Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 561 z 1243 (komentarze od 22401 do 22440):
Ramsey znowu pierwszy do zmiany a i tak jak beda zmiany to on akurat nie zejdzie
0 strzałow, 0 uderzen ale w podaniach przed polem karnym czy w polu karnym to jestesmy mistrzami swiata
W statystykach same zera lol
Jones nam troche pomaga a i tak tego nie wykorzystamy
Jestesmy tragiczni, nawet 2 minuty pilki utrzymac nie potrafimy to mamy za swoje
Jones to jest dzisiaj paralityk hahahaha
Wychodzi Nam bokiem ten brak rotacji
Remis dzisiaj + wygrana z Sunderlandem i w ostatniej kolejce Bielik dostaje szanse i ROTACJA BEDZIE :D
Jak zwykle do bramki z pilka chca wejsc
Walcott powinien na skrzydle biegac a nie Ramsey. Wymowili w ogole dzisiaj jego nazwisko? ja przeoczyłem
To nam pewnie właduje skoro nawet taki Denmichelis jednego jedynego gola zdobył własnie w meczu z nami
Falcao ostatnio kiedys cos zdobył?
Znajac zycie Falcao strzeli, taki niefart
Ramsey z Cazorla powinni sie zmieniac pozycjami, to tak jakby dac Yaye Toure na skrzydło a Davida Silve do tyłu obrok defensywnego pomocnika.
Na canalplussport.pl mozna ogladac mecz z United na zywo jezeli tuner nie znajduje wam Canal+ Sport 2 a macie pełny pakiet
@daniken
Niedługo w ogole polikwiduja wersje SD wiec i tak bedzie trzeba to zrobic
Canal+Sport 2 to stary nSport 36
Wystarczyło strzelac obok Fabianskiego i ten nie dał rady zadnej pilki wybronic.
No to ich Bony załatwił
Skład oczywiscie bez zmian bo po co to robic. Ramsey znowu niepotrzebnie na skrzydle, Wenger nie lubi zmian w porownaniu do Mourinho, ktoremu z łatwoscia przychodzi zdobywanie Mistrzostwa. Z ławki za bardzo straszyc tez nie ma kim
Rooney lubi Nam strzelac, dobry i jego brak dzisiaj. Jezeli Falcao Nas załatwi bedzie trzeba schowac głowe w piasek
I ładnie Yaya strzelił, Nasi by walili prosto w Fabiana.
Panie Wenger to jak dzisiaj u pana? a bez zmian :D
Znowu w 2 połowie szaleja
Teraz ci prosto w Fabiana walą
Ladny teraz napor Swansea
Ale ładnie to zmiescił
Z Fabiana zrobilismy gracza meczu na własne zyczenie strzelajac wszystko prosto w niego a pod niebiosa go wznosili komentatorzy z C+
Dalej nie moge pojac jak moglismy z tymi lebiodami przegrac
Zasrane Swansea
My takiego szczescia nie mielismy
Tylko 3 wygrane na 21 na OT, remis bedzie dobrym wynikiem dla nas majacych mecz zalegly
Brawo Leicester za utrzymanie, ciesze sie ze sie im udalo
Leicester do boju
Long masakra
Tak musimy pojechac Ville w finale FA CUP :)
Niedziela 16:55 Manchester United -Arsenal (C+ Sport2)
komentują: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
Ox kolejny Anglik z pechem do kontuzji
Ja tez jestem za Juventusem tak wiec jakos przezyjemy bez tych 3mln
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
7 strzałow 2 celne United, 0 strzalow 0 celnych Arsenalu