Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 596 z 1243 (komentarze od 23801 do 23840):
Nie wierze to na prawde Mourinho powiedział? szok :D
Wiedziałem, ze to bedzie bardzo fajny mecz. 2-2
Marsylia juz prowadzi
St. Etienne - Marsylia, zapowiada sie ciekawie
Ale scisk :D
3 miejsce 48pkt,
4 miejsce 47pkt,
5 miejsce 46pkt,
6 miejsce 45pkt,
7 miejsce 44pkt
Liverpool moze sobie dopisac 3 punkty
Teraz wszystko w naszych rekach by to miejsce utrzymac. Niby mamy dobry terminarz ale roznie z tym moze byc
0-2 obrona swietych sie sypie
Dowd i wszystko jasne, wczoraj Atkinson mylił sie dla Burnley a dzisiaj był technicznym w meczu totkow z mlotami - za denne sedziowanie własnie powinni byc karani i zsyłani do pracy sedziego technicznego :D moze w niedalekiej przyszłosci wskocza do ligi angielskiej młodzi sedziowie i wprowadza troche swiezosci bo juz sie nie chce patrzec na tych starych patałachow z gwizdkiem. Albo wprowadzic powtorki wideo, wtedy beda sie pilnowac
Co ten sedzia wyprawia hahahaha
Remis idealny, Liverpool nie doskoczy a swieci nas nie wyprzedza
Jeden z karnych na pewno powinien byc, duzo szczescia ma LFC
Ale brama, to bedzie swietny mecz, brawo Liverpool
@michalm1
Niestety Durda ale z Nahornym
Bardzo dobry mecz, przedsmak tego co bedzie po 17
hahaha i znowu, z Nami pewnie bedzie grał jak z nut
A mogł wczesniej Lukaku strzelic
Ten Pearson jest dziwny, Wasilewski na ławce i do tego jeszcze najlepszy zawodnik i strzelec Ulloa tez.
To jest własnie Leicester, nie sa słaba druzyna, maja duzo sytuacji ale nie trafiaja i to jest problem - zemsciło sie po raz kolejny
Z nami w 2 połowie tez sobie robili co chcieli i moglismy skonczyc ten mecz bez 3 punktow a tylko z 1
Ten Kramaric to jest bardzo ciekawy pilkarz. Ciekawe czy ma zapisane w kontrakcie mozliwosc odejscia gdy druzyna spadnie z ligi. Jezeli tak to wiele klubow bedzie go chcialo
Jeszcze Liverpool niech urwie punkty swietym i bedzie dobry dla nas weekend
My tez niedługo mamy West Ham u siebie, lubimy z nimi grac ale i tak trzeba bedzie uwazac
Byloby 5 punktow przewagi, sa 4 wiec i tak nie jest zle
I koniec ja piernicze co oni zrobili :( ale dobry i remis, najwazniejsze ze nie wygrali a my minimalnie znowu odskoczylismy. Mimo wszystko bura dla West Hamu, jak oni mogli tego nie wygrac
OBRONA ZASPAŁA, brawo Adrian ale co mogł sam zrobic
Song cos ty zrobił :(
ooooo West Ham UNITED :D
Benio nie był taki zły tylko miał ten sam problem co Chamakh czyli Robin van Persie. Troche tych bramek dla Arsenalu strzelił i były to wazne gole. Ale dziwie sie, ze nie wie czemu mowia na niego Lord Bendtner - samo słowo Lord powinno go pokierowac w odpowiednim kierunku :D
:D
fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11018963_904453642952349_3075128329983752076_n.jpg?oh=ad9e0972e362d320a2d851c3b4a50288&oe=554C8F51&__gda__=1431784507_cef9b19e405b51229758418c941c3bf6
Parma została rozwiązana i zdegradowana z Serie A. Każdy mecz do końca sezonu ma automatycznie przypisany walkower 3:0. Jest to efektem gigantycznych problemów finansowych. Prezes Parmy trafił do szpitala z powodu depresji.
no to niezle
Dobrze, ze mielismy zaliczke dwoch goli bo bysmy zakonczyli ten mecz bez punktow. To, ze ciezko nam idzie z bronieniem wyniku wiemy nie od dzis a Wenger i tak wrzuca pod koniec kazdego mozliwego defensywnego zawodnika. Dzisiaj mielismy szczescie ale nastepnym razem moze byc odwrotnie.
Oprocz strzałow na bramke i posiadania pilki to statystyki po naszej stronie. Dobrze, ze w koncowce nie stracilismy gola
@lays
Moze i głupie ale prawdziwe
Moze City wyeliminuje Barcelone
Dobrze, ze gralismy z City jak nie było Toure i jak mieli zadyszke - przynajmniej raz sie nam udało bo nie raz było tak, ze dana druzyna z topu grała słabo a mielismy z nimi grac pozniej gdzie wtedy byli juz w swietnej formie. Newcastle tej wygody nie ma
5-0 ale jada
4-0 KO
vine.co/v/OQqTOYuxOMa
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Szkoda, ze to skrzydłowy. Moim zdaniem tak samo by sie sprawdził jak Alexis.