Komentarze użytkownika pablofan
Znaleziono 6930 komentarzy użytkownika pablofan.
Pokazuję stronę 19 z 174 (komentarze od 721 do 760):
Mam nadzieję, że Fulham smrodu narobi, to w meczu z nami może przyhamują z tym scamem, ale kur… od kiedy półautomatyczny jest decydujący? Przecież mają narzędzia by to weryfikować, co na pewno zostało zrobione i jak widać ten gol miał byc i ch. Dramat. Sezon temu było podobne sędziowanie pod nich. Czary kur.-a
Jak to jest, że widząc linie na murawie w momencie podania wirtz jest ewidetnie za nią, a piłka zaczyna toczyć chwile później i on wciąż jest za tą linią a obrońca przed i nie jest to spalony?:D hahahaha
Przecież wirtz jak ch. Jest na spalonym. Wystarczy na murawę patrzeć… co oni tam jarają
Haha co tam się odwaliło z tą grafiką?:D przecież ten punkt insider nawet na stopie nie był wyrysowany
Chyba po tym wolnym co wykonał, to już sobie odpuszcza słodzenie wegrowi
@alexis1908: zubi akurat przy tym strzale z dystansu był w polu karnym i krył gracza wisienek :/ nasze ustawienie sie rozjechało i właśnie doszło do czegoś takiego, że Zubi był w środkowej części pola karnego kryjąc ofensywnego gracza Bou…
Świetne zachowanie graczy brentford w meczu z Evertonem
@krzykus1990: wątpię. Za intensywny mecz będzie. Nawet wczoraj MA
Próbował oszczędzać nasze skrzydła
@djmacius: doladnie tak to wyglądało :D aż z podziwu nie mogłem wyjść. Generlanie muły nic nie grały do tej bramki, ale możliwe, że ta bramka zmieni obraz meczu
Hahaha co tam się odwala xD ale leeds zlamilo
Oglądając naszych można nie raz dostać zawału, ale nic mi tak nie podnosi poziomu endorfin jak występy mułów :D
Kolejny mecz z rzędu gdzie rywal zamyka nas pod koniec meczu… mega zwycięstwo, ale kolejne w bólach. Nie możemy tak grać w końcówkach, a robimy to po raz kolejny z rzędu… i to nie 2 czy 3 tylko to już ciąg spotkań.
Gyo i Martinelli udowodnili, że poziom Arsenalu ich przerasta, a ten zespół wciąż potrzebuje conajmniej solidnej 9tki i świetnego LS, aby moc wejść na jeszcze wyższy poziom.
Cieszą 3 punkty, ale chciałbym żebyśmy to zwycięstwa jakoś spokojniej zdobywali :D serce niedługo siądzie przy takich emocjach hehe
@Elastico07: Ale jak widać można dostawać te piłeczki od kolegów zespołu
Co oni odpierd…ają w tych końcówkach?! Przecież to jest dramat
@djmacius: zacznijmy od tego, że by w ogóle nie było go w tym miejscu tylko gdzieś w gąszczu obrócow bou ;)
Ajj jesus… Ty to potrafisz spartolić :d
Hahaha jak to nie jest faul to chyba musi wyrwać mu nogę aby taki mógł ten sędzia odgwizdać
Aż przypomina się mecz i pamiętny gol nelsona… oby tylko nie w drugą stronę -.-
@Bartek_: hehe dobrze;)
@alexis1908: kwestia czasu jest a Gyo przestanie grać. Taka moja opinia.
Gramy jak Frajerzy w końcówkach.
Gdzie do ch. Był środek?!
@alexis1908: pisałem. Że Sesko trafił do zespołu co robi za czarna dziurę. Gyo w cale nie wygląda lepiej. Ratuje go to, że gra w Arsenalu, w którym od lat pewne mechanizmy jak na murawie tak i wokół klubu funkcjonują na zdrowych obrotach. Powtórzę raz jeszcze. Jakbym miał chwalić napastnika, który przyszedł tu jako gwiazda i gotowy produkt mający zapewnić nam grad goli, to za taką kasę za samo bieganie, to wolałbym już rasiaka. Ta sama jakość, ale jednak goli z główkę miałby zdecydowanie więcej ;)
Porównania do Sesko pokazują tylko słabość naszego „asa”.
Idiota ale sędzia jeden z tych co wiecznie nas dy*a na tego typu sytuacjach
@varatas: Sesko to potrafi chociaż do główkę skakać i całkiej niezłe mu to wychodzi. Nasz napastnik to nawet stop nie odrywa od trawy ;)
Madueke z tej trójki to jedyny na plus
@alexis1908: gdyby nie ode, który stanął w idealnym miejscu to jajo by z tej akcji było bo obrońca świetnie interweniował bo Gyo za cholerę nie potrafił piłki zastawić dobrze. Włącz sobie wczorajszy mecz Sunderlandu z city i zobacz jak Brobbey złomuje, chyba Diasa w podobnej sytuacji. Za co wy chwalicie tego gościa? Już na siłę pozytywów szukacie tak jak
To miało miejsce w przypadku Martinelliego przez ostatnie sezony. Wszyscy źli tylko nie on. „Bo zle podania dostaje”, bo „nie gra przy nim lewonożny pomocnik”, bo „tam był xhaka” itp. Dobry piłkarz potrafi się obronić umiejętnościami na boisku w różnych sytuacjach, zły nie.
Dobrze, że lepszą skutecznością wykazują się inni gracze z pola. Mega! Rice zasłużył na tą bramkę.
@enrique: oczywiście zgoda, ale w tym samym środowisku funkcjonuje także Jesus także poczekajmy aż go zmieni GJ9 i zobaczymy w czym rzecz :)
@enrique: pomarzyć zawsze można o takim Doku, ale tak, marne są szanse, że kogoś takiego jak doku nam oddadzą. Prędzej Savinho, ale on nie nadaje się na premier league.
@enrique: jak rzadko?! Kolego, ostatnio co zmiana Gyo to jego zmiennicy mają po kilka strzałów bądź akcji a grają połowę krócej… błagam. Nie twórzmy mitów
@enrique: „Wejdzie Jesus za Gyo i wpadnie, on po prostu umie się odnaleźć na boisku nawet nie dostając podań.”
Bardziej bym to ujął tak, ze on potrafi tak się poruszać bez piłki, że ta piłka w końcu do niego trafi ;)
A nie biega jak jakiś pachoł trzymając się za obrońcami.
@enrique: dla mnie niezmiennie priorytetem powinien być mega dobry skrzydłowy. City kupuje kolejnego LS i się nie pierdziela z tym, że dopiero co kupili takich trzech XD może doku byłby do wyciągnięcia gdy przejdzie do nich Semenyo?
@Theo10: a ja sądzę, że Gyo gra bo MA stara się na spokojnie wprowadzić Jesusa, aby ten udźwignął resztę sezonu na nogach. Potem dojdzie Kai i będzie podobna rotacja. To tylko kwestia czasu aż Gyo siądzie na ławę i już z niej nie wstanie. Już nawet Martinelli (w końcu po 3 sezonach) nie jest istotną postacią dla Mikela - w bólach, ale jednak MA w końcu dojrzał do takiej decyzji.
@arsenallord: a ja bym zmienił Gyo i Martinelliego. Leo i jesus in ;) potrzebujemy zdecydowanie lepszych zawodników technicznie. W tym meczu za dużo się biega pracuje w obronie i nie jestem pewien czy eze to udźwignie.
@RageBoy9: Haha. Niezły trolling ;)
@Adamarsenal1: Ale lepiej w czym??? Ładniej biega, lepiej się przewraca? Takie samo drewno. Obaj do odpalenia. To nie ich poziom.
@enrique: obaj do zmiany. Nie wiem czego MA nie rozumie. Oby ta uporczywość węglem Gyo była podyktowana tym, że po prostu chce oszczędzać Jesusa i mieć go już dostępnego do końca sezonu…
Akcja kur.a godna pożałowania z ostatniej minuty 1 płowy. Dramat
Ktoś coś pisał, że nie ma podań ;) jak są tak ch.owej jakości to ich nie ma. Tyle i aż tyle -.-
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Matelko: postawił na wina sunderlandu przed meczem :D