Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 569 z 1243 (komentarze od 22721 do 22760):

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 19.04.2015, 17:30

Totki prowadza

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 19.04.2015, 17:22

Jak dla mnie finał z Villa moze byc ciezszy od finału z Liverpoolem

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 19.04.2015, 17:08

Per znajac zycie do konca sezonu juz nie zagra. Kazdy widział srodek pola Gabriel-Koscielny ale nikt nie myslał, ze stanie sie tak przez kontuzje innego zawodnika.

Komentowany temat: Statystyki meczu Reading - Arsenal 19.04.2015, 17:04

1110 kontaktow z pilka, miazga

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 22:37

No i Juventus meczem z Lazio potwierdził dlaczego dominuja w lidze. Mecz z Parma to wypadek przy pracy, zmiany w składzie przed meczem LM z Monaco.

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 21:13

Bonucci co za akcja i Juventus 2-0

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 21:02

Tevez i Juventus 1-0

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 20:56

Podziekujmy bramkarzowi Reading za brak karnych, ktorych chyba bym nie przezył :D Finał jest Nasz

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 20:52

KONIEC!!!!!!!!!! jak to dobrze, ze Sanchez powrocił do strzelania :D No to czekamy na rywala

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 20:43

Teraz to by sie Coquelin przydał jak diabli

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 20:35

Tylko to utrzymac teraz do cholery, nie moze tutaj byc karnych

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 20:33

Jezus maria jest jest jest

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 20:25

Strasznie sie boje tych rzutow karnych

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 20:21

Teraz bedziemy gnietli zapewne a rywal bronił wszystkimi siłami i liczył na kontry. Ale ja juz tego nie ogladam, za duzo nerwow

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 20:16

Ja tez lubie emocje ale nie w meczu w ktorym gra Arsenal

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 20:12

za tydzien a nie w tygodniu*

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 20:12

Tak spieprzyc 90 minut :( dogrywka niepotrzeba chociaz gramy dopiero za 2 tygodnie.

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 20:03

@simpllemann
To gratuluje

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 19:56

@12MARCIN05
Ja ogladałem w tv na eurosporcie niemieckim z astry ale po stracie gola wyłaczyłem, mam za słabe nerwy :P

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 19:54

@12MARCIN05
A co chcesz sie podenerwowac?

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 19:46

Jezusie strzelac tego drugiego gola no

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 19:35

Bramka z niczego na własne zyczenie

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 19:33

Cholera jasna, to nie tak miało byc

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 19:28

Per dzisiaj za wszelka cene chce bramke zdobyc :D

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 19:26

@simpllemann
Flamini :D

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 19:23

@kanonier141
Tak to jest jak rywal ustawia autobus przed bramka.

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 19:18

Reading sie odsłoni bo musi i wtedy mozna wpakowac drugiego gola zeby był spokoj bo 1-0 to wynik niepewny. Nie maja wyboru teraz

Alexis niepotrzebnie za duzo sie dzisiaj kiwa ale w najwazniejszym momencie swoje zrobil.

Mecz Liverpoolu z AV jutro tez leci na niemieckim eurosporcie z astry 19.2E

Zgadzam sie nie ma co marzyc o Mistrzostwie, FA CUP i wicemistrzostwo i sezon w pełni udany. Nadzieje znowu trzeba przełozyc o rok

Jest dobrze ale jednobramkowe prowadzenie to za mało.

No cała Chelsea, nic nie graja a prowadza

Chelsea ostatnio gra mizerie w przeciwienstwie do United wiec nie dziwi ich przewaga

Teraz pilkarze Reading beda musieli sie odsłonic, przy 0-0 mogli grac tak jak grali cały czas. Mam nadzieje, ze jeszcze cos wpadnie w 1 połowie, dobrze by było.

SANCHEZ NARESZCIE!!!!!

@Kysio2607
Oj tam mi tez zawsze myli sie Carling Cup w ktorym jest mecz i rewanz z FA CUP :D

Mogł wystawic Walcotta od poczatku, nie ma Bellerina i sa strasznie wolne te skrzydła.

Sanchez podawaj a nie sie głupio kiwaj

Nie dosc, ze sie meczymy i nie mozemy sie wstrzelic to jeszcze komentarz na eurosporcie wyprzedzajacy obraz.

Nie naprawia pewnie tego błedu z komentarzem wyprzedzajacym obraz

@marcinekkks
Aby go odbierać, wystarczy mieć dostęp do satelity Astra (19.2°E). W nc+ Eurosport Deutschland odnajdziemy na kanale 723, z kolei w Cyfrowym Polsacie na pozycji powyżej 999. Posiadacze tej platformy muszą więc wyszukać go we własnym zakresie.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady