Komentarze użytkownika songoku95

Znaleziono 23174 komentarzy użytkownika songoku95.
Pokazuję stronę 13 z 580 (komentarze od 481 do 520):

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 11:44

@Bukayoforever: Ja osobiście już podziękuje za wynalazki z Francji.

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 11:43

@ZielonyLisc: Trza napastnika i to na już. Dobrze by było zakupić napastnika+zostawić Lacazette na 2-letniej umowie. Bo jeżeli odejdzie Nketiah i Laca to latem będziemy w dupie nawet jak kupimy Vlahovica.

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 11:35

Bo Auby w ogóle nie liczę.

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 11:35

@ZielonyLisc: Możemy zapomnieć jak nie kupimy napastnika. Zostaniemy z Laca który jest w dobrej dyspozycji ale nie strzela i z Nketiahem, który jest dobry na puchary w których nie gramy.

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 11:32

@Barney: Że niby który? DCL ma kontuzje, ale dwóch sezonów jest regularny. A co do En Nesyriego to rozwalił od momentu przyjścia do Sevilli całą La Ligę. Ten sezon gorszy i być może tutaj mamy możliwość do mocnej negocjacji. Cała trójka czyli Vlahovic, En Nesyri czy DCL są regularni od 2-3 sezonów i daje IMO gwarancje bramek. Najmniej strzela DCL ale jest opierzony w BPL i jest gwarancją 15 bramek na sezon.

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 11:11

Brać napastnika i nie wnikać. DCL/En Nesyri i lecimy.

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 09:55

@Joker_224: Robią, ale nie przywłaszczają. Natomiast najbardziej podziwiam ludzi co kupują samochody od Polaka z umową na Niemca. Częsty proceder.
Widziałem sytuacje gdzie po tygodniu polica przyjeżdża zabiera samochód bo kradziony a gość u którego kupowali i miał niby swój ,,komis" nie mieszkania/pracuje takiego gościa nie ma.

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 09:41

@Joker_224: Nie, aż takich wałków nie robią. Bardziej chodzi mi o sprowadzanie pojazdów z umową na Niemca. Przecież za to jest kryminał XD.

Akurat mam wgląd do umów pojazdów które sprzedają xD

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 09:31

Widziałem, że temat na temat mundurowych. O ile znam kilku żołnierzy to faktycznie mają zrytą psyche i to dośc mocno. Natomiast jeśli chodzi o policjantów to znam różnych począwszy od kolegów ze studiów, kumpla z ławki z LO kończąc na klientach. Policjanci to najwięksi kombinatorzy na świecie XD Szczególnie zabawni są Ci co bawią się w handlarzy samochodów xD.

Tak samo strażacy, u mnie co drugi handluje autami ze względu na ilość wolnego czasu.

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 21.01.2022, 16:44

To czego oczekiwać to napastnika jak nie strzelania goli? DCL jest świetnym, szybkim napastnikiem, który dobrze gra tyłem do bramki głową. Całkowite przeciwieństwo Lacazette, który gra bardzo głęboko i na chwile obecną ma problemy z regularnym strzelaniem. Teraz nie potrzebujemy kolejengo napastnika, który będzie rozgrywał, tylko takiego który będzie strzelał.

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 21.01.2022, 14:42

@Matelko: Transfermarkt wycenia go na 16. Mając na uwadze że nie gra od połowy sezonu to nie zdziwie się jak go puścimy za 10.

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 21.01.2022, 14:21

hehe golas.

@BarcArsenal: Ja cały czas próbuje zrozumieć jego tok rozumowania. Jeżeli byłbym na jego miejscu i bym podjął taką decyzje to trzymałbym się informacji o tym, że go nie ma w KRS.

Ale mniejsza z tym według Burmistrza nie ma szans na odwołanie tej gali. Gdyby to była inna gala to bym sobie na to poszedł, a tak to mam to w dupie. Tak czy inaczej hala tam jest mała i zbyt dużej ilości biletów nie sprzeda i tak samo PPV.

@BarcArsenal: Dlatego to co gość wygaduje to dla mnie szok XD.

Jedyny sensowny argument, którego powinien się trzymać to informacja o KRS .

W ogóle Najman dodaje na sponsorów ludzi którzy nie widzą o tym XD

@Barney: Nie chce go bronić bo to co zrobił to głupota, ale w akurat posmarowanie w łapę nie wierze.

@DavidSilva21: Radni, poseł Rychlik i Starostwo. To jest dla Nich woda na młyn, bardzo mocno te urzędy się nie lubią i wchodzą sobie w kompetencje przy każdej możliwej okazji. Ich reakcja jest naturalna, bo mogą mu dokopać.

