Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 573 z 1243 (komentarze od 22881 do 22920):

Komentowany temat: Statystyki meczu Burnley - Arsenal 11.04.2015, 21:35

Jednak zasłuzone zwyciestwo

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 11.04.2015, 21:15

Kurde szybko poszła ta walka :D

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 11.04.2015, 21:14

I to jest zapowiedz walki :D No to ogladamy UFC

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 11.04.2015, 20:34

To mowicie, ze nudny mecz? to chyba nie ma co załowac, ze NC+ z niego zrezygnowało

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 11.04.2015, 20:22

I 3 punkciki Nasze :D

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 11.04.2015, 19:31

Dobic ich i zachowac spokoj i jedziemy po 3 punkty

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 11.04.2015, 19:04

@Koroniarz
To co gosc podał to kanał darmowy a na takim zapomnij o lidze angielskiej

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 11.04.2015, 18:55

Tutaj tez juz jest bramka

livesports.pl/mecz/EDPQaNDs/#wideo

troche szczescia tutaj bylo ale uderzenie Aarona klasa

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 11.04.2015, 18:51

@Novazzy
Nie słuchaj go bo sciemnia

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 11.04.2015, 18:42

I super, tak trzymac

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 11.04.2015, 17:54

hahahaha jak sie nie da strzelic gola to mozna sciagnac komus spodnie :D

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 11.04.2015, 17:51

West Brom frajerzy buahahaha

Komentowany temat: Składy: Burnley vs Arsenal 11.04.2015, 17:43

Skład bez zaskoczenia, na rotacje przyjdzie pora za tydzien bo na pewno jakies beda. Widac, ze Wenger nie zlekcewazył Burnley i dobrze bo nie spodziewam sie łatwej przeprawy. Ławka niczego sobie a jak jeszcze wroca do pierwszej druzyny rekonwalestenci dopiero zrobi sie rywalizacja.

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 11.04.2015, 17:43

Delph WTF?

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 11.04.2015, 17:38

Jestesmy w takim momencie, ze nie ma sensu kombinowac ze składem. Widac, ze Wenger nie lekcewazy Burnley i wystawia tych co sa w najlepszej dyspozycji. Tez mi sie nie podoba upychanie na siłe gwiazd dajac im grac na nie swoich pozycjach ale co zrobic

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 11.04.2015, 17:33

To super, ze Kosa jest zdrowy - skład bez zaskoczenia.

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 11.04.2015, 17:21

CP szaleje 4-0

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 11.04.2015, 17:11

Crystal Palace wygrywa na wyjedzie 2-0, tez sa ostatnio dobrze dysponowani

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 11.04.2015, 16:53

Lewandowski 2 bramka i 2-0

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 11.04.2015, 16:40

A dla West Hamu pieknego gola z wolnego strzelił Cresswell

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 11.04.2015, 16:37

Benteke widze forma zwyzkowa :)

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 11.04.2015, 14:03

Gomis kontuzja

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 11.04.2015, 13:57

Zapomnijcie zeby mecz ligi angielskiej puscili na Nsport 36 czy w ogole na nSport. Juz predzej by przełozyli reczna na nSport ale maja to w dupie. A odpowiedz od NC+ na FB? "transmitujemy wybrane mecze. Nie jesteśmy w stanie transmitować wszystkich, niestety." - a to ciekawe bo ZAWSZE mecze ligi angielskiej w sobote o 18:30 puszczali.

@Piotrek_175
Czy ja wiem, wczesniej było mniej kanałow i wiele razy nie puszczali wszystkiego, doszły mecze na C+Family i dalej jest ten sam problem, jak dojdzie C+Sport 2 to nie spodziewam sie by było inaczej

@mic_now
a mi wystarcza nerwy podczas ogladania spotkania, nie potrzeba mi kolejnych nerwow przy zacinajacych sie streamach

Komentowany temat: Garść statystyk: Burnley vs Arsenal 11.04.2015, 10:51

Latwo nie bedzie ale wygrac trzeba i odskoczyc reszcie stawki

Komentowany temat: Koeman: Morgan może nas opuścić latem 11.04.2015, 10:49

@filo9
Diaby zdrowy? dobry joke. Coquelin i Arteta to za mało, na Flaminiego nie licze w ogole. Kolejny DM jest nam bardzo potrzebny a Morgan wydaje sie chyba najkorzystniejsza opcja bo przynajmniej ogrywał sie w Premier League. Moznaby sie jeszcze zastanowic nad Kondogbia, ktory moze by sie sprawdził a moze nie

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 11.04.2015, 07:49

Z Naszym meczem z Burnley NC+ zrobiła sobie normalnie jaja. Na C+Family 1 o 19:00 pokazuja

