Komentarze użytkownika pablofan

Znaleziono 8265 komentarzy użytkownika pablofan.
Pokazuję stronę 24 z 207 (komentarze od 921 do 960):

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 21:02

@1886gunner1886: oj nie przesadzaj. Za to akurat go wszyscy chwalą ;p

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 20:58

Szwed się odbił od naszego obrońcy…. Hehe
W sumie nic nowego ;D

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 20:56

@Arsenal2004: „Myślicie, że Gyo kiedyś wyskoczy do główki?”
Tyle czasu poświęca pielęgnacji swojej grzywki, że niby miałby to zmarnować jakimś strzałem z głowy? Nie wydaje mi się ;p

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 19:00

@alexis1908: oczywiście. w końcu nadajesz na podobnych falach:]

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 18:08

@vitold: tak taki wiemy, że Gyo w twoich oczach to wielki piłkarz :)
Jeszcze 4 takich mu podobnych, to rywalizacja z totkami i miejsce w tabeli nabierze dodatkowej pikanterii;)

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 15:05

@alexis1908: tak uważam. Napisałem, ze był świetnym strzelcem, ale nie uważam, że był równie dobry w kreacji. Pod tym względem Saka jest zdecydowanie lepszy.

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 13:42

@alexis1908: Ale w sumie co się dziwić jak według Ciebie dobre dwa podania i kilka sprintów w wykonaniu Gyo, to już podstawa do tego, aby napisać, że Szwed gra dobry mecz :]

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 13:41

@alexis1908: jak widać każdy pamięta to co chce ;)

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 13:09

@Marcel90: mnie zastanawia czemu przy tej samie sumie G/A są dwie różne średnie ;)

Sanchez był świetnym strzelcem i trzeba mu przyznać, że potrafił strzelać bramki, ale kulała u niego kreatywność w rozgrywaniu i decyzyjność. Bardzo często były sytuacje, w których marnował świetną okazję bo wolał strzelić zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi albo na odwrót. Nikt nie był i nie jest idealny, ale taki Sanchez w formie byłby obecnie jak złoto. Generalnie to Chilijczyk i Angin to dwa różne typy skrzydłowych.
Największym atutem Saki jest zdobywanie przestrzeni i jej asekurowanie. Dodatkowo świetnie absorbuje uwagę obrońców i nierzadko z takich sytuacji wychodzi zwycięsko bo uważam, że jest mega błyskotliwym zawodnikiem.
Natomiast Sanchez to był typowy łowca goli. Szedł na bramkę jak dzik w żołędzie i mimo, że kilka razy coś mu nie wyszło, to koniec końców zdobywał tą bramkę.

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 30.03.2026, 22:06

@alexis1908: z takim zdrowiem, to Isak kariery nie zrobi :/

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 30.03.2026, 21:06

@alexis1908: … to byś musiał chyba PPV z klinki wykupić, aby na takiego Isaka sobie popatrzeć ;)

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 30.03.2026, 20:43

@alexis1908: dodawaj dodawaj mu te bramki :) póki co ja zakładałem max 15 w lidze, ale wątpię, aby dobił do tej liczby bo słabi rywale się już pokończyli ;) no chyba, że hurtowo karne będą się dla niego sypać.
Wolałbym Sesko, które jeszcze trener by ukształtował i przede wszystkim, to zawodnik, którego ce****e lepszy instynkt pod bramką i w grze bez piłki. Generlanie ma czas, a Gyo miał być na tu i teraz, a ja słucham, że on jeszcze się rozkręci, że coś tam MOŻE poprawi…. To już nawet nie jest śmieszne.

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 30.03.2026, 20:14

@alexis1908: z tego co kojarzę to ze 30 bramek od niego oczekujesz za ten sezon ;)

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 30.03.2026, 20:08

@Furgunn: „Napastnika rozliczamy z bramek”

11 bramek, gościa zwanego bestią co miał dać 30, a cena do małych też nie należała.

