Komentarze użytkownika tomczyslaw

Znaleziono 166 komentarzy użytkownika tomczyslaw.
Pokazuję stronę 3 z 5 (komentarze od 81 do 120):

Komentowany temat: Kolejna wyjazdowa porażka: Leicester 3-0 Arsenal 28.04.2019, 15:21

@Dawid04111: wygramy hahah

Komentowany temat: Kolejna wyjazdowa porażka: Leicester 3-0 Arsenal 28.04.2019, 14:59

@Simpllemann: wszyscy się wykładają więc nic mnie nie zdziwi. Uważam natomiast że musimy liczyć tylko i wyłącznie na remis mu i chelsea dzisiaj aby dalej walczyć o top4.

Komentowany temat: Nie wywinąć orła. Arsenal vs Crystal Palace 20.04.2019, 15:24

@NineBiteWolf: zawsze taki był

Komentowany temat: Twierdza zdobyta! Napoli 0:1 Arsenal 18.04.2019, 21:52

@darek250s: trzeba wynik dograć ale z tego co widzę wg losowania gramy u siebie a rewanż najprawdopodobniej w Walencji.

Var to komedia

Hahahahahhahhaha

Kurczaki hahahah

Klasyk premier league im się włączył

Ale jaja

Laporte mecz zycia

Komentowany temat: Arsenal udanie kończy obóz w Dubaju i wygrywa 3-2 31.03.2019, 19:17

Hahahaha samoboj

Komentowany temat: Arsenal udanie kończy obóz w Dubaju i wygrywa 3-2 31.03.2019, 19:00

@Kysio2607: a jak potem punktu zabraknie do nich to będzie płacz, zresztą czym kurczaki słabsze tym lepiej, mi się ich w LM nie chce oglądać.

Komentowany temat: Arsenal udanie kończy obóz w Dubaju i wygrywa 3-2 31.03.2019, 18:58

@Barney: ja też tego nie rozumiem

Komentowany temat: Awans do 1/4 finału Ligi Europy! Arsenal 3-0 Rennes 14.03.2019, 23:28

Slavia dosłownie wcisnęła :D

Komentowany temat: Emirates twierdzą Arsenalu! Zwycięstwo 2-0 nad MU! 10.03.2019, 19:01

2-0 Ale znów strzelił źle ! Zdecydowanie wolę jak zawodnik strzela silniej i bardziej ryzykuje.

Komentowany temat: Emirates twierdzą Arsenalu! Zwycięstwo 2-0 nad MU! 10.03.2019, 18:58

Karny z kpelusza, oby Obama strzelil porzadnie

Komentowany temat: Powrót do ligowej rzeczywistości, Arsenal vs Soton! 24.02.2019, 15:13

Czy tylko mi się wydawało że sędzia był zadowolony z gola ? :D

Komentowany temat: Arsenal rozbity na Anfield 1-5! 29.12.2018, 19:58

W okienku dwa wzmocenienia to absolutne minimum.

Komentowany temat: W paszczy lwa: Liverpool - Arsenal 29.12.2018, 18:46

Obrona to parodia

Komentowany temat: W paszczy lwa: Liverpool - Arsenal 29.12.2018, 18:41

Co tu sie wydarzylo iwobi -> niles :o

Komentowany temat: Koniec przygody z Carabao Cup, Arsenal 0-2 Spurs 19.12.2018, 23:12

City finał i pewnie też puchar, a derby Londynu dobre dla nas bo rywale zagrają 2 ciężkie mecze więcej i może w lidze coś potracą. Dodatkowo z Chelsea gramy jakoś w tym okresie.

Komentowany temat: Świetne widowisko i zasłużony remis. 1-1 z Liverpoolem 05.11.2018, 21:38

Ej zastanawialiście się co by było gdyby Ramsey odszedł za free do kfc ?

Komentowany temat: Kolejne derby: Fulham vs Arsenal 07.10.2018, 13:26

@mitmichael: Welbeck liczył na karnego po faulu Iwobiego :D

Komentowany temat: AC Milan zainteresowany Ramseyem 14.09.2018, 19:03

Trzeba zauważyć że od 10 lat z Milanu nikt się nie wyróżnia i nie wybija na top gracza. Co roku wydaje się że robią fajne transfery i kilku graczy ich pociągnie a potem są dwie klasy niżej niż nasi w najgorszym okresie. Ramsey idąc do włoch idealnie się w ten marazm wpasuje.

Komentowany temat: Nabrać wiatru w żagle, Cardiff City - Arsenal 02.09.2018, 15:18

Oby za karę nie wyszedł na drugą połowę.

Komentowany temat: Trudny test na początek. Arsenal - Manchester City 12.08.2018, 19:15

Nowy sezon, stary Arsenal. Trzeba wziąć pod uwagę klasę rywala i liczyć na naszą poprawę w następnych meczach i pubkty. Na ten moment mistrzostwo jest marzeniem ale Top 4 wlaczymy

Komentowany temat: Wilshere: Wenger został zwolniony 12.08.2018, 13:29

nie widzę sensu w takich wypowiedziach i czemu mają służyć. Jack ma ból tyłka że był za słaby na Arsenal.

Komentowany temat: Wygrana z Lazio na koniec przedsezonowych przygotowań 08.08.2018, 23:56

@lucasnoline: mnie też to wkurza strasznie, dużo lepiej się gra jak jest real face zawodnika ;)

Komentowany temat: Oficjalnie: Leno piłkarzem Arsenalu! 24.06.2018, 21:51

Dobrze że za Arsenal możemy mieć nowe nadzieje co roku a nie co 4 lub więcej ;)

Komentowany temat: Oficjalnie: Xhaka z nowym kontraktem! 19.06.2018, 09:37

Strefa kibica ma swój klimat ale fakt że cięzko jest wytrzymać więcej niż 1 mecz. Ja idę na mecz, jestem w Moskwie od wczoraj i powiem Wam że stadion będzie nasz. Senegalczyków w ogóle nie ma na mieście. Dużo za to południowców, widziałem też Saudyjczyków z szalikami Arsenalu :D

Komentowany temat: Lacazette poza składem na mundial 17.05.2018, 22:40

Brak Martiala jak i Alexa zaskakujący

Komentowany temat: Bardziej porażka niż remis: Arsenal 1-1 Atletico 27.04.2018, 11:18

@kamilo_oo: poziom komentatorów jaki mamy obecnie w telewizji jest dramatyczny. Kiedyś c+ to była elita teraz na czele z rudzkim labogą i innymi wynalazkami którzy faworyzują poszczególne kluby to dramat. Szkoda że nie da się wyłączyć komentarza i słuchać tylko kibiców.

Komentowany temat: Pogrom w końcówce, Arsenal 4-1 West Ham 25.04.2018, 00:09

@ljungberg77: jak włączyłeś taką transmisje ?

Komentowany temat: Pokazali charakter: Arsenal 3-2 Southampton 08.04.2018, 17:06

Nie no czerwo dla Elnenego przesadzona

Komentowany temat: Zaliczka przed rewanżem: Arsenal 4-1 CSKA 07.04.2018, 20:21

Czy tylko ja mam wrażenie że Dna Barcelony zostało przekazane city i jak nie idzie to płaczą, kładą się co chwilę i nerowo faulują przeciwników ?

Komentowany temat: Arsenal rozbity w finale Carabao Cup, wygrana City 3-0 25.02.2018, 18:44

Obrona kabaret

Komentowany temat: Özil: Arsenal to mój dom 01.02.2018, 19:43

Morale po pozbyciu się balastu i męczenników, przybyciu dwóch top class zawodników i podpisaniu Ozila powinny mocno w górę wystrzelić i scalić zespół. Zaczynam wierzyć że mamy punkt zwrotny w naszym klubie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Pierre-Emerick Aubameyang Kanonierem! 31.01.2018, 14:04

Trochę was nie rozumiem. Pól roku Laci a wy już wieszacie psy na nim. Polecam pojechać na mecz Arsenalu i zobaczyć go na żywo jak się porusza, zastawia, wychodzi do piłki. W tv tego nie widać, jeśli będzie miał z kim grać to przyszły sezon w jego wykonaniu i w liczbach będzie wysoki.

Komentowany temat: Arsenal w fatalnym stylu przegrywa ze Swansea 1-3 31.01.2018, 12:01

Ma ktos stream do DD na sky ?

Mamy to !

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City32235474
2. Manchester United32199466
3. Leicester31175956
4. Chelsea321510755
5. West Ham32167955
6. Liverpool32158953
7. Tottenham321481050
8. Everton311471049
9. Arsenal321371246
10. Leeds321441446
11. Aston Villa301351244
12. Wolves321181341
13. Crystal Palace311081338
14. Southampton311061536
15. Newcastle32981535
16. Brighton327131234
17. Burnley32891533
18. Fulham335121627
19. West Brom31591724
20. Sheffield Utd32422614
ZawodnikBramkiAsysty
H. Kane2113
Mohamed Salah193
Bruno Fernandes1611
Son Heung-Min149
P. Bamford147
D. Calvert-Lewin140
A. Lacazette132
J. Vardy127
O. Watkins123
İ. Gündoğan121
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz marca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.5
Gracz marca wybór użytkowników Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl