Komentarze użytkownika polishbrigadesx

Znaleziono 11227 komentarzy użytkownika polishbrigadesx.
Pokazuję stronę 226 z 281 (komentarze od 9001 do 9040):

Komentowany temat: Piekielnie ważna wygrana Arsenalu nad Swansea! 16.03.2013, 17:52

Jedna akcja im się udała nie ma sie czym podniecać.

Komentowany temat: Piekielnie ważna wygrana Arsenalu nad Swansea! 16.03.2013, 17:50

Akcja jedna na milion ktora im się udała.

Komentowany temat: Piekielnie ważna wygrana Arsenalu nad Swansea! 16.03.2013, 17:44

Theo powinien byc juz dawno zmieniony.

Komentowany temat: Piekielnie ważna wygrana Arsenalu nad Swansea! 16.03.2013, 17:39

Kiedyś nasze kontry były zabójcze.

Komentowany temat: Piekielnie ważna wygrana Arsenalu nad Swansea! 16.03.2013, 17:33

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL

Komentowany temat: Piekielnie ważna wygrana Arsenalu nad Swansea! 16.03.2013, 17:29

Ramsey hahha to po wygrywane Wenger rządzisz...

Komentowany temat: Piekielnie ważna wygrana Arsenalu nad Swansea! 16.03.2013, 17:12

Pewnie wejdzie nasz hamulec Ramsey i będziemy grali w 10.

Komentowany temat: Pościg za czołówką czas zacząć! 16.03.2013, 16:41

Gramy dobrze brakuje gola.

Komentowany temat: Składy: Swansea vs Arsenal 16.03.2013, 15:43

Skład dobry nie ma tego drewna Ramseya więc powinniśmy wygrać .

Komentowany temat: Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów 15.03.2013, 14:54

Real świetnie wylosował liczę na Juve .

Komentowany temat: Godne pożegnanie z LM, genialny mecz Fabiańskiego! 14.03.2013, 20:36

hehe 3;0 Ballas samobój.

Komentowany temat: Godne pożegnanie z LM, genialny mecz Fabiańskiego! 14.03.2013, 20:21

Bez Bale nie ma kurczaków dzisiaj.

Komentowany temat: Godne pożegnanie z LM, genialny mecz Fabiańskiego! 14.03.2013, 18:24

@Borekenema
to było na stronie Realu i dla tego wielkimi.

Komentowany temat: Godne pożegnanie z LM, genialny mecz Fabiańskiego! 14.03.2013, 18:21

W Nyonie przeprowadzono pierwsze próbne losowanie. Wyszły z niego następujące pary:
Barcelona - Juventus
REAL MADRYT - Borussia
Malaga - Bayern
PSG - Galatasaray.

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 13.03.2013, 20:43

Życzę miłego oglądania oby było na co popatrzeć GO GO THE GUNNERS.

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 13.03.2013, 20:30

15minut jeszcze mają i niech dają nasz mecz.

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 13.03.2013, 20:03

Papież nie wyjdzie dzisiaj bo przygotowuje się na nasz mecz jutro dopiero sie pokaże.

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 13.03.2013, 19:55

Ludzie nie srajcie żarem mecz pokażą chyba....

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 13.03.2013, 19:50

A nasza obrona dziurawa jak ser szwajcarski i ten Ramsey na dobitke to tak jak byśmy grali w 10 on się nie nadzaje do pierwszej 11 ale to przecież pupilek Wengera .

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 13.03.2013, 19:42

Jeżeli taki będzie nasz skład na dzisiejszy mecz to słabo to widzę.

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 13.03.2013, 19:37

Będzie czarny papież...

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 12.03.2013, 22:37





Witowo95;


Ja akurat nie miał bym nic przeciwko jak by

Real grał z Borussią odpadnięcie Borussi i TVP płacze.

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 12.03.2013, 22:32

I teraz Farsa dostanie Galate aby ulatwić im droge do dalszej fazy.

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 12.03.2013, 22:29

Milan dzisiaj bez żadych konkretnych argumentów się pokazał zagrali słabo Farsa wygrywa zasłużenie.

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 12.03.2013, 22:24

Szansa Milanu to stałe fragmenty bo kontry w ich wykonaniu nie są za dobre brakuje dokładności i pomysłu.

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 12.03.2013, 22:22

Verminator97;
Hehe dobre zobaczymy.

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 12.03.2013, 22:18

Jutro to chyba już po 1 połowie będzie dla nas po meczu.

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 12.03.2013, 22:15

Jeden dobry mecz farsy nic nie znaczy w następnej fazie tak łatwo mieć
nie będą.

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 12.03.2013, 22:11

Schalke walczy.

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 12.03.2013, 22:02

adrian12543;
Autobus Realu chyba ostatnio dawał rade ;)

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 12.03.2013, 21:59

No to już po Milanie ale dali d*py teraz oby farsa wylosowała Real lub Juve.

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 12.03.2013, 21:52

afcforever;
Możliwe tylko nie wiadomo czy by nie doznał kontuzji np w meczu ze Stoke.

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 12.03.2013, 21:45

@afcforever
Jaka liga tyle bramek.

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 12.03.2013, 21:37

Meszi jest słaby Cr go obecnie zjada .

Komentowany temat: Rozpaczliwa pogoń za niemożliwym 12.03.2013, 21:34

Kurde jeden gol Milanu i farsa do widzenia.

Komentowany temat: Wenger: Wygrana nie jest czymś niemożliwym 12.03.2013, 20:24

Dostaniemy po dupie tyle w temacie.

Komentowany temat: Arsenal i Tottenham w walce o gwiazdę Realu 10.03.2013, 17:50

Nie chce go on jest drewnany dopchaj noga.

Komentowany temat: Przedmonachijski powiew optymizmu 10.03.2013, 17:45

Ładnie Live oby dzisiaj wygrali.

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 05.03.2013, 18:29

Ja dzisiaj za Realem Muły nie trawie.

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 03.03.2013, 18:55

Jacy my jesteśmy słabi żeby takie kurczaki znami wygrywali kiedyś to było by nie do pomyslenia nie to co teraz.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady