Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 566 z 1243 (komentarze od 22601 do 22640):

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 03.05.2015, 17:44

Raz człowiek liczy na Tottenham i dupa z tego

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 03.05.2015, 17:30

Co za pipy z Tottenhamu

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 03.05.2015, 17:05

Co te totki juz 2-0 powinno byc

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 03.05.2015, 16:58

No to co ludziska, Tottenham do boju :D

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 03.05.2015, 16:23

No to Chelsea Mistrzem Anglii, 4 Mistrzostwo Abramowicza i 5 w historii klubu. Co Oni by bez ruska zrobili

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 03.05.2015, 15:20

Speroni gdyby umiał wybijac pilke to by nic nie było a ten ledwo co przed siebie ja wybil

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 03.05.2015, 14:58

Speroni dzisiaj cos odwinie

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 03.05.2015, 14:52

Koszulki juz gotowe
oi62.tinypic.com/29crx45.jpg

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 03.05.2015, 00:31

@arsenal159
Oby Tottenham, wtedy wszystko bedzie nalezec do Nas.

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 20:23

Brawo West Brom

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 20:20

Manchesterowi to potrzebne kolejne transfery a jeszcze nie tak dawno smiali sie z City. Podobno daja 137mln euro za Bale-a

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 20:09

A jak wygram w lotka to sprawie sobie komputer za 25 tys z 4ma kartami w SLI GF Titan X Black 12GB VRAM po 5tys kazda :D

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 20:06

@JanikK
Ja składałem komputer jeszcze w styczniu i miałem r9 270 ale bez X z 2GB i chodziła bardzo dobrze. Jak wyszedł GTX 970 to ani chwili sie nie zastanawiałem i kupilem a radka sprzedałem na olx i teraz tego nie załuje. Ale rzeczywiscie to wszystyko kwestia ceny, zalezy ile chcesz na komputer wydac. Mi w sumie z karta zestaw wyszedł 4200zł ale sa tacy, co kupuja komputer x2 drozszy i to jeszcze z kartami titan w SLI :D

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 20:01

@thide
Przeciez to było tylko 50zł roznicy, rzeczywiscie niepotrzebnie te 50 dych straciłem, toz to majatek :D
Przyznaje, ze rzejechałem sie na płycie głownej bo nie doczytałem, ze na B maja blokowac mnoznik. Kiedys płyte głowna wymienie, na ten moment nie mam potrzeby a na pare lat ten procek mi starczy. Wiedzmin 3 wg zapowiedzi ma mi chodzic na ultra w 30-40fps bo optymalizacja stoi na bardzo wysokim poziomie i swobodnie da sie grac. Na 16GB ma chodzic w 60 klatkach/s wiec wole sobie dokupic te 8 GB RAM-u

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 19:56

Poza tym ten procesor akurat i i7 4770K maja najlepsze chłodzenie sposrod wszystkich procesorow od Haswella

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 19:53

@thide
Tak boxowe ale nie zamierzam jej podkrecac wiec to w zupełnosci wystarczy. Dodatkowe chłodzenie pottrzebne jest wtedy gdy zamierza sie owy procesor podkrecac. Niestety płyta głowna jaka posiadam ma zablokowany mnoznik (nawet o tym nie wiedziałem) wiec i tak nie mam jak podkrecic.


Juventus Mistrzem Włoch

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 19:44

@JanikK
Intel Core i5-4670K 4x 3.40GHz
MSI B85-G43 Gaming
Msi Geforce Gtx 970, 4Gb Gddr5 (256 Bit)
Kingston Hyper 8GB DDR3 - 1600 CL9 240 2x4GB - WD Caviar 1TB (WD10EZEX) SATA III (6Gb/s) 7200 - ASUS 24X DVD Burner - DRW-24F1ST

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 19:09

@JanikK
Za duzo mnie gier ciekawi bym wszystkie kupował i za duzo by kasy na nie poszło. Wiedzmin 3 obowiazkowo i to w wersji kolekcjonerskiej musiałem miec wiec kupiłem i teraz czekam na premiere. GTA V przeszedłem jeszcze na PS3 ale chciałem sciagnac i zobaczyc jak działa u mnie na nowym sprzecie, ile sie z niej da wyciagna a nie było potrzeby kupowania na PC skoro mam na PS3 to samo

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 19:03

No Lyon wygrał 2-0 i kolejna bramka Lacazette. Walcza do konca

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 18:39

@TheInvincibles
NIe usunie o ile wrzucisz cracka od grupy, ktorej cracka uzywałes wczesniej. Np grałes na cracku od 3DM to jak sciagniesz nowy crack od 3DM to dalej bedziesz mogł kontynuowac

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 18:37

Na piracie wszystko ok, nie pierwszy raz sie tak dzieje. Moze dlatego, ze tam udostepniaja osobno update na normalnych serwerach z normalna predkoscia a z serwera rockstara ponoc były problemy ze sciaganiem i moze cos zwaliło gre.

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 18:06

O kurde Swieci dali dupy z Sunderlandem czyli jeszcze czarne koty walcza o utrzymanie.

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 15:13

Derby frajerzy, nie ma co. Brawa dla Bournemouth

No nie Wasyla sciaga a tak fajnie dzisiaj grał, no nie Pearson

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 15:07

Williamson idiota

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 14:58

hahaha ale uderzenie lol

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 14:53

I jeszcze karnego Wasyl wywalczył :D

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 14:44

@Novazzy
WBA (dom,), QPR (wyjazd), West Ham (dom)

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 14:34

Wasyl co ma czyscic to czysci

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 14:08

Nie no raczej Newcastle nie spadnie. Cos mi sie wydaje, ze Sunderland dołaczy do QPR i Burnley.

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 14:04

i 2-0, biedne Newcastle

Komentowany temat: Wenger o nieudanym początku sezonu 02.05.2015, 14:01

Teraz na Copa wypadnie tylko Sanchez wiec byc moze za rok Wenger juz nie bedzie sie tak samo tłumaczył chociaz sa jeszcze eliminacje do ME.

Komentowany temat: Wenger: Alexis może opuścić początek nowego sezonu 02.05.2015, 13:57

No to co trzeba bedzie trzymac kciuki aby Chile za daleko nie doszli. Maja bardzo fajna druzyne i chyba nikt sie nie zdziwi gdy daleko dojda. Wszystko bedzie zalezec od tego z kim zagraja.

Komentowany temat: Wenger: Chcemy dobrze zakończyć ten sezon 02.05.2015, 13:52

0 porazek do konca sezonu to by było cos wspaniałego.

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 02.05.2015, 13:51

Pieknie Leicester, fajna druzyna oby sie utrzymali a Newcastle zaczyna miec noz na gardle. Wasyl w koncu gra moze cos wpakuje :)

Komentowany temat: Wenger chwali drużynę Hull 02.05.2015, 01:11

Jak zwykle przed meczem

Komentowany temat: Raport z wypożyczeń: Bramka Podolskiego 01.05.2015, 15:14

Bramka fantastyczna, uderze jakim potrafi kibicom uprzyjemnic ogladanie spotkania

Komentowany temat: Raport zdrowotny przed meczem z Hull 30.04.2015, 16:33

Szkoda Debuchyego. Dobrze, ze sie Bellerin wybił i jest jeszcze w obwodzie CHambers na ta pozycje

Komentowany temat: Toral na dłużej w Arsenalu 30.04.2015, 06:25

Bellerinowi sie powodzi to moze i Toralowi sie uda ale musza go omijac urazy.

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 29.04.2015, 21:36

Pieknie Leicester walczy o utrzymanie, ja tam trzymam za nich kciuki

Komentowany temat: Podział punktów w derbach Londynu! 29.04.2015, 21:34

@simpllemann
No to moje zrodło sie pomyliło bo podali, ze to stan na 14 kwietnia

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady