Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 502 z 1243 (komentarze od 20041 do 20080):
Grzywacz tam prawie wszystko komentuje a juz na pewno mecze z Anglii
Ja tylko czekam az Eleveny dołacza do Cyfrowego Polsatu i jak nie bedzie trzeba dopłacac wtedy NC+ zostanie przedstawione w złym swietle
Ahh te jubileusze, nie idzie Nam ostatnio dobrze w takich meczach
I dobrze sie stało, ze nie dołaczył
Co najlepsze ostatnio Eleven dołaczyło do Winogradzkiej Telewizji Kablowej w Poznaniu (Eleven w podstawowym pakiecie cyfrowym o nazwie Pakiet Tematyczny, a Eleven Sports w Pakiecie Sportowym HD) i kto posiada pakiet sportowy nie musi za te dwa kanały dodatkowo płacic a tutaj kto ma C+ to dopłaca
Ja dla FA Cup i Carling Cup nie bede dopłacał do wysokiego juz abonamentu jaki płace czyli 109 zł a hiszpanskiej czy włoskiej nie mowiac o innych nie ogladam. Niech sobie wsadza te Eleveny zdziercy z NC+ a jak chcesz zeby Ci zabrali Cinemaxy i HBO i obnizyli abonament to oczywiscie nie mozna tylko co najwyzej ten wyzszy pakiet.
Campbell na pozycji ofensywnego pomocnika? ciekawe, przynajmniej sobie chłop pogra, w ataku mogłby zagrac Walcott no chyba, ze Theo ma zagrac ze Swansea, tam szybkosc bedzie potrzebna. Tez mam nadzieje, ze Bielik dostanie swoja szanse
@Witowo95;
A z tylu zdjecie papieza
W analizach MOTD stwierdzili to samo co mozna bylo zauwazyc, ze z tych ostatnich spotkan to z Evertonem bylo najtrudniej.
@polishbrigadesx
No tak, raczej tego nie odpusci
@polishbrigadesx
Przed chwila była z nim rozmowa w TVP, dzisiaj na pewno sie nie doczekasz
Kukiz jest konkretny, chce zeby Pis samodzielnie rzadził bo wtedy szybko padną a jak Pisowi sie powiedzie to bedzie dziekował Bogu za to
Pis partia emerytow i rencistow
@tyson880
Zeby były zmiany musi byc na to kasa a przeciez wiadomo jak jest
@kamilo_oo
Tak to jest jak sie dziadkom dowodow nie zabiera :P
@karmel567
Macierewicz :D
Kto mi załatwi prace i mieszkanie w Londynie?
@Novazzy
Ale ci co sa w partii Kukiza sa w niego zapatrzeni jak w obrazek
@Novazzy
Trzeba było słuchac, Kukiz w ogole powiedział, ze nie ma nawet mowy a Korwin, ze tylko wtedy jak partia co wygra bedzie za tym co jego partia przedstawiła a przeciez wiadomo, ze z Pisowcami sie ciezko dogadac, Oni by chcieli sami rzadzic bo maja swojego prezydenta ale im sie to nie uda.
@Novazzy
Zapomnij o jakiejkolwiek koalicji
@Novazzy
Przeciez od dawna wiadomo kto
@qwertyu123
nie masz juz co ogladac? :P
A to juz wiadomo jak bedzie z nastepna kolejka? bo z tego co patrze na ten moment wszystkie mecze sa na godzine 16 a na pewno w sobote bedzie mecz o 18:30.
Po jego twarzy było widac, ze ta porazka zle sie dla niego skonczy
Roma idzie po lidera
A juz szaliki The Kop Jurgen Klopp, zobaczymy czy własciciele wytrzymaja. Powinien dostac szanse tak jak van Gaal, tak jak mowili komentatorzy 3 lata potrzebował zeby z Borussi zrobic top ekipe
@arsenallord
Raczej nie wytrzymaja jak zwykle, ciekawe czy Chelsea uda sie doskoczyc, zapewne nie. Co do spadku moim zdaniem Bournemouth poleci na pewno, Sunderland pewnie tez a co do trzeciego miejsca oby nie była to druzyna srok.
Oj tylko 10 punktow w typerze dzisiaj :D
Remis raczej zasłuzony chociaz jeszcze troche czasu jest do konca
Tottenham widze 3-1 tak jak typowałem i to w 1 połowie wiec kolejny wynik nie trafie bo nie wierze ze tam nic juz nie wpadnie
Strasznie dzika ta 1 połowa, De Bruyne to nie jest jego dzien
2-1 dla United obstawiłem wiec na pewno taki wynik nie padnie
Co to za sedzia prowadzi ten mecz? w Anglii za takie cos dyktowac karne? smiech
Everton az 13 odbiorow wiecej
Zagłosowałem na Cecha bo dzieki niemu nie ma remisu ale chyba jednak Ozil dzisiaj był najlepszy
Az mi sie goraco zrobiło, trzeba sie troche rozebrac :D
Cech uratował Nam te 3 punkty
W bolach i meczarniach ale jest LIDER, przynajmniej do jutra. Najtrudniejszy mecz, teraz kolejne wyzwanie czyli wyjazd do Swansea
Helena mam zawal :D
Zawal
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
No czyli wszystko po staremu, niedługo nie bedzie kim grac