Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 495 z 1243 (komentarze od 19761 do 19800):
To jest zdecydowanie jego sezon
Szkoda, ze nie gralismy od poczatku swojej pilki jak z Manchesterem United. W tym meczu strasznie duzo błedow było, jeden z najgorszych meczow pod tym wzgledem. Przerwa na reprzentacje sie przyda wszystkim szkoda tylko, ze Sanchez nie bedzie mogł odpoczac.
O Payet wypadł na 3 miesiace to spore osłabienie młotow
@gunners007
I to Nas rozni od takiego Manchesteru City bo oni mimo, ze maja wielu bardzo dobrych pilkarzy to dalej wydaja krocie na kolejnych (de Bruyne, Sterling) gdzie przeciez sa w obwodzie Silva, Navas czy Nasri, ktorzy gdy wypadna to własnie ma ich kto zastapic. U Nas Sanchez jest pod forma ale nie usiadzie na ławce bo nikt za Niego nie zagra i własnie majac na wzgledzie coroczne kontuzje Wenger powinien sie przełamac. Co z tego, ze bedzie za duzo pilkarzy jak przynajmniej bedzie spokoj bo kontuzje Nas nie omijaja i pewnie nie omina do konca kadencji Wengera.
Dopiero teraz zauwazyłem, ze przy bramce Gibbsa znowu Ozil asystował i jest jedynym graczem w PL, ktory w 6sciu kolejnych meczach ligowych zaliczył asyste :)
Widzisz panie Wenger nie ma rotacji i w koncu pojawiaja sie problemy a to wszystko przez urazy i brak ławki dlatego przynajmniej 2 transfery trzeba było zrobic
@AaronRambo
Szkoda, znowu nie odpocznie
@Kanonier204
Nie wiem, mozliwe
Dzisiaj na Anfield był Gerrard. Ostatni raz jak był na Anfield to Liverpool przegrał... z Crystal Palace :D
Przynajmniej sie statystyki wyrownały i nikt nie powie, ze nie zasłuzylismy na ten 1 punkt. Sa eliminacje MS w Ameryce teraz? bo by sie Sanchezowi przydała chwila wytchnienia
Tak jak pisałem, czułem remis i jest remis czyli jak zwykle mozna byc liderem, liderem sie nie zostaje.
Tylko BŁAGAM teraz bez durnych błedow
To jest nasz czas teraz
GIBBS ale wejscie o lol
Gibbs za Campbella co ja widze
I znowu podanie do rywala
Jak to dobrze, ze przerwa na reprezentacje teraz
I nici z kontry
Wenger zmiany a przepraszam kto niby ma wejsc? no własnie
I znowu a nawet minuta nie mineła
I znowu te zasrane błedy
Co z tego, ze zostaniemy na 2 miejscu jak przegramy najwazniejszy dla Arsenalu jeden z dwoch meczy sezonu.
Giroud why :(
fuck
Ruszyliby z tym pressingiem a nie stoja jak kolki
NIe mogli tak grac od poczatku
Mam nadzieje, ze teraz juz nie beda popełniac głupich błedow i za darmo oddawac pilki
O macie Flaminiego
Brakuje szybkosci Bellerin jestem pewien, ze poradziłby sobie z Harrym i go dogonił chociaz Kosa tez powinien bo wolny nie jest
Sanchez co miał okazje to powinien to zamienic na bramke, uderzył tak od niechcenia. Tottenham strzelił i gra pressingiem z ktorym sobie nie radzimy a z ławki nie ma kto wejsc. Nie mozemy tego przegrac tak wiec do roboty od poczatku 2 połowy.
Ktos dobrze napisał jak mamy szanse na lidera to sami wszystko pieprzymy
Blad za błedem
Wszystkie akcje Tottenhamu to po głupich naszych stratach, tak na pewno nic nie zdziałamy
Z Bayernem w 2 połowie cos zaczeli chwytac oby dzsiaj było podobnie, nie mozemy byc lamusami i przegrac z nimi
NIc mnie tak nie wkurza jak tracone bramki po durnych błedach, zawsze powtarzam wybijac do przodu a nie sie bawic w obronie
Co oni do cholery odwalaja, same straty to proste, ze rywal ma swoje okazje
Teraz beda sie bronic całym składem, przeciez to oczywiste
Nic nie graja i strzelaja
Doprosilismy sie
Dzisiaj jak nic przydałby sie Theo
Z podaniami do siebie tez cos sie nie moga zgrac
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Dobry kierunek bo fajna liga a w lepszej mogłby sobie nie poradzic