fuck

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 18:07

Ruszyliby z tym pressingiem a nie stoja jak kolki

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 18:06

NIe mogli tak grac od poczatku

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 18:04

Mam nadzieje, ze teraz juz nie beda popełniac głupich błedow i za darmo oddawac pilki

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 18:03

O macie Flaminiego

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:55

Brakuje szybkosci Bellerin jestem pewien, ze poradziłby sobie z Harrym i go dogonił chociaz Kosa tez powinien bo wolny nie jest

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:50

Sanchez co miał okazje to powinien to zamienic na bramke, uderzył tak od niechcenia. Tottenham strzelił i gra pressingiem z ktorym sobie nie radzimy a z ławki nie ma kto wejsc. Nie mozemy tego przegrac tak wiec do roboty od poczatku 2 połowy.

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:49

Ktos dobrze napisał jak mamy szanse na lidera to sami wszystko pieprzymy

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:48

Blad za błedem

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:47

Wszystkie akcje Tottenhamu to po głupich naszych stratach, tak na pewno nic nie zdziałamy

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:45

Z Bayernem w 2 połowie cos zaczeli chwytac oby dzsiaj było podobnie, nie mozemy byc lamusami i przegrac z nimi

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:40

NIc mnie tak nie wkurza jak tracone bramki po durnych błedach, zawsze powtarzam wybijac do przodu a nie sie bawic w obronie

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:39

Co oni do cholery odwalaja, same straty to proste, ze rywal ma swoje okazje

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:36

Teraz beda sie bronic całym składem, przeciez to oczywiste

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:35

Nic nie graja i strzelaja

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:34

Doprosilismy sie

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:32

Dzisiaj jak nic przydałby sie Theo

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 08.11.2015, 17:28

Z podaniami do siebie tez cos sie nie moga zgrac

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady