Komentarze użytkownika toure2
Znaleziono 519 komentarzy użytkownika toure2.
Pokazuję stronę 1 z 13 (komentarze od 1 do 40):
@kwiatinho: ma zrobić finansowe korzyści nie dobrze kibicowi
Nie jest to pozycja która potrzebuje aż takiej dotacji. Mamy 4 zawodników na 2 pozycje a jeśli Arteta chce żeby Odegard został to chyba musi grać na pozycji na jaką wskazuje jego numer na koszulce czyli 8.
......... .Gyökeres
Barcola Rogers Saka
Tak bym chciał widzieć nasz atak w nowym sezonie. Zarówno Barcola jak i Rogers mogą grać na 2 pozycjach wiec cos co hiszpański tygrysek lubi najbardziej.
Tonali jest świetny ale zobaczcie co się stało z Newcastle kiedy doszła im LM i gra co 3 dni. Gdyby Arsenal nie grał w LM to dziś każdy chciałby stawiać pomnik Zubiemu za to że dał mistrzostwo dlatego śmieje się z każdego MUła który twierdzi że w przyszłym sezonie będą walczyć o mistrza. Moim zdaniem w grudniu będą szukać nowego menadżera.
@Sawoy: był zajechany i ma tego pełną świadomość. Sam przyznał że nigdy wcześniej w karierze nie był tak eksploatowany a to jest wina Artety nie samego zawodnika. A ci co go chcą sprzedać to niech znajda najbliższą twarda ścianę i sprawdza czy ich głowa jest w stanie ja przebić...
@VecnaBaby_: Dumfries fatalny hahahaha dobra nie ma tematu aa nie jest!! Livramento ktoś musi zastąpić Jesusa w gabinetach lekarskich
@kwiatinho: Madueke dopiero przyszedł więc na bank nie odejdzie a Odegard który jak jest zdrowy gra dużo i jest kapitanem więc Arteta nagle z niego nie zrezygnuje a nawet gdyby go posadził to najszybciej możemy się z nim rozstać dopiero po sezonie 26/27 dla mnie Odegard gra zbyt wysoko. Nie ma umiejętności szybkiej kreacji i dobrych strzałów ale za to jest pracowity i zawsze zaangażowany z dobrym doskokiem do przeciwnika więc może jeszcze Arteta coś z niego wydobędzie wystawiając go jako typową 8.
@kosbat: ja pie... Serio? Zagrał 229 meczy jako prawy obrońca jest mocno ofensywny więc trenerzy wykorzystują go jako wahadłowego ale to jest PRAWY OBRONCA To nie jest Zalewski który ze skrzydłowego został przesunięty na wahadło
Podobno Dumfries jest do wyjęcia za 25mln tak więc powinniśmy zrobić absolutnie wszystko żeby go pozyskać tym bardziej że gość jest silny wysoki szybki i świetnie gra głową co przy obecnym systemie gry Artety jest wodą na młyn kanonierów.
Pamiętajmy że wielu naszych ważnych zawodników jedzie na mundial a kadry takie jak Anglia Hiszpania czy Francja zapewne będą grały długo na tym turnieju stąd też plany transferowe powinny to uwzględnić.
Jedynie Skelly i Calafiori będą mogli przygotować się w spokoju do nowego sezonu ! Szkoda że mamy tego Madueke... Teraz taki Bowen to byłoby marzenie
@ArtertaKing: on ma 15 goli w Chelsea a Naymar ma tyle rozegranych meczy...
@przemass89: totalna bzdura i powtarzasz co napisałem... Mosquera nie nadaje się do rozgrywania jak Timber ani do obiegania jak White więc Arteta uznał że lepiej mieć Rica z boku który mógłby wchodzić do środka tak jak wiele razy robił to Timber pomagając w ataku pozycyjnym a w tym czasie Skelly Gabriel Saliba pozostają ustawieni w trójce !
To że siadło rozegranie po tym zabiegu to inna sprawa
Mistrzostwo będzie cieszyć podwójnie bo jeszcze za kadencji Pepa to się wydarzy. Już widze co by pisano jakby w sezonie bez Pepa Arsenal wygrał mistrza...
@DyktatorArsene: liczył że whu wcześniej się cofnie i być może będzie grał na 3 z tyłu no i potrzebował na boku kogoś kto potrafi dośrodkować a Mosquera tego nie potrafi
@damianARSENAL: ludzie kochani... Zubi gra na defensywnym pomocniku Skelly niby wszedł za niego ale gra wyżej bo Rice został cofniety
@Goonder: przecież nie możemy...
On mówił to jeszcze przed mecze z Evertonem
@Numer10: raczej będzie to Niemiec podobno Bayern jest nim zainteresowany i gdyby tak coś wygrał z Arsenalem w tym sezonie mógłby poczuć się spełniony...
Krytyka Odegarda jest trochę zbyt dużą on po prostu gra zbyt wysoko. Nie jest to typowa 10 dlatego chciałbym żeby zagrał w środku obok Zubiego czy Rica a przed nimi Eze. Swoją drogą idealnym klubem dla niego byłby Inter z trojką środkowych pomocników którzy muszą pełnić wiele ról a on lubi pracować na boisku
Forma kszydłowych bo trudno ich nazwać skrzydłowymi woła o pomstę do nieba/zarządu... Mówi się że Arteta zajechał zawodników ale ci co rozegrali najwięcej minut nadal wyglądają dobrze!
Raya Rice Zubi Timber Gabriel Saliba (w kolejności rozegranych minut) do nich nikt nie ma pretensji. Oczywiście nie grają nie presują jak wcześniej ale nadal trzymają poziom.
Moim zdaniem Odegard gra zbyt wysoko on nie uderza kiedy powinien i nie potrafi kreować! Natomiast bardzo dużo biega i presuje dlatego chciałbym zobaczyć pomoc Rice Odegard Eze a na boku spróbować Jesusa zamiast tragicznego Trossarda
@Marzag: owszem będziemy ostrożni ale nie będziemy czekać i brać w ciemno 0-0. Arsenal nie potrafi w kontry dlatego spodziewam się meczu szarpanego z dobrymi momentami obu drużyn no i liczę że to my otworzymy wynik. Atletico robi wiele baboli w obronie dlatego liczę na czujność Gyokeresa
@Furgunn: moim zdaniem zagramy o wygraną szczególnie w pierwszej połowie jeśli uda się zejść na przerwę przy wyniku 0-1 zapewne będziemy bronić i kontrować. Remis będzie bardzo niebezpieczny w wyniku rewanżu. Atletico nie raz pokazało ze każdy ich zawodnik może nagle zostać bohaterem (mecz Liverpool Atletico) jeden strzał z dystansu i mamy problem
@Gunner27: omg
@Gunner27: to jest tak ogromne pier... że głowa mała
Zwróciłeś uwagę że City ma niemal wszystkich zdrowych i w formie wygrywają mecz za meczem w przeciwieństwie do Arsenalu który jest bez formy bez najważniejszego zawodnika w i tak słabej ofensywie ???
Co innego gdyby obie były w formie a przegrywa Arsenal 3-0
Szkoda że po ciężkim meczu City ma najłatwiejszy możliwy mecz a nie wyjazd do Evertonu czy Wisienek... Ale liczę na stratę punktów i oby wyścig trwał do ostatniej kolejki. Zabrać im tytuł jak oni zabrali MU to byłoby coś pięknego
City gra słabo od 1 minuty oddając inicjatywę i na to właśnie liczę. Strzelimy jako pierwsi i pierwszą połowę zakończymy przy wyniku 0-1 natomiast trudno przewidzieć co będzie w drugiej ponieważ przy takim wyniku Arteta będzie nas hamował żeby zabezpieczać tyły
@hetfield88: City gra jak leszcze w pierwszej połowie Liverpool i Chelsea ich dominowały ale na swoje nieszczęście nic nie strzeliły i to się później zemściło
Ja bym chciał zobaczyć Jesusa na lewym skrzydle. Jemu zależy i ma umiejętności żeby wygrywać pojedynki 1 vs 1
Wszyscy winą Artete tak jak kiedyś Souze w reprezentacji ale nikt nie widzi że na ponad 50 wrzutek 3 trafiały do celu... To jest wina trenera? Eze to nowy Iwobi nie kiwa nie strzela ale za to mniej biega...
Trossard kiwa ale przyspieszenie ma na poziomie Rasiaka więc jeśli uda mu się kiwnąć nic to nie daje bo obrońca zdąży wrócić i te jego strzały w Fifie po aktualizacji powinien mieć power 15.
Odegard kreci się jak bąk i nie potrafi posłać jeden prostopadłej piłki do Gyökeresa.
Martinelli to brazylijski Kucharczyk czasem mu coś wyjdzie ale to bardziej wina przypadku niż umiejętności może gdyby zrobił fuzje razem z Trossardem niczym w Dragon Ballu to wtedy byśmy mieli jakiś pożytek...
