Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 503 z 1243 (komentarze od 20081 do 20120):
Gramy o pozycje lidera, to było pewne ze bedziemy mieli duzo problemow dzisiaj
Ale fart
Sanchez niepotrzebnie i niepotrzebna kontra szła
Wenger jak zwykle czeka ze zmianami nie wiem do kiedy
A byłaby taka spokojna 2 polowa gdyby nie ta stracona bramka
Jezuuu czemu to nie wpadło :/
Kurde dawac na 3-1
Przynajmniej ulewa przeszła
Tylko Ox bez błedow, nie mozemy tutaj stracic 2 punktow, za duzo mamy do stracenia
@marimoshi
Strzela sie ale jak jest lepsza okazja do podania to sie podaje, nie gadaj głupot bo przewaznie w takich sytuacjach jeszcze rozgrywamy pilke, jak jest wolna przestrzen to sie strzela a jej na pewno nie miał. Błedy sie zdarzaja ale jemu zdarzył sie nie pierwszy raz tylko ktorys z kolei
@marimoshi
Jak miał zostac niezablokowany jak tam 3 rywali przy Nim było? w takich sytuacjach to az sie prosi o to by podac temu co jest niepilnowany.
Oni chca sie chyba tak dowartosciowac strzelac gdy sie ma tyle rywali przed soba bo przeciez jak to przejdzie to mnie uznaja za super zawodnika. Czasam mam wrazenie, ze w takich sytuacjach wszyscy pilkarze tak własnie mysla, troche trzeba pracowac tym czerepem
Z Olympiacosem i Dinamo tez takie błedy popełniał, to juz nie jest pierwszy raz
Nic mnie tak nie wkurza jak spokojne prowadzenie i takie debilne zachowanie po raz kolejny Chamberlaina, wystarczyło podac na skrzydło a nie strzelac majac az 3 rywali przed soba i przez jego głupote wkradła sie nerwowosc pod koniec.
Ox NAUCZ SIE W KONCU PODAWAC DO KOLEGOW, no nerwica mnie trafia z tym człowiekiem
To jeszcze niech dzisiaj Gabriel strzeli
Dobrze, ze sedzia nie puscił akcji tylko dał tego wolnego :D
KOSCIELNY!!!!!!!!!!
Giroud po prostu musiał to wykorzystac
GOL!!!!!! OZIL krol
Z Evertonem wygrywalismy u siebie ale nigdy nie były to łatwe mecze
Ozil swoja okazje do zdobycia gola mogł lepiej wykorzystac
hardkorowy kibic :D
Ozil gra tak jak w swoim najlepszym sezonie w Realu, forme ma niesamowita
halo halo czy to Londyn? tak, a nie widzisz, ze leje :D
No chyba, ze faul Giroud ale czy ja wiem czy to był faul? niby tak jakby oparł sie rekoma na rywalach
Rozny jak byk
Ostatnio taktycznie gramy idealnie, Wenger sie w tym aspekcie chyba doszkolił :D
Per jest chory panie Nahorny :D jak taki specjalista tego nie sprawdził
I na dwoch skrzydłowych gramy, kiedy ostatnio tak wyszlismy?
Bilicia kibice moga na rekach nosic, mecze z topem poprzedniego sezonu i wszystkie 3 mecze wygrane.
Jeszcze wolny dla Chelsea i pewnie Willian teraz trafi znajac zycie
Akurat Swansea sie odblokuje na kolejke przed meczem z Nami.
Kurde Swansea strzeliło a przez chwile miałem 100 punktow :/
@Adu
Jak ktos przewaznie kupuje gry przez internet na PS4 to wtedy najlepiej brac z dyskiem 1TB bo wtedy sie trzyma takie gry i nie wywala z dysku zeby nie sciagac ponownie. Jak ktos kupuje to 500GB jak najbardziej powinno wystarczyc, ja na PS3 jak gram to w jedna gre az ja przejde a potem odinstalowywuje i sie miejsce zwalnia. To samo bede robił jak kupie PS4 w 2016
@MaciekGoooner
Dobrze by było, musze nadrobic stracone w jednej kolejce punkty w typerze gdzie nie wytypowałem spotkan z 13:45 i z 16 :P
No Per sobie odpocznie a z Gabrielem grajacym do 90 minuty nie przegrywamy. Giroud znowu wraca do składu, dla mnie lepiej zeby był wiecznym jokerem bo wtedy spisuje sie najlepiej. Ławki nie ma co komentowac bo juz nie pierwszy raz tak wyglada
Oby tak sie skonczyło
Nawet kanonierzy.com trafili ze składem. Zobaczymy co zagra Giroud wychodzac od poczatku, ostatnio jak grał od 1 minuty to duzo okazji marnował a jak wchodził z ławki to wszyscy wiemy.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ox podawaj do cholery, nie kiwaj sie