Komentarze użytkownika pawulon
Znaleziono 788 komentarzy użytkownika pawulon.
Pokazuję stronę 7 z 20 (komentarze od 241 do 280):
Pierwszy szpaler w zyciu zobacze na Selhurst Park jak dowioza :)
Widzicie nie tylko Arsenal broni z 19 Burnley xDD
Co tak sie dziejeee
I jeszcze ****si z Tottenhamem wygrywa, czy mokry sen o spadku i mistrzostwie okaze sie faktem prosze
Najajajajaja
Jo, jest glos normalny w koncu
*****y poglos nie daje takich emocji
@Garfield_pl: u mnie tak samo 2006, gratulacje :)
No nie wiem czy to spalony
Naprawcie ***** ten dzwiek w canal plusie
Z nami Oreily by dal widly w okienko xDD
Tez tak macie ze sytuacja w ktorej jestesmy wydaje sie bardzo nierealna po tych wszystkich latach??
Prosze chce juz ten trzask slychac odpalic Kanal Sportowy i sluchac biadolenia jaki to mistrz slaby xDD
Kroupi jeszcze jeden i zabieramy Cie do Londynu :)
Panie turek koncz pan mecz
To co ktos Wroclaw, niedziela Wembley? Odpuszcze soboe nawet ostatni mecz Slaska bo Arsenal wazniejszy w serduszku :p
alez humor, piekna pogoda, dwa finały, cos pieknego, w tym momencie sezonu czlowiek zapomina o stylu na drugi dzien :)
nie srajcie sie jedziemy dalej jeden mecz od mistrzostwa, narzekajcie se dalej
Mosquera jak Henry przy linii
Dobra dzieki za mecz, niewazne jak wazne ze wygrany w tym sezonie xddd
Dzisiaj stala sie rzecz nieslychana Zubinendi wygral dwie glowki xDD
Typowy Martinelli szybkosc super, ale jak dotknal pilke stopa to juz po temacie xDD
Tyowy Martinelli ale przynajmniej cos xddd
Kolejne bez czerwone xDDDD
Po co Trossard gra 90 monut jak mamy swietnie grajacego w defensywie Martinellego ja tego serio nie rozumiem xdd
Te dwa bezmozgi Habertz i Flaming powinny byc poza boiskiem xddd
Co ten Flaming robi na boisku xDDD
Moglismy zabic mecz w 1 polowie, a tak to gramy osrani na Burnley, niestety skrzydlowi pod forma ;)
Arteta potrzebowal 36kolejek zeby wierziec ze Roce jest typowa 6 ni prosze xDD
@majormati: widze ze zatrzymales sie w czasach ze arsenal to indywidualnosci a nie kolektyw jaka druzyna, szkoda dyskusji xd
@majormati: xDDD chyba tylko druga polowe oglada kolega
Nasze emocje w porównaniu z nimi to nic xD
nie no bez karnego xddd
Karny murwa. Ddd
Marzag na 30sekund ma robote zamaist hejtowac Gyokeresa
XDDDD hincapie xDD
Ooo white na trubunach co zagaduje fajna loszke hahhha
Jak ja. Ie lubie takich meczow jak spadkowicz robi za drwala w tym momencie sezonu :)
No dzisiaj chowam glowe w piasek, oczywista czerwona
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ale centra xDD