Komentarze użytkownika songoku95

Znaleziono 23222 komentarzy użytkownika songoku95.
Pokazuję stronę 9 z 581 (komentarze od 321 do 360):

@enrique: Być może masz racje, natomiast PL w ich wydaniu wygląda bardzo dobrze.

Ja to jestem załamany tym, że Canał+ traci wszystko i będzie na Viaplay tym bardziej że świetnie połączyli sobie ofertę HBO+Netflix i wychodzi to razem wszystko taniej.

A ja jestem spokojny o dzisiejszy mecz. Potrafimy wygrywać w końcu mecze, które wcześniej frajersko remisowaliśmy.

Jeżeli to prawda, że Olise i Zaha nie zagrają to na luzie ich wciągniemy.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 01.04.2022, 12:15

Gdyby ekipa zmieniła głównego newsa z tym Lacazettem to bym się nabrał :D

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 01.04.2022, 08:20

Ja tam czuje w kościach grupę śmierci i jakieś Niemcy, Holandie, Urugwaj z drugiego koszyka.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 25.03.2022, 15:35

@Be4Again: Dokładnie wszystko zależy od tego jak się potoczy. Na chwilę obecną wojna trwa miesiąc i końca nie widać. Ja mam nadzieje, że nie będzie to konflikt trwający przez kilka najbliższych lat.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 25.03.2022, 15:12

@Be4Again: Powtarzam słowa moich znajomych (3 osób). A co do kwoty 1200 zł na miesiąc to właśnie napisałem że po 2 miesiącach wszystko zostanie zweryfikowane. Docelowo po 2 miesiącach Ukrainiec ma mieć kartę stałego pobytu/pesel i powinien zacząć normalnie pracować.

Mam nadzieje, że się pomylę ale podejrzewam, że dużo osób po tych 2 miesiącach będzie chciało aby lokal użyczony się zwolnił albo żeby ktoś za niego płacić. IMO dojdzie do dużych spięć. @Theo10:

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 25.03.2022, 15:04

@Theo10: Oj uwierz mi że znam osoby co mówię ,,1200x4 mi wpadnie i elegancko". Ile ludzi tyle podejść do życia, o tym nie będziemy dyskutować. Natomiast pytanie co się stanie za 2 miesiące, jak Państwo przestanie pomagać i zostanie to wszystko zweryfikowane. Zobaczysz, że będzie lament i sytuacja będzie mocno napięta.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 25.03.2022, 14:37

@Theo10: Wszystko rozumiem, tylko podziwiam że ludzie przyjmują kogoś pod swój dach bez żadnej podstawy prawnej. Jeżeli osoby przyjęte nie będą chciały opuścić lokalu to w zasadzie właściciel może ich cmoknąć w dupkę.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 25.03.2022, 14:17

Ale to nie zmienia faktu, że uważam że należy pomagać. Natomiast powinno się pomagać w odpowiedni sposób np. My przekazaliśmy jakieś koce, zabawki dla dzieci i inne gadżety.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 25.03.2022, 14:15

Ja osobiście ani nie chce tych 1200 zł ani też bym nie użyczył lokalu uchodźcom. Uważam, że od tego powinno być ONZ inne organizacje humanitarne i przede wszystkim Państwo.

Moje negatywne nastawienie polega na tym, że nie udostępniłbym lokalu/mieszkania nikomu bez umowy (bez względu na rasę, pochodze) o najem okazjonalny.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 21.03.2022, 10:08

Mi jeszcze imponuje Ivan Toney, ale jest to opcja bardzo droga w stosunku do umiejętności. Brandford się utrzyma w związku z tym cena za Anglika będzie grubo 30-50 mln.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 21.03.2022, 09:58

@Mastec30: Pół sezonu stracił na kontuzje, druga sprawa jest taka, że cały Everton jest w dooopie.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 21.03.2022, 09:53

@lordoftheboard: Wszystko zależy od tego gdzie skończymy ligę. Dla mnie piłkarzem, który się odnajdzie i ma predyspozycję do TOPU to zdecydowanie DCL.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 21.03.2022, 09:46

@Rafson95: To swoją drogą, ale jeżeli pozwoli Nam to uruchomić środki latem na napastnika z Topu to jestem na tak.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 21.03.2022, 09:02

Akurat ja się ciesze że Aubie powodzi się w Barcelonie, widać że coś się skończyło w Arsenalu i dobrym rozwiązaniem było pożegnanie się.

