Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 579 z 1243 (komentarze od 23121 do 23160):
O widze jakies nowe zrodło informacji a nie ciagle metro :) Na razie watpie by rozmawiali o kontrakcie, ktory konczy sie w 2016 roku. Nie ma po prostu na to czasu w tym momencie
Kane jest niesamowity, pierwszy mecz w pierwszej kadrze i juz bramka. Dobrze, ze Welbeck tez zdobył gola. A z ta kontuzja to byłoby normalnie w przypadku gracza Arsenalu - tylu pilkarzy w reprezentacji Anglii grało a oczywiscie Nasz zawodnik musi miec uraz. To takie typowe
Z Arsenalu do Manchesteru i odwrotnie juz były transfery wiec moze teraz czas na transfery miedzy londynskimi zespolami :D na pewno perspektywa Cecha w Arsenalu kusi. Swietny i doswiadczony bramkarz, ktory moze pograc jeszcze bardzo długo. Jezeli bedzie mozliwosc tego transferu to Wenger na pewno go nie przegapi
Na pewno pasowałby do Arsenalu pod wieloma wzgledami, niestety takze pod wzgledem siedzenia w klubowym szpitalu. Licze jednak na przedłuzenie umowy przez Walcotta.
Pierwszy raz to rywal ma powazniejsze problemy kadrowe od Arsenalu. I tak bedzie ciezko ale takie braki na pewno beda widoczne na boisku
U Nas wracaja, w Liverpoolu wypadaja
Na rozmowe o kontrakcie przyjdzie jeszcze pora. Sezon jeszcze trwa, pilkarze mysla o kolejnych spotkaniach i nie maja głowy do zalatwiania spraw kontraktowych. Rozumiem zawodnik, ktory ma odejsc po sezonie musi sie takimi sprawami zajmowac ale Theo ma jeszcze czas. Dla Niego na ten moment najwazniejszy powinien byc powrot do pełnej sprawnosci i odzyskanie miejsca w wyjsciowej 11stce. Ja na to czekam z niecierpliwoscia
Moze kiedys zdobedziemy watpie jednak by nastało to w czasach Wengera.
Jakby tak bramkarze odchodzili bo na jakis moment stracili miejsce w składzie to by druzyny nie miały w ogole rezerwowych bramkarzy.
Spowiedz Wengera :D
Ciekawe czy Niemcy zagrali tak słabo czy moze Austrailia tak dobrze.
Mam nadzieje, ze to zart.
Ciezko mu bedzie
Wenger zachował sie tak jak sie zawsze po przegranym meczu zachowuje. Jardim zrobił Podał mu reke pozniej.
Jestem tego samego zdania co poprzednicy. Rosicky musi zakonczyc kariere w Arsenalu, nie mogł tego uczynic Henry to przynajmniej Rosie niech sie uda
Titi moze byc jak Simeone.
Oby wszyscy wrocili cali i zdrowi.
To było do przewidzenia. Niech sie cieszy, ze nie został zawieszony na dłuzej. No to Liverpool ma spory problem a Nam przynajmniej nie strzeli w koncowce spotkania jak było na Anfield :D poza nim nie zagra Gerrard a podobno Sturridge znowu kontuzjowany. Los chyba nie chce LFC w LM
E tam i tak nie wygra
Juz dawno powinien byc na wypozyczeniu
Zdecydowanie Liverpool - Manchester był lepszym meczem
Licze na wygranie z Liverpoolem i z Chelsea na Emirates. Jak nie teraz z tak dobra forma to kiedy? wtedy bedzie mozna w 100% potwierdzic te słowa.
Real znowu zmieni trenera bo nie bedzie Mistrzostwa
Widzieliscie juz nowy film? :D
scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11081320_670976766342019_3674623820961364399_n.jpg?oh=d23b6adee723ba08be76ce8c7f19f39f&oe=55B943F1
Tutaj to sie dopiero niezłe jaja działy
livesports.pl/mecz/x2gn67Ct/#szczegoly-meczu
Mascherano to jest krol krolow symulowania :D
Bura dla obroncow Realu przy tym golu
A jednak byl
Ale sie sedzia teraz zbłaznił, Barcelona za dobra druzyna by jej sedziowie pomagali
Benzema szacun
Ronaldo brawo
Szkoda, licze na Real dzisiaj ale raczej nie wygraja
i jak zwykle problemy z dzwiekiem z Camp Nou lol
@nenek54
Tez jestem zaskoczony
Monaco 15 minuta i 2-0 prowadza
Do boju Hull a tu juz 0-1
@AfganskiMudzahedini
A no tak
@mistiqueAFC
Liverpool przegrał dzisiaj dopiero, my przegralismy w tym 2015 z Tottenhamem wiec w przegranych jest 1-1. Jak wygramy z nimi to beda 2 porazki LFC przy Naszej jednej - o to mi chodziło :)
No to Liverpool z pierwsza porazka w 2015 roku, jezeli wygramy z nimi na Emirates za 2 tygodnie bedziemy najlepsi w tym 2015 :)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Oranje farciarze