Od kiedy w taki sposób napastnik jest u nas rozliczany z gry? Odkąd MA jest trenerem, to napastnik ma brać czynny udział w grze drużyny. Od Gyo poza bramką od święta i przeciętnym występem, możemy jedynie oczekiwać tego, że raz czy dwa dobrze poda piłkę i się nie wyje*ie biegnąc z nią. Bo przy obrońcy to wręcz gwarant.
Gość odstaje od tej drużyny i jest jednym z powodów dlaczego ta ofensywa tak siadła, choć i tak nie było kolorowo w ostatnich sezonach, ale w obecnym to już nie przesadzamy mówiąc, że jest dramatycznie.
Gość nie ma techniki ani zmysłu do gry w tym klubie. Ani nie da się z nim grać na „ścianę” ani przeprowadzić kombinacyjnej akcji. Jest jak piąte koło u wozu.
To, że strzelił 11 bramek o niczym nie świadczy bo Danny Welbeck ma ich podobną ilość, a gra połowę krócej. nnawet Chris Wood kręcił kozackie liczby w zeszłym sezonie. Różnica taka, że jak grali to byli jakąś wartością dodatnią, a nie tylko tłem.
Gyo vs:
Leeds: 3 gole
Everton: 2 gole
Totki: 2 gole
Sunderland: 2 gole
NFO: 1 gol
Burnley: 1 gol

3 beniaminki, jeden klub w poważnym kryzysie, pozostale 2 kluby walczące o utrzymanie.
Z czym do ludzi?!
Gosc w żadnym ważnym meczu był jednym z 1 do zmiany. Najgorsze w tym jest to, że on ani nie potrafi grać dobrze głową, dobrze podać, dryblować, zastawić się czy wyjść na pozycję. Tego amatora, który poza tym, że umie czasem potężnie je**ac na bramkę nie czyni go dobrym napastnikiem. Jego braki wręcz sprawiają, że to mocno średni zawodnik.
Nuneza Liverpool pogonił po 2 sezonach. Oby Arsenal nie czekał tyle bo będzie tylko gorzej.

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 29.03.2026, 20:24

@Damper: tylko kilku ? Gyo ma praktycznie wszystko do poprawy. Ja się nie zdziwię jak go za rok oddadzą za frytki do seria a albo na inne peryferia.
To że w ataku jest taki dramat jakiego nie było od lat, a mało na to nie narzekaliśmy w ostatnich sezonach, to też jego wkład.
Nasz atak opierał się na tym, że wszyscy zawodnicy partycypowali w grze, a problem zaczął się gdy Martinelli przestał dawać cokolwiek, a Leo miewał mocne wahania formy. Natomiast W tym roku dołożono gracza, który jest tak surowy technicznie, że Martinelli przy nim to ronaldinho.
Także im dłużej klub tym panem będzie grać, tym gorzej na tym wyjdzie.
Jakiekolwiek statystyki goli mnie do niego nie przekonają bo facet w obecnym sezonie to może jedną bramkę z gry drużynie z top 10 strzelił, choć nie jestem tego pewny (tak z pamięci rzuciłem, ale myślę, że się nie pomyliłem)
Ci co go bronią, to muszę być na ostrych pigułach, aby nie widzieć tego jak bardzo on odstaje poziomem od innych zawodników z naszej drużyny.

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 29.03.2026, 17:24

@Damper: prawdziwa Bestia. Można rzec - odwróć tabelę, Arsenal na czele ;)

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 27.03.2026, 08:11

@Theo10: po tym jak grali wczoraj jedni z „najlepszych” obrońców w portugalskiej lidze, to ja się nie dziwi, że Gyo tam był królem strzelcow.

Co ma Arteta do tego, że Gyokowi brakuje umiejętności by rywalizować z graczami grającymi w najlepszych klubach? Gość ma 28 lat i na pewne rzeczy jest już za późno dla niego.
Ukraina jak i Szwecja nie bez powodu wczoraj grały w baraż także nie apeluję o rozwagę.
Tak samo do kolegi vitolda, który gloryfikuje to beztalencie.

@Marzag: „Niektórzy już tak mają, że jak jest nowa zabawka to jest z definicji fajniejsza niż te co już ma.”

W dodatku panuje tu tendencja chwalenia gościa za to, że raz czy dwa dobre podania mu wyjdą, nie wyj**bie się biegnąc z piłką czy po prostu będzie biegał… niektórzy tak nisko te standardy dla bezztii ustawili, że nawet nie dostrzegają tego, że Saka w tak ch. Formie robi te rzeczy z 6/7x częściej na spotkanie, a i tak po nim jadą.
Gdyby Gyo choć w 1/4 potrafił to co saka, to może byśmy mieli czesciej okazję popatrzeć jak Gyo ma piłkę przy nodze i nie musiałbym słuchać, kolejnych usprawiedliwień jak w przypadku Martinelliego przez ostatnie lata.