Komentowany temat: Szybko wrócić na właściwe tory: Aston Villa vs Arsenal 19.03.2022, 12:39

ALE DZISIAJ BĘDZIE PĘKAĆ MARTINEZOWI DUPA XD

@Marzag: Piszę przecież że piłkarz genialny, ale napastnik poprawny. Jedno nie wyklucza drugiego.

Po remisie z Burnley też dużo osób lamentowało że koniec szans na TOP4. Tymczasem mieliśmy 5 kolejnych zwycięstw. Następne 6 meczy obstawiam 14 punktów.

@Ups147: Rozumiem, że każdy wymaga od Alexa goli i ja również od niego tego wymagam. Natomiast cały czas mówię o umiejętnościach piłkarskich nie strzeleckich. Piłkarsko jest top, pod kątem strzeleckim trochę gorzej. Dlatego uważam, że potrzebujemy napastnika z topu, który weźmie odpowiedzialność za golę a Alex będzie jego zmiennikiem.

@Taki: Krytykować należy za mecz z Citami i Liverpoolem. Nie zdobyć w nich przynajmniej jednego punktu jest bardzo przykre mając na uwadze przebieg meczu i okazje które mieliśmy przy wyniku remisowym w jednym i drugim meczu.

@Dziadyga: @Ups147: Piłkarsko jest genialny, napastnikiem niekoniecznie jest genialnym. Według mnie jedno drugiego nie wyklucza.

Przede wszystkim chodzi o to, że jeżeli przedłuży kontakt to mamy do kupienia jednego napastnika, na którego faktycznie możemy rozbić bank. Zdecydowanie wolę opcję napastnik świetny+ Lacazette aniżeli 2 napastników dobrych.

@Marzag: 15-20 milionów? Za taką kwotę to można zastąpić Nketiaha a nie Lacazette. IMO musimy wzmacniać skład a nie go osłabiać. Laca jaki jest, taki jest ale piłkarzem jest genialnym. Powinien zostać i jako partner w ataku musi być gościa dobrego w grze tyłem do bramki, głową i dobrze czującego się w ataku.

@Marzag: A ja myślę że jak będziemy w TOP4 to go przedłużymy. Dodatkowo rozbijemy bank na napastnika i w ten sposób zostanie to rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie,że kupujemy 2 napastników po 70/80 milionów.

Prawda jest taka, że do obecnej kadry wyjściowej 11 brakuje Nam 2 piłkarzy klasy światowej.

ŚP za Xhake
N za Lace.

@ziom: Kiedy był killerem? Przychodził do Nas z L1 jako król strzelców, napastnik który świetnie czuje się w polu karnym. Tymczasem gość całkowicie zmienił swój styl na fałszywą /9/.

Szkoda wczorajszego meczu, bardzo szkoda. Zadecydowały indywidualne błędy. Błąd Ramsdale został wykorzystany przez Jotę a błąd Thiago nie został przez Nas wykorzystany.

Znowu tak jak z Citami nie potrafimy zachować zimnej krwi w kluczowym momencie a rywal był w Naszym zasięgu. Szkoda, wielka szkoda. Mam nadzieje że podziała to na Nas jak płachta na byka.

A i oczywiście nie komentuje Lacazetta i jego zachowania w polu karnym. Niesamowite jest to jak Alex stracił instynkt killera.

@Mastec30: Ja to biorę 2x zwycięstwa xD

Poważnie, 4 punkty w 2 meczach to byłoby coś.

Nie mogę się doczekać meczu z Liverpoolem. Mamy dobrą formę a ewentualny korzystny wynik mocno Nas napompuje na resztę sezonu. Poza tym myślę, że po porażce z Citami czujemy się mocno podrażnieni.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 12.03.2022, 11:45

Dla Nas najlepszy wynik to remis. Bezpieczne 0-0.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 11.03.2022, 12:41

@Ech0z: Można tak robić w biurze paszportowym? Tzw dynamiczną taryfę :D

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 11.03.2022, 12:03

A i jeszcze jedna taka konkluzja mnie naszła. Pracuje w miejscu gdzie teraz mam styczność właśnie z Ukraincami, mianowicie moi kontrahenci oferują darmowe usługi dla Nich. Co prawda jakoś duża ilość osób się nie przewinęła i być może będzie to mocne nadużycie z mojej strony, ale jednak byli to faceci maks do 40 lat. Duże uogólnienie i zdaje sobie z tego sprawę, ale jednak tak to wygląda w moich okolicach. Oczywiście w marketach/sklepach widziałem kobiety z dziećmi.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 11.03.2022, 11:39

