Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 514 z 1243 (komentarze od 20521 do 20560):
Bycie przy pilce dzisiaj to jest nic, najwazniejsze sa okazje i ich wykorzystywanie. Zagralismy na poczatku bardzo dobrze a potem było juz tylko gorzej. Giroud powinien trzymac nerwy na wodzy, wiadomo jak tacy sedziowie co na codzien nie maja stycznosci z takimi meczami. W drugiej polowie cos tam gralismy, zdobylismy gola ale to i tak nic nie dało. Takich rywali trzeba wozic i to rowno a nie miec z nimi problemy. Wyjazdy do Monachium i Pireusu beda o wiele ciezsze jak tam wywieziemy 4 punkty to bedzie to duzym sukcesem. Oczywiscie u siebie wszystkie mecze musimy wygrac a to wcale takie pewne byc nie musi
Zagrali wczoraj bez ambicji
Przynajmniej oni sie spisali
@Witowo95
Skoro Dinamo sprawia Nam takie problemy to co bedzie z Olympiacosem i Bayernem
No czyli najwieksze posmiewisko nie z City, nie z United tylko z Arsenalu.
Sebastian Czarnecki prosze zmien zdjecie po meczu tylko nie dawaj Wengera bo na niego to mi sie juz nie chce patrzec
Jak juz Dinamo z Nami robi co chce to jak tu liczyc na wyjscie z grupy majac lepszy Bayern i Olympiacos
Nie potrzeba napastnika, wystarczy sciagnac bramkarza i Arsenal bedzie rzadził. Taaa
Wenger ze zmianami spozniony jak zawsze, ciekawe ile mu zajmuje dojechanie z domu na trening, pewnie wyrusza z 30 minut wczesniej
Nie ogladam spotkan online a dzisiaj sie skusiłem tylko po co po to by ogladac ta zenade? nie dosc, ze 0-2 to jeszcze zadnych zmian, Wenger chyba juz ma gdzies to spotkanie
Wstyd i hanba, tylko Chelsea wygra swoj mecz. Angielskich druzyn zenada ciag dalszy tylko My przegralismy z najgorszym rywalem na pewno nie mocniejszym od PSV czy Juve
@imprecis
Ale bramek nie wypaczyli
Nie maja krzty ambicji dzisiaj
Dla Nas jedyna szansa to czerwona kartka dla rywala
Szczesny kontuzja, bedzie zmiana
0 zmian, gramy bez napastnika, brawo papcio
Gdybysmy wykorzystali dwie okazje jakie mielismy na zdobycie gola to by zachowali spokoj i by nie było niepotrzebnych zołtych kartek. Rywal Nas skarcił, zaczeło sie robic ciezko a do tego Giroud wyprowadzony z rownowagi w dziecinny sposob. To ma byc ten z roku na rok lepszy Arsenal? smiech
Giroud wiedzac, ze ma kartke nie powinien tak atakowac rywala, sedzia to kretyn i dostał podstawy by wyciagnac druga zołta kartke.
Widmo tylko 3 miejsc w LM coraz blizej
To ja juz wiem czemu Flamini sie rozgrzewał, Wenger dobrze kombinuje skubany, cos przeczuwał, ze czerwona kartke dostanie Giroud. Teraz wystarczy wyrownac a Flamini wejdzie bo przeciez trzeba bronic wyniku i to bedzie pierwsza zmiana. Bedzie wtedy jakies zaskoczenie? dla mnie zadne
Mecz z Chelsea chyba sobie odpuszcze
Bardziej mnie wkurza ta pierwsza jego kartka niz ta druga. Sedziowie sa bezkarni, nic im nie mozna powiedziec ale oni popelniac idiotyczne błedy to moga i nikt im nic nie zrobi, ot taka sprawieliwosc
Sedzia chciał Nas udupic i udupił ale sami jestesmy sobie winni
To Flamini sie rozgrzewał? hahaha
Tak sie konczy lekcewazenie rywala
WOW Wenger zaskoczył mnie pozytywnie tymi zmianami w składzie a rywal moze troche pomyslec, ze ich lekcewazymy
Nareszcie dwa skrzydła dzisiaj, fajnie ze Wenger rotuje składem na prawde tego to sie nie spodziewałem.
Powtorka mile widziana
scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-0/p600x600/11999549_10153686788467853_5804109357503703278_o.jpg
lutek ale bedzie Barcelona
Tu juz nawet Shad Forsythe nie pomoze. Z Jacka nic nie bedzie, wiecznie kontuzjowany, jeden problem sie pozbylismy w postaci Diabyego to został kolejny a do tego doszedł jeszcze Welbeck a takze Rosa juz nie domaga ale przeciez po co Arsenalowi transfery
Nasi kibice by chyba tego nie przezyli.
Jezeli skutecznosc bedzie na takim poziomie jak to bywa ostatnia to czeka Nas ciezka przeprawa. Ale jest to mecz z tych, ktore wygrac trzeba jezeli myslimy o czyms wiecej w tym sezonie niz tylko 1/8
Dawno nie było tak dobrej okazji do pokonania Chelsea gdy sa w kryzysie. Oczywiscie o ile juz na starcie nie bedziemy mieli pełno w gaciach
Na szczescie nie Marriner ale i tak słabo.
Lech Mistrzowie, chociaz raz moga sie poczuc jak Chelsea :D
Bramka dla LFC daje Nam 2 miejsce a wynik 3-1 w konkursie daje mi 60 punktow, jak zyc :D
@Gofer999
Ale ja sie zapytałem czy widzicie Giroud tak wysoko skaczacego, tam to za wysoko nie leciał :P
Zrobił to jak Thierry Henry, moze jednak dobrze robia porownujac Martiala do niego, jakbym ogladał Henryczka
Do tej pory mi ciary ida po plerach po tym goli, wyobrazacie sobie Giroud skaczacego tak wysoko? wiem wiem, znowu sie smieje :P
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Sciagnałem PES 2016, zagrałem 1 mecz i wywaliłem jak poprzednia czesc. Fifa 16 na PC znow niezagrozona, nie wiem jak gra wyglada i pracuje na konsoli wiec sie nie wypowiem. Jakbym kupił to bym strasznie załował. Demo fify bardzo dobre, czekam na wersje full chociaz znajac zycie bedzie mi słuzyła tylko do grania jak przyjezdza kolega bo pewnie zagram kariere 2 razy i na tym zakoncze. Fajnie, ze bedzie komentarz Laskowskiego, zawsze to jakas dodatkowa nowosc.