Trochę sam sobie sam zaprzeczyłem w ostatniej wiadomości.

W lokalnym radiu był z Nim wywiad i:

,,Jak sprawę komentuje burmistrz Paweł Okrasa?
Sprawdziliśmy wypis KRS właścicieli i w żadnym z organów tej spółki nie figuruje osoba Andrzej Zielińskiego, jako udziałowca czy członka zarządu. Tego pana tam nie ma. Gmina Wieluń nie jest organizatorem tego wydarzenia, wynajmuje halę na warunkach komercyjnych (…). Jeżeli ktoś nawet za najcięższe przewinienia wyszedł z więzienia, został przez organy tego państwa wypuszczony na wolność – zgodnie z tym, czego ja byłem uczony, to osoba, która odbywa karę, wychodzi na wolność dostaje drugą szansę od systemu, od państwa, żeby być uczciwym obywatelem. Nawet jeśli popełnił wielkie przestępstwa, to nasza cywilizacja chrześcijańska nakazuje przebaczenie."

Trochę poleciał mając na uwadze że Słowik ma zarzuty za kierowanie grupą przestępczą w zakładzie karnym. Nie znam KRS, ale mimo wszystko pod kątem wizerunkowym powinni sobie dać z tym spokój.

@Barney: Wątpię aby tam coś poszło pod stołem.

Wieluń jest bogatym miastem i też nie wierze że to się dzieje, za marne 10k.

@DavidSilva21: Dlatego jestem w szoku bo Burmistrza Pawła Okrasę znam osobiście, dzięki niemu firma w której pracuje zaoszczędziła dużo pieniędzy i jest bardzo szanowanym obywatelem. Jak to na początku przeczytałem to mówię, że pewnie WOSIR podpisał sobie z Nimi umowę a Burmistrz przyklepał nie wnikając. Nie wierzyłem w to, naprawdę w to nie wierzyłem XD

Moje miasto takie piękne, zgodziło się na Najmana i Słowika XD

Powiem wam, że znam burmistrza Wielunia bardzo dobrze i gość bardzo inteligentny i przedsiębiorczy że w życiu bym nie powiedział, że będzie miał takie odklejenie xD

@arsenallord: A Banananananana też leci u Ciebie?

Everton to klub mem, który dostaje od wszystkich w dupe. Oczywiście z Nami wznieśli się na wyżyny...

@Bukayoforever: Wiele źródeł? Tzn jakich? Indykalia czy Nico Schira? A może KisKis Radio XD

Nie ma konkretów.

@Garfield_pl: Partey ma szanse żeby zagrać? Nie ma żadnej kwaratanny?

Vlaho jeżeli by przeszedł to akurat mało istotne jest dla mnie za jaką kwotę i tym bardziej nie interesuje mnie ile będzie zarabiać. Ma przyjść, rozwalić ligę i tyle. Chociaż nie ukrywam, że wolałbym Bruno z OL i DCL z Evertonu. Byłby to opcje które zabezpieczają dwie pozycje za podobną kwotę. Natomiast jeżeli faktycznie klubowi zależy na Serbie to patrząc na to jak świetne transfery robimy ostatnimi czasy to całkowicie im ufam.

Komentowany temat: Oficjalnie: Tottenham vs Arsenal przełożony 19.01.2022, 11:46

Brać Dominic Calvert-Lewin i nie wnikać.

Komentowany temat: Oficjalnie: Tottenham vs Arsenal przełożony 19.01.2022, 11:11

Jeżeli faktycznie Melo ma iść na 18-sto miesięczne wypożyczenie to ja nie widzę w tym problemu. Być może najlepsze z Brazylijczyka wyciśniemy po procesie aklimatyzacji i przepracowaniu okresu przygotowawczego tak jak w przypadku MO8.

Komentowany temat: Oficjalnie: Tottenham vs Arsenal przełożony 18.01.2022, 15:39

@Dzulian: Taki agent to taką sytuacje ma raz na kilkanaście lat, więc chce wyciągnąć też najwięcej dla siebie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Tottenham vs Arsenal przełożony 18.01.2022, 13:05

Wystarczy zobaczyć jak Haaland wprowadził się do BvB. Mając nawet w perspektywie transfer Norwega do Realu czy do innego wielkiego klubu to nikt nie żałuje tego w Dortmundzie. Analogiczna sytuacja jest u Nas gdzie Dusan jest fenomenalnym młodym zawodnikiem i jeżeli nawet Arsenal ma być przystankiem w jego karierze to należy wyłożyć wszystkie pieniądze za niego po stopa zwrotu może być ogromna.

