Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 514 z 1243 (komentarze od 20521 do 20560):

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 17.09.2015, 16:36

Sciagnałem PES 2016, zagrałem 1 mecz i wywaliłem jak poprzednia czesc. Fifa 16 na PC znow niezagrozona, nie wiem jak gra wyglada i pracuje na konsoli wiec sie nie wypowiem. Jakbym kupił to bym strasznie załował. Demo fify bardzo dobre, czekam na wersje full chociaz znajac zycie bedzie mi słuzyła tylko do grania jak przyjezdza kolega bo pewnie zagram kariere 2 razy i na tym zakoncze. Fajnie, ze bedzie komentarz Laskowskiego, zawsze to jakas dodatkowa nowosc.

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 17.09.2015, 15:50

Bycie przy pilce dzisiaj to jest nic, najwazniejsze sa okazje i ich wykorzystywanie. Zagralismy na poczatku bardzo dobrze a potem było juz tylko gorzej. Giroud powinien trzymac nerwy na wodzy, wiadomo jak tacy sedziowie co na codzien nie maja stycznosci z takimi meczami. W drugiej polowie cos tam gralismy, zdobylismy gola ale to i tak nic nie dało. Takich rywali trzeba wozic i to rowno a nie miec z nimi problemy. Wyjazdy do Monachium i Pireusu beda o wiele ciezsze jak tam wywieziemy 4 punkty to bedzie to duzym sukcesem. Oczywiscie u siebie wszystkie mecze musimy wygrac a to wcale takie pewne byc nie musi

Komentowany temat: Statystyki meczu Dinamo - Arsenal 17.09.2015, 15:44

Zagrali wczoraj bez ambicji

Komentowany temat: U19: Dinamo Zagrzeb 0:2 Arsenal 17.09.2015, 15:44

Przynajmniej oni sie spisali

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 22:37

@Witowo95
Skoro Dinamo sprawia Nam takie problemy to co bedzie z Olympiacosem i Bayernem

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 22:36

No czyli najwieksze posmiewisko nie z City, nie z United tylko z Arsenalu.

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 22:20

Sebastian Czarnecki prosze zmien zdjecie po meczu tylko nie dawaj Wengera bo na niego to mi sie juz nie chce patrzec

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 22:19

Jak juz Dinamo z Nami robi co chce to jak tu liczyc na wyjscie z grupy majac lepszy Bayern i Olympiacos

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 22:18

Nie potrzeba napastnika, wystarczy sciagnac bramkarza i Arsenal bedzie rzadził. Taaa

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 22:08

Wenger ze zmianami spozniony jak zawsze, ciekawe ile mu zajmuje dojechanie z domu na trening, pewnie wyrusza z 30 minut wczesniej

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 22:06

Nie ogladam spotkan online a dzisiaj sie skusiłem tylko po co po to by ogladac ta zenade? nie dosc, ze 0-2 to jeszcze zadnych zmian, Wenger chyba juz ma gdzies to spotkanie

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 22:04

Wstyd i hanba, tylko Chelsea wygra swoj mecz. Angielskich druzyn zenada ciag dalszy tylko My przegralismy z najgorszym rywalem na pewno nie mocniejszym od PSV czy Juve

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 22:01

@imprecis
Ale bramek nie wypaczyli

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 22:01

Nie maja krzty ambicji dzisiaj

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 21:51

Dla Nas jedyna szansa to czerwona kartka dla rywala

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 21:50

Szczesny kontuzja, bedzie zmiana

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 21:49

0 zmian, gramy bez napastnika, brawo papcio

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 21:40

Gdybysmy wykorzystali dwie okazje jakie mielismy na zdobycie gola to by zachowali spokoj i by nie było niepotrzebnych zołtych kartek. Rywal Nas skarcił, zaczeło sie robic ciezko a do tego Giroud wyprowadzony z rownowagi w dziecinny sposob. To ma byc ten z roku na rok lepszy Arsenal? smiech

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:38

Giroud wiedzac, ze ma kartke nie powinien tak atakowac rywala, sedzia to kretyn i dostał podstawy by wyciagnac druga zołta kartke.

