Komentarze użytkownika pawulon
Znaleziono 788 komentarzy użytkownika pawulon.
Pokazuję stronę 3 z 20 (komentarze od 81 do 120):
madueke dobra pilke zagral btw jak saka XDDD
rayaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ci oborncy PSG TAKI WYLEWA A MY CALY MECZ SIE BRONIMY
I CZEMU TEN SAKA KIWA GLOWA Z****L KAZDA AKCJE DZISIAJ
Martinelli moze tu namieszac
brawo ARTETA MASZ OCZY ZE KAZDA OFENSYWNA AKCJE SAKA NISZCZY XD
wezcie go sciagnijcje jezus SAKA
JEZUS SAKA 2X 2 TEMPA ZGUBIL PROSZE CIE SAKA POPROS O ZMIANE
Stracilismy caly srodek bez Odegaarda, ale Trossard i Saka co paliwo do 50 minuty starczylo graja XD
Odkopanie 2 i bez zoltej :)
NO ALE PO CO MY TRZYMAMY TYCH SKRZYDLOWYCH BEZ SILY, PO CO
WOW ZMIENIAMY ALE PO CO SAKA NA BOISKU NADAL :)
Zmienimy juz teraz czy poczekamy na glupi faul Saki albo Mosquery?
B R A K ZMIAN
Czesc Mikel? Zmienimy tych co juz nie biegaja i maja zolte kartki?
no tak nie zmienimy przeciez Saki co nie biega no tak
PO CO PO CO PO CO PO CO PO CO
Saka do boxu, nie wytrzymuje tempa po kontuzji
NIE NO CO TEN SEDZIA ROBI XDDDDDDDDDDDDDD
Teraz potrzebujemy juz Gyokeresa za Havertza on sie juz tak nie kladzie pod faul tylko jedzie po pile do lini :)
Cala prawa strona z kartkami :)
ale sedzia jest kalosz XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Dobrze ze jestesmy blizej ich w 2 poolowie nie maja co zrobicx z pilka
NIE NO TAM NA HAVERTZIE TAKIOCH NIOE GWIZDA TEMU PAJACOWI HAKIMIEMU OD RAZU BO INNA CZESC BOISKA XD
Ja nie wiem czy najwiecej udanych dryblingow u nas ma dzisiaj Saliba XDDD
Timber szykuj sie bo beda wjezdzac lewa strona :)
Gratulacje kto by sie spodziewal XD
Dobra jedziemy Armaty :)
@Rybka150985: Spoko zasady sa ruchmowe, w polfinale z Bayernem Joao Neves robil Marcina Mozdzonka :)
No tak bo jak Odeegard nie zrobi dwóch JOGA BONITO to gra ujowy mecz, płuca druzyny, mozg pressingu :) Fajnie jak moze bawic sie pilka ale my wymienlismy nie wiecej niz 100 podan i nie ma na to czasu. Za niego w tym meczu moglby by wejsc tylko Merino ale to tez sprzed kontuzji :)
No jaki sedzia idiota, wykonuje auty godzine, rozne tez jest 45+6 po czasie a on se idzie, pretensje do naszych a nie do sedziego bez jaj :)
WOLNIEJ TE SLAY FRAGMEWNTY WOLNIEJ
AAAAAAAAAAJAJJA SSZYBCIEJ HAVERTZ
Eze to najgorszy wybor tu trzeba biegac Panowie :)
no jak zwykle Ci moga pajacowac jak chca XD
ale saliba szedł
brawo saka 1 dobra decyzja
typowe gwizdanie na czarnych braciach a naszego to wiatr przewraca
gosciu lezy w polu karnym 2 minuty, przeszkadzxa naszym obroncom w bronieniu a sedzia nic to jest kabaret XD
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
JEZUS TAKA SZANSA JEDYNY ATUT MARTINELLEGO A TEN SIE BOI 90MIN W NOGACH MENDESA XDDD