Komentarze użytkownika pawulon
Znaleziono 788 komentarzy użytkownika pawulon.
Pokazuję stronę 4 z 20 (komentarze od 121 do 160):
jak beda tak rzucac dlugo to nam sie boczni autami wykartkuja i poco az tak dlugo XD
MOSQUERA DOBRZE DAJE
NIE NO SAKA XDDDD
GABRILE ILE TY W TYM SEZONIE JUZ NAS WYCIAGALES XDDD
ZA TE WSZYSTKOIE SETYY!!
giooooooooooooool
@Arsenal2004: Dlatego zagraniczny, ablo TVP, bo w canal plus daja z*****e reklamy
COYG!!!!
@kosbat: Dlatego nasz Killer na ławie bo do takiej muzy Bestia sie nie budzi :D
co jak co ale otwarcie do pizdy jest XD
ALE CZERWONOOO NA TRYBUNACH
JUZ TYLKO CHWILEEEEE
@ZielonyLisc: PODAJ HASŁO: POTOP SZWEDZKI POWTARZAM POTOP SZWEDZKI
@pioafc: Dla mnie to samo, ziomek który nie ma ukladu nerwowegow środku to coś co wygrywa ze wszystkim
Panie kapitanie Martinie, żryj murawe jak w tamtym sezonie :)
Po meczu beda pisac ze Man City nam wygral lige mistrzow bo zabrali Donnarume i ten recznik pusci z stalego fragmentu gry. WIELKI PEP GENIUSZ
sZPAKOWSKI FLASHBACKI Z 2006 vIERIE Z VITINHA MYLI XDDD
No, że tak powiem nie obraze sie jak Havertz dostanie pilke od MLS i strzeli na 1:0 jak Chelsea w FLM :)
Mamy czym obrócić losy meczu także spokojnie :) Gorzej jakby było na odwrót :)
Czyli nastawiamy sie na mocna defensywe i pressing, dobrze :)
Fajnie, ze Pelka kibicuje ale te reklamy jak jest hymn ligi mistrzow w C+ to przesada XD
Gdzie ogladacie mecz, TVP czy moze jednak C+?
Zapraszam na pseudoekspertów do kanału sportowego, zawsze sie to dobrze słucha w pracy :D
@vitold: Fajne sa jeszcze z meczu z Manchesterem City przed golem Martinellego XD
Już szwedzki zabór pod Budapesztem sie szykuje, wielki Viktor Gyokeres idzie po głowy niewolników z Afryki
@vitold: bo nasz coach z instagrama wierzy w promieniowanie bluetooth
I gdzie tu ogladac ten mecz, na canal plusach zaraz reklamy przy hymnie a zdesperowanych komentatorow tvp nie chce mi sie sluchac
Ale kochsm to uczucie, snil mi sie mecz dzisiaj, niezaleznie od wyniku, super sezon :)
@losnumeros: od dawien dawna bylo wiadomo ze Stan to biznesman, a syn jest fanem sportu, jeden rozumial ze zeby byc wieksza marka niz tylko cyferki wystarczy wlozyc wiecej, Stan nie doszacowal ze w koncu nam rywale odjada :)
@vitold: co to 7 tysiecy to tylko dwaj pilkarze Arsenalu
@Ech0z: to jest świetne podejscie :)
Już jutro, ludzie którzy oglądaja tylko barcelone i real madryt beda zaskoczeni jak PSG nie może rozjechać według ich przeświadczeń ****owego Arsenalu :)
Brawo Palace
Ale jajca jak 3/3 beda puchary, dzisiaj wyszlo ze Inter za wygranie ligi 18 mln euro, a Wolves 120 to taka przepasc
O widze ze Romano oglosil Gordona w Barcelonie, dobrze, ktos tego drewniaka zgarnal przed nami
Ja tam lubie te godzine, tak to byla juz przed polnoca jak byly dogrywki srywki i nie chcialo sie isc na miasto :)
@vitold: nie przetlumaczysz klocom jak ciezko byc 9 w naszej taktyce :)
@losnumeros: tak samo, chcialbym zobaczyc mega ofensywny sklad i zmiescic wszystkich Roce-Odegaard-Saka-Trossard-Havertz-Gyokeres ewentualnie Eze na skrzydlo :)
@vitold nie od dzis wiadomo ze Lewandowski bolal Niemcow i boli, oni praktycznie blagali zeby nie pobijal Gerda Muellera xd
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
MQRQUINHOS NAM daje sam na sam, teraz KO na Safonovie, kibic nasz