Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 574 z 1243 (komentarze od 22921 do 22960):
Wybacz, gdybym napisał wersja full unlocked niebyłoby nieporozumienia :P
Wybacz, gdybym napisał wersja full unlocked niebyłoby nieporozumienia :P
@thide
Wrzucaja wersje full unlocked, wczesniej ktos sciagnał wersje preload ze steam, rozpakował swoim sposobem i wrzuca linki. Teraz rozumiesz o co mi chodziło? nic nie mowiłem, ze crack juz jest tylko ze kwestia kilku dni jest wydanie go a do wersji full unlocked wystarczy wrzucic i działa. Nie wierze zebys nie wiedział jak to działa
Bedac w takiej formie sedzia Dean nie powinien zbytnio przeszkadzac w graniu
@thide
No widzisz widocznie maja. Na gry-online gosc napisał, ze z jego internetem gra w 1.5 godziny bedzie na dysku wiec skoro w Polsce taki internet gosc ma to za granica tym bardziej.
@lays
RaportZdrowotny
- Aaron Ramsey będzie gotowy na sobotni mecz.
- Laurent Koscielny także będzie gotowy, jego uraz pachwiny nie jest poważny.
- Alex Oxlade-Chamberlain potrzebuje jeszcze dwóch tygodni treningu aby powrócić do kadry.
- Wojciech Szczęsny z powodu kontuzji opuści ligowy mecz z Burnley.
@gothegunners1886
Na steam jest, jak ktos zamawiał gre to moze pobrac chociaz na razie nie zagra. Wersja z crackiem (sam crack pozniej) dopiero jest wrzucana. 60GB to troche jest :D
GTA V juz do pobrania, az 60GB do sciagniecia :D
Diaby trzymaj sie :D
O prosze umkneło mi to przełozenie meczu z Sunderlandem.
Ale to sie wszystko zmienia, teraz to My mamy najwiekszy potencjaił, jestesmy w najlepszej dyspozycji zeby zagrozic Chelsea. Cos pieknego :)
Mozna teraz z usmiechem na spokojnie isc spac :)
Co za piekna kolejka, City, Liverpool, Tottenham i Southampton potrafiły punkty a My awansowalismy na pozycje wicelidera. Top4 juz pewne, teraz mozna powalczyc o 2 miejsce. Za tydzien derby Manchesteru, musimy wygrac z Burnley chociaz latwo nie bedzie a w derbach remis i odskakujemy bo reszta druzyn spora strate juz do Nas ma.
WICELIDER :D
Jeszcze 4 minuty wytrwac to
zastepca Clarksona w Top Gear :D
scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11010292_10155416140625022_5756701800557976609_n.jpg?oh=79670e669548a0248eee7f73f239e170&oe=559EE45C :lol:
Sanogo dajesz
I wbili cholerka
Ajjj zrypali ta kontre
Ale fart teraz
Dobrze by było przed meczem z Chelsea miec z 3 punkty przewagi nad United i City wiec remis w derbach Manchesteru najlepszy
Zaha dzisiaj wymiata, to samo Puncheon
Jeszcze duzo czasu zostało, City to jednak City wiec gospodarze musze byc skoncentrowani do konca
Osmieszaja teraz City z taka łatwoscia sobie graja
Nie ma co, my tez mielismy tam farta chociaz przynajmniej prowadzilismy 2-0
PUNCHEON!!!!!!!
CP nie dac sie, przynajmniej remis wyciagnijcie :)
Lepszy transfer to Remy w Chelsea nizeli Bonyego w City przynajmniej na ten moment
City probuje ale w swiatło bramki to ta pilka nie chce leciec
1-0 YEAH
Ale ataki City, szkoda tej szansy w 2 minucie, powinno byc 1-0 a pewnie bedzie zaraz 0-1
My mielismy z CP na wyjezdzie ciezko i City tez tak powinno miec, nie ma to tamto
Jak oni mogli to spieprzyc
CP do boju
Jagiellonia farciarze, sedzia znowu musiał Wisle skrzywdzic, gola na 1-0 w ogole byc nie powinno bo był spalony. Sedziowie w polsce i anglii sa tacy sami
@polishbrigadesx
O ile sedzia znowu czegos nie odwali. Wisła jest lepsza i zasługuje na zwyciestwo
Jak był potrzebny to olał Arsenal i poszedł do PSG na kase to teraz ma siedzenie na ławie.
Toni skubany 37 lat i 15 bramek w obecnym sezonie Serie A
I jest potwierdzenie w Sport+, ze nie bedzie w C+ meczu z Brunley w sobote o 18:30, zawsze o tej godzinie sa mecze a teraz na złosc nie bedzie :(
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
No oby to było planowane zejscie Diabyego :D