@BarcArsenal: @Be4Again: Przede wszystkim zaznaczam, że ja im bardzo współczuje i uważam że należy im się pomoc. Oczywiście, że w takich zbiórkach czy dla uchodzców czy na PCK, Czerwony Krzyż to znajdą się właśnie osoby, które będą działały w ten sposób. Oczywiście świadczy o Nas bardzo dobrze o tym że przyjmujemy Ukrainców i im pomagamy, ale uważam że wszystko powinno być solidarnie Czechy przyjęły zdecydowanie mniej uchodźców i pomoc powinna być zapewniona przez Państwa, organizacje a nie przez obywateli. Obywatel powinien zrobić paczkę żywnościową, wysłać i tyle.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 11.03.2022, 11:12

Odnośnie Ukrainy to sam pomogłem w jakimś tam malutkim stopniu, ale słyszałem że są bardzo wybredni co do ubrań przekazywanych przez ludzi, co do jedzenia itp.

Poza tym bardzo podziwiam ludzi, który dają mieszkania uchodźcą. Trzeba pomagać, ale IMO to powinny zapewnić odpowiednie instutucje/Państwo. Prawda jest taka, że jak takiemu Ukraincowi spodoba się domek/mieszkanie to ciężko będzie go eksmitować.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 10.03.2022, 11:20

IMO Chelsea straci tylko na biletach i gadżetach. Nowy właściciel do następnego okienka transferowego zakupi klub i wszystko wróci do normy łącznie z przedłużaniem kontaktu i zakupem/sprzedażą piłkarzy.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 07.03.2022, 16:07

@Be4Again: Myślę, że kluczowy będzie powrót do LM, jeżeli uda Nam się to zrealizować.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 07.03.2022, 15:57

@lordoftheboard: Tam był inny problem, problem kontuzji pleców który prześladował Serga.

@Marzag: Rozumiem niechęć do Lacazetta, też uważam że jeżeli mamy się rozwijać to musimy mieć Lace jako rezerwową opcję. Uważam że nierealną opcją jest kupno dwóch napastników w jednym okienku, ale takich napastników którzy dadzą dużo zespołowi. Dlatego według mnie najrozsądniejszą opcją będzie pozostawienie Alexa i kupienie napastnika przez duże N.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 07.03.2022, 15:40

@KapitanJack10: Tylko musimy walczyć o najwyższe cele a Flo niech walczy i przeskoczy wszystkich w hierarchii, tego mu życzę.

Takich przykładów można jak ESR można mnożyć np. gnabry odbijający się od WBA. Natomiast na podstawie tych dwóch przykładów nie można wytaczać określanego szlaku dla każdego młodego zawodnika.

Potrzebujemy przynajmniej dwóch napastników i młodego Flo do zestawu.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 07.03.2022, 15:28

@kwiatinho: W przyszłym sezonie powinien być napastnikiem nr 3 i łapać minuty w FA CUP i COC. Jeżeli mamy mieć aspiracje na grę w LM i TOP4 to:
1. Nowy napastnik, przez duże N
2. Laca
3. Balogun.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 07.03.2022, 15:12

@Jack_Herrer: @kwiatinho: Balogun? Gość który w Boro nie strzelił jeszcze bramki? Nie umniejszam Flo, bo gość ma talent ale to nie jest materiał na rezerwowego napastnika, już więcej daje na chwilę obecną Nketiah.

Laca musi zostać i walczyć o pierwszy skład z nowym napastnikiem.

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leeds 1.04.2023 - godzina 16:00
? : ?
Arsenal - Crystal Palace 19.03.2023 - godzina 15:00
4 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal28223369
2. Manchester City27194461
3. Manchester United26155650
4. Tottenham28154949
5. Newcastle261211347
6. Liverpool26126842
7. Brighton25126742
8. Brentford271012542
9. Fulham271161039
10. Chelsea27108938
11. Aston Villa271151138
12. Crystal Palace28691327
13. Wolves28761527
14. Leeds27681326
15. Everton28681426
16. Nottingham Forest27681326
17. Leicester27741625
18. West Ham26661424
19. Bournemouth27661524
20. Southampton28651723
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland285
H. Kane202
I. Toney153
M. Rashford143
Gabriel Martinelli122
Mohamed Salah117
M. Almirón111
A. Mitrović111
B. Saka109
M. Ødegaard106
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
10
Gracz lutego wybór redaktorów Mohamed Elneny
Mohamed Elneny
9
Gracz lutego wybór użytkowników Gabriel Magalhaes
Gabriel Magalhaes
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl
UdanaRandka.com 1 2