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:36

Widmo tylko 3 miejsc w LM coraz blizej

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:33

To ja juz wiem czemu Flamini sie rozgrzewał, Wenger dobrze kombinuje skubany, cos przeczuwał, ze czerwona kartke dostanie Giroud. Teraz wystarczy wyrownac a Flamini wejdzie bo przeciez trzeba bronic wyniku i to bedzie pierwsza zmiana. Bedzie wtedy jakies zaskoczenie? dla mnie zadne

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:31

Mecz z Chelsea chyba sobie odpuszcze

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:29

Bardziej mnie wkurza ta pierwsza jego kartka niz ta druga. Sedziowie sa bezkarni, nic im nie mozna powiedziec ale oni popelniac idiotyczne błedy to moga i nikt im nic nie zrobi, ot taka sprawieliwosc

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:27

Sedzia chciał Nas udupic i udupił ale sami jestesmy sobie winni

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:19

To Flamini sie rozgrzewał? hahaha

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:11

Tak sie konczy lekcewazenie rywala

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 19:59

WOW Wenger zaskoczył mnie pozytywnie tymi zmianami w składzie a rywal moze troche pomyslec, ze ich lekcewazymy

Komentowany temat: Składy: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 19:58

Nareszcie dwa skrzydła dzisiaj, fajnie ze Wenger rotuje składem na prawde tego to sie nie spodziewałem.

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 19:38

Powtorka mile widziana

scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-0/p600x600/11999549_10153686788467853_5804109357503703278_o.jpg

Komentowany temat: Garść statystyk: Arsenal w Lidze Mistrzów 16.09.2015, 19:34

lutek ale bedzie Barcelona

Komentowany temat: Jack Wilshere przejdzie operację 15.09.2015, 16:42

Tu juz nawet Shad Forsythe nie pomoze. Z Jacka nic nie bedzie, wiecznie kontuzjowany, jeden problem sie pozbylismy w postaci Diabyego to został kolejny a do tego doszedł jeszcze Welbeck a takze Rosa juz nie domaga ale przeciez po co Arsenalowi transfery

Komentowany temat: Mourinho: Mogę kiedyś poprowadzić Arsenal 15.09.2015, 16:12

Nasi kibice by chyba tego nie przezyli.

Komentowany temat: Sigali: Niech Arsenal potraktuje nas poważnie 15.09.2015, 16:10

Jezeli skutecznosc bedzie na takim poziomie jak to bywa ostatnia to czeka Nas ciezka przeprawa. Ale jest to mecz z tych, ktore wygrac trzeba jezeli myslimy o czyms wiecej w tym sezonie niz tylko 1/8

Komentowany temat: Matić: Liczymy na trzy punkty w derbach Londynu 15.09.2015, 16:08

Dawno nie było tak dobrej okazji do pokonania Chelsea gdy sa w kryzysie. Oczywiscie o ile juz na starcie nie bedziemy mieli pełno w gaciach

Komentowany temat: Mike Dean sędzią meczu z Chelsea 15.09.2015, 00:00

Na szczescie nie Marriner ale i tak słabo.

Komentowany temat: Trzy punkty na własnym stadionie! Arsenal 2-0 Stoke 12.09.2015, 22:23

Lech Mistrzowie, chociaz raz moga sie poczuc jak Chelsea :D

Komentowany temat: Trzy punkty na własnym stadionie! Arsenal 2-0 Stoke 12.09.2015, 20:19

Bramka dla LFC daje Nam 2 miejsce a wynik 3-1 w konkursie daje mi 60 punktow, jak zyc :D

Komentowany temat: Trzy punkty na własnym stadionie! Arsenal 2-0 Stoke 12.09.2015, 20:17

@Gofer999
Ale ja sie zapytałem czy widzicie Giroud tak wysoko skaczacego, tam to za wysoko nie leciał :P

Komentowany temat: Trzy punkty na własnym stadionie! Arsenal 2-0 Stoke 12.09.2015, 20:15

Zrobił to jak Thierry Henry, moze jednak dobrze robia porownujac Martiala do niego, jakbym ogladał Henryczka

Komentowany temat: Trzy punkty na własnym stadionie! Arsenal 2-0 Stoke 12.09.2015, 20:13

Do tej pory mi ciary ida po plerach po tym goli, wyobrazacie sobie Giroud skaczacego tak wysoko? wiem wiem, znowu sie smieje :P

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady