Komentarze użytkownika sWinny
Znaleziono 9112 komentarzy użytkownika sWinny.
Pokazuję stronę 218 z 228 (komentarze od 8681 do 8720):
no dziwne, zaskoczył mnie ten news. Amazing -_-
Pisaliście, że Mu zaraz straci bramę jak się nie ogarnie, a tu MU style i 2-0 :(
Cudi: najpierw napisałeś że cie to nie jara, a teraz spedzisz nad tym kilka godzin^^
Widze ze dobra faze wrzucilem hahah
Cudi: wymyślasz sobie postać odpowiadasz na parę pytań i on to odgaduje. Postać realistyczna fikcyjna gwiazda porno, ludzik z androida. co chcesz!!!
Może to i głupie i już było i zapewne wszyscy o tym wiedzą ale fajna zabawa.
en.akinator.com/#
Są wszyscy, nawet ośmiornica typująca wyniki w RPA o.0
Arsenal1994 ja właśnie wolę AOC za Gevazego. Ale to chyba marzenia :(
Założyłem konto w wbk 3 miesiące temu, a teraz wiadomość, że opłaty podnoszą. Pie@$@@ polska...
Jejciu nie wiem czego wy chcecie, że chłopak sobie popił. Ja np. siedzę sobie teraz przed kompem i sączę Red Labela z Colą i lodem. I to jest fajne. A to że ktoś przedobrzy. Hmm może ma powody a Wy nie zwracajcie na niego uwagi.
PS. Tak, promocja w biedrze. 0,7 za 40 zł. :)
DB - jak można pić desperadosy ... phi
hahah jedna osoba i jakie poruszenie. . . Tyle emocji to było na ostatnich godzinach okienka tran.
Mizzou hahahahahaa NA BANK IGWC to nie TheoS ^^
IGWC Lubię to!!!
Widzę, że Pepe zaszalał. Czemu mnie to nie dziwi ??
wie ktoś jak zrobić, żeby z facebooka wiadomości nie przychodziły na meila. Mam ich chyba z milion;/
No chyba wpadne, kuszaca propozycja :)
mam nadzieję że jutro o tej porze będziemy mieli banana na twarzach :)))))
yy czemu Gotze nie gra w podstawie Bvb w dzisiejszym meczu?
meczyki.pl/najlepsze_akcje_messiego_sezonu_10_i_11,747,filmik.html
nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze Theo tez by tak potrafil, gdyby mial lepsza kontrole nad pilka i wiecej wiary w siebie:)
takie pytanie:
czy Yaya T. zostal oskarzony/zawieszony?
Za gervinho AOC i spoko :)
'cud' w Arsenalu. hahaha i to jeszcze chodzi o kontuzje hahah dobre
Wchodzę na stronę milanu z tego linku i poczytałem trochę tych komentarzy. Nie mam pojęcia skąd 95% kiboli Arsenalu cieszy się z tego rozstrzygnięcia i nie mam pojęcia skąd 95% kiboli Milanu także cieszy się z tego losowania. Wg. naszych kibiców i według kibiców milanu to jest spotkanie jakiejś dużo lepszej drużyny z jakimś przeciętniakiem. Oczywiście ta lepsza drużyna to ta której się obecnie kibicuje...
meczyki.pl/sedzia_ekstraklasy_na_podsluchu,741,filmik.html
hehe bardzo fajne
hmm nie mam pojęcia czemu piszecie, że tak po prostu pociśniemy makaroniarzy. Moim zdaniem taki Pato, Ibra, Prince czy Robinho to jest najwyższa półka i na pewno nie będzie to takie hop-siup. Czeka nas bardzo, bardzo ciężka przeprawa.
Dawid trochę przedobrzyłeś :)
eh Benio benio sprzedac tego szatana!!!
jedno jest pewne, emocje beda. Duzy plus, ze pierwszy mecz w mediolanie.
moze ktos wie czy jesli uda nam sie sciagnac gotze/edena to mog.a oni grac w lm?
jak z tv5. Zegnamy jacka, sagne i santosa na caly sezon!
heh mowie nie chce milanu, jest milan. Juz lepiej gdyby zajac 2 miejsce i trafic na ten slaby inter
mi tak samo meczyki nie dzialaja ;/ Dobra spadam na wf. Mocnych nerwow dla ogladajacych :)
cavlary- to jest standard na treningach mc. Co do losowania to nie chce milanu. Reszta ok.
piękne bramki legia straciła :)
Moim zdaniem ten koleś ma większe jaja od Artety. Grał I mecz z MU- zawodnik meczy,
II mecz z KFC - zawodnik meczu. Bardzo dobry mecz z MC na ES. Troszkę gorzej w Grecji ale moim zdaniem też nie najgorzej, z resztą to był dziwny mecz. Coq jest moim zdaniem bardziej waleczny i częściej podejmuje ryzyko. Hiszpan to bardziej ustabilizowanie gry i wyczekiwanie. Oczywiście najlepszy jest Jack... ale jego nie mamy.
Je cię chłopie widzę w I składzie zamiast Artety :)
Czy to prawda, że villa doztał jakiegoś złamania?? Dopiero z wykładów wróciłem i nie ogarniam :/
Będziesz grał chłopie bo woje postępy są widoczne gołym okiem. Wkładasz więcej pracy w piłkę niż nie jedna polska drużyna w całości :)
Też mam taką nadzieję, że tam pójdzie.
Jeszcze nigdy z takim uśmiechem nie straciłem 20 zł :)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Takie pytanie: Też nie czujecie tego meczu, że to nie jest taki szlagier?? Przed spotkaniami z MU lub CFC czy KFC czuje takie mrowienie, taki respect. Taki SZLAGIER. A tutaj czuję, że gramy z jakimś przepełnionym kasą klubem i nie czuję jakiegoś takiego respectu do tej drużyny.