Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 498 z 1243 (komentarze od 19881 do 19920):
Jak bedzie 2-0 to nie ogladam dalej, szkoda nerwow
Ale mnie Sanchez denerwuje z tym nagminnym kiwaniem sie, co za duzo to nie zdrowo az sie prosiło o podanie
Mesut why :(
OZIL!!!!!!
Brawo obrona
Tzn nie do konca bo najpierw bramki w bezposrednich spotkaniach
@Oldgunner3
Jak juz przegrac to tylko 0-1 bo bramki sie licza przy rownej liczbie punktow ale co do kontuzji to racja
Joel po mału, bez nerwow przy takich akcjach
BVB tez przeciez w super formie a z Bayernem dostali lanie
Oby Nas nie pojechali jak Borussie u siebie
O Wieszczycki przyznał mi racje
Z listy kontuzjowanych mozna super drugi skład wystawic
Bardzo smieszny nowy odcinek Kiepskich na polsacie ale juz sie skonczył, dobry humor przed 90 minutami strachu :)
Cech dzisiaj bedzie w lekkim stresie
Tak jak pisałem w temacie ze składami: Laurent Koscielny doznał lekkiego urazu biodra, przez co zasiadł na ławce.
Jak wywieziemy stad remis to ja płakał nie bede
To pewnie kontuzja miesniowa na treningu przed meczem, takie rzeczy tylko w Arsenalu. Ciezko z miejsca grac z Bayernem na ich stadionie a co dopiero bez Koscielnego ale jezeli ma byc cos nie tak dłuzej to lepiej zeby dzisiaj nie grał a z Tottenhamem był do dyspozycji Wengera.
Ale by były jaja gdyby Astana wyszła z grupy albo przynajmniej zakwalifikowała sie do LE :D
@kaman17
Dobry prognostyk ;)
Juz pokazalismy teraz trzeba to kontynuowac.
My jedziemy zeby sprawic niespodzianke ale to Bayern ma wieksze cisnienie bo został pokonany w Londynie czego sie nie spodziewali. Dzisiaj znowu mozemy byc swiadkami walki Cech-Neuer
No majac Petita i Vieire to na pewno
Vardy na pewno dostanie nagrode co do tego nie mam watpliwosci tak samo jak powinien dostac ja Wenger.
Takiego Ozila chce sie ogladac
Oby dzisiaj Lewandowski nic nie strzelił a Bayern nie wygrał bo mnie juz drazni to ich gadanie, ze pokaza Nam prawdziwy Bayern czyli traktuja Nas jakbysmy nie byli dobrym zespołem a przegrana to tylko wypadek przy pracy. A najlepiej jakby Vidal wszedł i dostal czerwona kartke. Nie mozemy tego przegrac bo sie dopiero zaczna nad Arsenalem wywyzszac
Nie jest to jednak nic poważnego ale musimy jeszcze poczekać na dokładną diagnozę - juz sie zaczynam obawiac
Zasłuzone zwyciestwo Realu i znowu wygrywa druzyna z gorszym posiadaniem pilki
Rabiot najlepszy w PSG
@michalm1
Pokazywali statystyki w studiu na C+ i Real mial 4 a PSG 1, nie wiem gdzie patrzyłes Ty, na livesports tez tak samo
Niby PSG gra lepiej ale to Real ma 4 celne strzały na bramke i gola do tego a PSG tylko 1 celny
Cavani cos ty zrobił
Głupio by było gdyby mu nie ufał
City 1-3 Bony
No nareszcie bramka w Madrycie ale za to jaka, Trapp hahaha
Aurier chciał w ciemno :D
A miałem ogladac Seville z City, mam nadzieje ze w meczu Realu z PSG tym razem nie bedzie bezbramkowego remisu
Rosy tylko bedzie mi szkoda ale w koncu trzeba zrobic zmiany tylko niech Wenger nie wymysla znowu jakichs nowych zawodnikow tylko bierze tych co cos pokazuja w danej lidze. Coquelin musi miec w koncu na prawde bardzo mocna alternatywe
Jutro autobus w bramce, niech tylko Sanchez i Giroud czekaja daleko i dzida na nich, Giroud bedzie sie zastawiał i odgrywał do Alexisa, ostatecznie jeszcze Ozil niech atakuje zeby miał drugiego do dogrania. Niestety ale wypadnie jeden zawodnik z podstawowego składu i stwarza sie problem przez... brak rotacji bo niby jak ma Debuchy dobrze grac jak mało szans dostaje. Dostał w carling cup i co zagrał? wszyscy wiedza
Campbell bedzie mu pomagał
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jak juz mamy nie wyjsc z grupy to juz lepiej 4 miejsce zajac, mecze w LE nie sa Nam dodatkowo potrzebne