Komentowany temat: Oficjalnie: Tottenham vs Arsenal przełożony 18.01.2022, 11:26

omg czuje, że Chambers będzie grał jako ŚPD z Lokonga. Na chwilę obecną jedyne rozwiązanie na LFC i Burnley.

Komentowany temat: Oficjalnie: Tottenham vs Arsenal przełożony 17.01.2022, 16:23

@Mastec30: IMO co innego pracować z młodzieżą a co innego pracować z gwiazdami światowego formatu. Inne wymagania, presja. Teraz też jak zacząłem się zastanawiać to też IMO Michniewicz to potencjalny selekcjoner Naszej kadry i być może rzucenie go na głęboką wodę byłoby fatalne w skutkach bo to by nie zatrybiło tak jak byśmy oczekiwali. Bo jeżeli Czesio zostanie selekcjonerem to oczekiwania będą duże.

Komentowany temat: Oficjalnie: Tottenham vs Arsenal przełożony 17.01.2022, 16:13

@Mastec30: IMO w kościach czuje że lepszy byłby Michniewicz, ale może wybór Nawałki to bardziej rozsądny bo gość wie na czym polega praca selekcjonera i piłkarze też znają jego filozofie. Tak czy inaczej uważam, że straciliśmy 4 lata przez brak dobrego szkoleniowca z czego 3 na własne życzenie zatrudniając wuje.

Komentowany temat: Oficjalnie: Tottenham vs Arsenal przełożony 17.01.2022, 16:05

@Mastec30: Tylko ewentualnie Probierz bądź Michniewicz.

A co do przekładania meczy, FA dało konkretny argument przy przełożeniu meczu Liverpoolu innym drużynom, z którego już skorzystał Arsenal.

Komentowany temat: Remis jak zwycięstwo: Liverpool 0-0 Arsenal 14.01.2022, 11:25

@arsenallord: Próbowałem znaleźć zdjęcia ze szpitala z kubkiem Arsenalu i wywiad w którym mówił, że sympatyzował Arsenalowi, ale jakoś nie mogę tego zlokalizować.

Tak czy inaczej jak Przemka Pełkę bardzo lubię i być faktycznie robi jakieś przytyki których nie zauważam.

Komentowany temat: Remis jak zwycięstwo: Liverpool 0-0 Arsenal 14.01.2022, 11:18

@arsenallord: I faktyczne Rudzki przypierdziela się bardzo swego czasu do Arsenalu, ale widać że troche zmądrzał.

Pełka to ten gość co krzyczał ,,Arszaaaaaawin'' jak Arsenal strzelał na 2-1 z Barceloną.

Komentowany temat: Remis jak zwycięstwo: Liverpool 0-0 Arsenal 14.01.2022, 11:16

@arsenallord: Mylisz Pełkę z Rudzkim, który miał wojnę na Twitterze z kibicami Arsenalu.

Komentowany temat: Remis jak zwycięstwo: Liverpool 0-0 Arsenal 14.01.2022, 10:50

Pelka to kibic Arsenalu, Rudzki to antyfan.

@enrique: Dzięki szczepionkom.

Komentowany temat: Odpadamy z FA Cup: Nottingham Forest 1-0 Arsenal 11.01.2022, 15:35

Wheatley pisze, że Edu chce dopiąć Dusana. Dzieje sie.

Komentowany temat: Odpadamy z FA Cup: Nottingham Forest 1-0 Arsenal 11.01.2022, 11:22

@Rafson95: Próbuje wywołać gównoburze...

Następny mecz
Ostatni mecz
Everton - Arsenal 4.02.2023 - godzina 13:30
? : ?
Arsenal - Manchester United 22.01.2023 - godzina 17:30
3 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal19162150
2. Manchester City20143345
3. Newcastle20109139
4. Manchester United20123539
5. Tottenham20103733
6. Brighton1994631
7. Fulham2094731
8. Brentford2079430
9. Liverpool1985629
10. Chelsea2085729
11. Aston Villa2084828
12. Crystal Palace2066824
13. Nottingham Forest2056921
14. Leicester20531218
15. Leeds1946918
16. West Ham20531218
17. Wolves20451117
18. Bournemouth20451117
19. Everton20361115
20. Southampton20431315
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland213
H. Kane151
I. Toney133
A. Mitrović111
Rodrigo101
M. Almirón91
M. Ødegaard85
M. Rashford83
Mohamed Salah74
J. Maddison74
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6
Gracz grudnia wybór redaktorów Gabriel Magalhaes
Gabriel Magalhaes
6
Gracz grudnia wybór użytkowników Gabriel Magalhaes
Gabriel Magalhaes
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl
UdanaRandka.com