Mamy lepsza drużynę niż City ale oni mają zdecydowanie lepsze indywidualności. Co chwilę mają kogoś w formie kto strzela dla nich ważne gole. Najpierw Reijnders później bardzo długo Haaland Semenyo a teraz ORelly.
Nigdy bym nie pomyślał że tak bardzo będę tęsknił za Merino... Ten człowiek to jedyna forma która może zaskoczyć rywali (mówię/piszę o pomocnikach). Jego wejścia w celu podwojenia pozycji napastnika i gra głową jest tym czego obecnie potrzebujemy.
Nie ma się co oszukiwać Arteta nie dostanie dwóch tygodni w Dubaju żeby mógł coś naprawić a tym bardziej wypracować nowych wariantów do gry w ofensywie tak więc musimy liczyć na to że coś się odklei naszym jak np Ricowi rok temu z Realem żebyśmy wygrali LM.
A White coś odwalił że Arteta woli Timbera na wózku inwalidzkim niż jego???
No i doczekaliśmy się nowego Iwobiego w Arsenalu...nie da się patrzeć na "grę" Eze
A ja głupi Gyökeresa w fantasy kupiłem bo myślałem że nareszcie będzie chociaż jeden który będzie umiał podać mu piłkę... R.I.P
Atletico właśnie kupiło Lookmana my obecnie mamy trzech zdrowych napastników więc jeśli faktycznie chcemy Alvareza to raczej będzie to letnia operacja pod warunkiem że Jesus będzie chciał odejść
@Maxilinexus: jak każdy napastnik na świecie
Mam nadzieję że kryzys już minął. Fajnie że wygraliśmy wysoko chociaż szkoda tego meczu w LM można było spokojnie pokusić się o jakiś rekord 7,8 do zera a nie 3-2... Cieszy że powoli widać poprawę formy u napastników..a dzięki powrotowi Havertza mamy więcej opcji niż Merino wchodzący w pole karne by wykańczać wrzutki.
City długo bazowało na kosmicznej formie Haalanda kiedy ten się zaciął nagle pojawił się Foden teraz tym motorem może być Semenyo. My też tego potrzebujemy. Każdy z nas czeka na Sake który niby gra dobrze ale niestety nie strzela.
@steelhand: widzę analiza poziom "ekspert z kanapy". Gdyby nie stałe fragmenty... Ludzie przecież stałe fragmenty to efekt tego że każda drużyna w lidze gra najniżej ustawiona przeciwko Arsenalowi w lidze w stosunku do innych drużyn. Stąd mamy problemy z rozgrywaniem w okolicach pola karnego. Arteta musi kombinować żeby tworzyć akcje. Zobaczcie na Eze w CP robił co chciał bo miał dużo miejsca w Arsenalu gra 10% tego
@piter1908: czyli nie ma sz pojęcia o trenerce...
Jak bardzo trz na być (***) żeby porównywać pracę Artety do tego co jest obecnie w Chelsea...
Arsenal był w czarnej dziurze (żebym bana nie dostał) w momencie kiedy przychodził Mikel. Zero kasy na wzmocnienia ponieważ budżet nie wytrzymywał kontraktu Ozila. Poza Sakąi ESR nie było młodych zdolnych których teraz Chelsea ma 20,30 może więcej...
Aa nie chce mi się dalej pisać
Liczę że taki skład w LM zobaczę od 1 minuty
Martinelli Gyökeres Madueke
Eze Norgard Nwaneri
Skelly Hincipe Saliba White
@tyson880: on jeszcze kopnął leżącego Merino
@lordoftheboard: nie karmić trolla
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Będę mega szczęśliwy jeśli przyjdą Barcola i Tzolis. Grek wygląda jak najlepszy Trossard w Brighton gdzie bardzo często przekładał piłkę z lewej na prawą z prawej na lewą i strzał. Jego liczby są niesamowite 54 G/A w minionym sezonie !!!
Jeśli faktycznie ma kosztować 34mln a Trossarda możemy sprzedać za 20 to nie ma ani chwili do stracenia.
Barcola ma 2 lata kontraktu i nie chce podpisać nowej umowy a to według PSG jest równoznaczne ze sprzedażą w tym okienku. Jeśli Arteta naprawdę chce żeby Arsenal w nowym sezonie grał bardziej sexy i bezpośrednio to naprawdę potrzebujemy tego gościa.