VELUX EHF LIGA MISTRZÓW: MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY: RK VARDAR SKOPJE - VIVE TAURON KIELCE

tak jakby nie mogli tego dac na nSport (gdzie przewaznie reczna leciała) a mecz z Burnley wrzucic na Family 1. Zawsze pokazywali mecze z 18:30 a akurat jak teraz gra Arsenal to olewaja (chyba z meczem Chelsea było raz to samo). CHAMSTWO

Komentowany temat: Ramsey: Mam za sobą ciężkie chwile 11.04.2015, 07:40

Dokładnie za duzo miał kontuzji i nie mogł rozwijac skrzydeł. Mozna sie załamac jak sie wypada tyle razy i to raz ze zlamana nogą. Poprzedni sezon był przełomowy, pokazał Ramseyowi, ze moze grac na bardzo wysokim poziomie i z kazdym sezonem stawac sie coraz lepszym.

Komentowany temat: Bellerin: Arsenal jest jak rodzina 11.04.2015, 07:36

Wiec jej nie zostawiaj dla Barcelony tylko przedłuzaj kontrakt zeby zakonczyc kolejna sage :D Moim zdaniem teraz dopiero dzieki odejsciu Fabregasa z Barcelony do Chelsea zyskamy jakies plusy bo taki własnie Bellerin ma teraz wglad jak w Barcelonie sie postepuje z pilkarzami majacymi DNA - sciagaja a potem sie nudzi i oddaja dalej.

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 10.04.2015, 16:59

Nie pokazuja

Komentowany temat: Arsenal i Lazio najlepsi w Europie 10.04.2015, 16:08

No Lazio ostatnio tez zaskakuje wszystkich i to ładnie, nawet nie wiedziałem, ze az tak

Komentowany temat: Pires: Özil był najlepszy na boisku 10.04.2015, 07:24

- Liverpool nie był w stanie poradzić sobie z naszymi podaniami, z ruchliwością piłkarzy. Opanowaliśmy środek pola, naciskaliśmy już na ich obrońców, a w defensywie udanie kryliśmy ich ofensywnych graczy.


My, My, Naszymi :D Ozil gra ostatnio na prawde fajnie. Wrocił spokoj do jego gry widac, ze kontuzja tylko go wzmocniła.

Komentowany temat: Zrobić swoje na Turf Moor, Burnley - Arsenal! 10.04.2015, 07:21

Tottenham miał ciezko z Burnley ale My jestesmy w wysmienitej formie, na pewno lepszej niz oni wiec nie powinnismy miec problemow z wygrana. Łatwo na pewno nie bedzie ale lepszej okazji na odskoczenie jednemu Manchesterowi a moze nawet i dwoch. Tez stawiam jak redakcja 1-3

Komentowany temat: Raport zdrowotny przed meczem z Burnley 09.04.2015, 13:13

Wreszcie idealna sytuacja kadrowa. Ci co wracaja po kontuzji beda mieli ciezko z załapaniem sie do 18stki meczowej. Moze w koncu bedziemy mieli sezon w ktorym nikt wazny nie wyleci i taka sytuacja jak jest teraz bedzie czesciej

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 08.04.2015, 22:13

I LFC w polfinale

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 08.04.2015, 22:13

I LFC w Finale

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 08.04.2015, 22:11

Nie wiem czy było ale na astrze na Eurosport Deutsch leci własnie Blackburn - Liverpool

Komentowany temat: Fani Barcelony chcą powrotu Bellerina 08.04.2015, 21:08

Zaczyna sie ale nauczony przykładem Fabregasa Bellerin nie powinien sie nigdzie ruszac. Zreszta wypowiadał sie ostatnio, ze dobrze mu w Londynie a w Barcelonie? zaraz im sie znudzi i beda szukali kogos innego.

Komentowany temat: Zawodnik FC Porto na celowniku Arsenalu 08.04.2015, 15:09

Moze gdyby w zespole nie było Sancheza to na pewno Brahimi byłby ciekawa opcja.

Komentowany temat: Cudicini: Arsenal powinien pozyskać Cecha 08.04.2015, 15:06

Wenger i tak swoje zrobi. Jezeli kupi Cecha to znaczy, ze do Wojtka juz zaufanie stracił. Na pewno bramkarz z takim doswiadczeniem Arsenalowi by sie przydał.

Komentowany temat: Wilshere: Jestem gotowy do gry 08.04.2015, 15:02

Dokładnie wrocic do podstawowego składu Jackowi bedzie mega ciezko. Ci co z nim konkuruja sa w wysmienitej formie ale i tak dobrze, ze wraca bo na koncowke sezonu kazdy zawodnik bedzie potrzebny

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady