Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 506 z 1243 (komentarze od 20201 do 20240):
Mniej zabawy, wiecej podan do kolegow Santi
Sanchez do cholery
Dobry strzał
Mowiłem Arsenal bez kontuzji to nie Arsenal, u młodych Bielik a u starszych Ramsey
Wszystko musi byc perfekcyjne a tu dupa
Walcott rece opadaja
W fifie 16 tez tak wymiata skubaniec, w ogole Bayernem mi sie fajnie gralo (mam tylko demo z dodatkiem all team)
Zazdroszcze tego Costy
Z Manchesterem zrobilismy swoje w momencie bo skutecznie wykorzystalismy sytuacje a tutaj wiadomo tyle sytuacji zmarnowanych + niesamowity Neuer
Poprawic skutecznosc i jazda bo Bayern da sie dzisiaj ukasic. Gdyby nie Costa to nie wiem czy bawarczycy mieliby az tyle i takie okazje do zagrozenia Naszej bramce
Na razie wieczor bramkarzy
Bayern da sie pokonac ale majac dobra skutecznosc
Ja sie to wszystko nie zemsci to bedzie CUD
I w takich sytuacjach widac czy potrzeba Nam napastnika czy nie
Ciekawe na ile minut Costa ma siły bo wszystko na niego leci
Lewy pewnie juz by cos strzelił gdyby miał okazje jak Theo
Za duzo to tych bramek Theo ostatnio nie ma
A idz Walcott
Czyzbysmy znowu nie wygrali przez brak skutecznosci?
Ozil powinien dostac ochrzan od Wengera, ze nie wraca do obrony tak jak Hazard dostał bure od Mourinho
I jeszcze te spalone Walcotta
Zasrany Neuer
A teraz co to miało byc Alexis
ALEXIS po co tam mocno
Bayern jest lepszy w podaniach i posiadaniu a tak to w sytuacjach wyrownane spotkanie
Wiele sie spodziewałem po Lyonie ale nie to, ze tak w LM im zle pojdzie. Po Nas tez, wiadomo
Hej Vidal to za to, ze nie przyszedłes do Arsenalu :D
Obrona ostatnio gra dobrze, jak nie bedzie glupich błedow to Bayernowi tez bedzie ciezko cos strzelic
Mogł podac do Ozila do srodka, mogło byc jak z United
Tylko druzyna, ktora bedzie stosowała Pressing moze sobie poradzic z Bayernem
Dokładnie podania musza byc pefekcyjne, gdyby takie było byłaby okazja do bramki
Nie mamy gorszych pilkarzy od Bayernu, nie wiem czemu dajemy sie tak zdominowac
Cały czas Bayern gra na Coste
Jakby tak Walcott szedł po pilke wraz z Neuerem i go wykiwał, jest to mozliwe patrzac jak Niemiec gra
No z tymi biletami na Emirates to przesada, ciekawe jak było na Highbury
Czyli dzisiaj gramy na takie własnie kontry
Nie mozemy grac tak siłowo jak w Anglii czyli mocno sie przepychac bo ten turek na to nie pozwoli
Walcott-Neuer moze byc ciekawie :D
Po dwoch przegranych meczach miałem sie nie denerwowac a jednak cisnienie jest. Mimo wszystko wieksze nerwy mam w lidze, ktora powinna byc priorytetowa.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Słyszeliscie podobno na ten moment pierwsza trojka jezeli chodzi o głosowanie na Złota Pilke sa Messi, Neuer i... Rakitic własnie? a Ronaldo dopiero na 4 miejscu :D