Jak z Portugalii potrafią do PL przyjść takie talenty ja Nunez czy Gyo czy Bednarek grający tak pierwsze skrzypce w Porto, a do obrony AV się nie nadawał, to ja nawet nie zamierzam zaczynać oceniac kogokolwiek z tej ligi. Póki co chłopak ma sporo pracy przed sobą i masę rzeczy do udowodnienia. Kilka razy go w akcji widziałem i jakoś specjalnie mnie nie urzekł.

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 22:42

@mlodykanonier: oj nie przesadzaj. Gyo gra prawie cały sezon i ostatnio dostaje pochwały za to, że dobrze podaje i biega także nie dramatyzuj z tym, że się go nie chwali ;)
Natomiast Kai bardzo długo nie grał i w dodatku cała ofensywa a o pomocy nie wspominam, gra fatalnie. Jeden zawodnik różnicy nie zrobi gdy mało co działa

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 22:38

@MutatedBlueberry: co sami zawodnicy nie grali z takimi wirtuozami jak Gyo czy zubi. Martinelli był zawsze problemem, ale to był tylko jeden element natomiast w obecnym sezonie malo co pozytywnego o ataku w ogóle można powiedzieć. Z takimi tuzami jak Martinelli, Gyo i Leo co formę ma 2/3 miesiące w sezonie, to za mało. Narzekanie było na Ode, ale on ten środek kleił jak nikt po nim. Może w ataku brakuje mu konkretów, ale kto tam gra dobrze ostatnio? Już wolę ode oglądać w „słabszej” formie niż Szweda co walczy sam ze sobą gdy ma piłkę albo z powietrzem gdy jej nie ma.

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:32

City które nie istniało z RM nam manto spuściło ją jakim juniorom. Klub nie wzmocnił wyjściowego składu, ale zapewnił lepszą głębię niż była dotychczas natomiast co zawodnicy co teoretycznie mieli wzmocnić wspominaną wcześniej wyjściową jedenastkę są jeszcze gorsi od tych, których zmienili bądź grali kiedykolwiek e tym klubiex

Nasza gra przez środek i z głębię praktycznie nie istnieje. Zubi nie nadaje się do gry w PL. Gyo? Jakim cudem on trafił tutaj to jest tajemnica, której najstarsi mędrcy nie znają. Gorszego gracza nie pamiętam. A potem się dziwimy, że oczy nam krwawią jak po boisku biegają tacy wirtuozi. No i Martinelli, który od 3 lat prosi się onyransfer out.
Jacy gracze taką jakość gry.

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:17

Błagam. Koniec z tym Gyo. Oby on został sprzedany bo takie drewno tylko obraża ten klub

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:15

@mistrzu973: zaraz po Gyo… dwa najgorsze transfery do 1 składu ostatnich lat

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 18:57

Szkoda to komentować a co dopiero oglądać. Jak do tego klubu w końcu trafi jakiś porządny skrzydłowy i napastnik to może coś się zmieni.
Generalnie cały sezon poki co dostajemy głównie becki z topka ligi także zero zdziwienia. Szkoda. Oby w końcu ten stan rzeczy Artecie oczy otworzył

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 17:56

Żółta dla gówniarza

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 17:39

:(

@Gunnerrsaurus: mecz był dynamiczny. O wielką stawkę. Dyscyplina taktyczna odgrywała ogromną rolę. Po prostu też nie miał za kogo młodego wrzucić bo Rice czy saka wykonywali wiele zadan w defensywie

Malpicjusz za ten karabin to powinen dostać bana jak cavani za snajperkę. Co za głąb

Elegancko :) teraz oby bez kontuzji i niech nasi kluczowi gracze złapią oddech. Oby do przodu

@Arsenal2004: ponoć dziś dwie miał strzelić ;)

Kiedy oni się w końcu w tych końcówkach ogarną? Dobrze, że Raya świetnie interweniował

@alexis1908: dobre zawody. Dziś o dziwo na plus ;)

@alexis1908: hehe :D możliwe, że by tak samo skasztanil, ale młody jest to można mu wierne wybaczyć xD haha

Jprdl… Gyo to jest kasztan. Koniec kropka .

Ajj nie ma

@kamo99111: co ty bredzisz?! Czekał na piłkę ale się nie doczekał.

Gyok chyba nigdy nie opanuję piłki z powietrza xD

Ale kolejna akcja spartaczona przez samolubne podejście w dość klarownej sytuacji :/

Rajsioe!!! Pressing robi swoje!

@bizooon: złota piłka dla niego! ;)

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady