Komentarze użytkownika veron

Znaleziono 4762 komentarzy użytkownika veron.
Pokazuję stronę 100 z 120 (komentarze od 3961 do 4000):

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 27.01.2012, 21:55

ALE BRAMA DLA GABONU!! :D

Komentowany temat: Walcott: Wilshere może być lepszy od Fabregasa 27.01.2012, 18:12

Mico17>>
A Gervinho jaki geniusz jest w FIFIE, chyba tylko Robin jest od niego lepszy :D

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Wilshere z nawrotem kontuzji 27.01.2012, 17:28

Nie chcę krakać ale coś czuję że nie zobaczymy Jacka do konca sezonu...

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 26.01.2012, 21:50

"Niestety dla drużyny Wybrzeże Kości Słoniowej pada gol samobójczy. Bramkę strzela Bakary Kone. Mecz odbywa się na stadionie Nuevo Estadio de Malabo"

Komentarz na livesports.pl

WKS na pewno się wkurzył że strzelili samobójczego gola :D

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 26.01.2012, 14:42

"Hello my friends..hope you're all good and healthy...very exciting day for me as back to full training with the team for the 1st time..."

Sagna wraca do pełnego treningu, ciekawe kiedy bedzie mógl juz zagrac

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 25.01.2012, 23:52

Dani Alvis hehehe to jest hicior :D

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 25.01.2012, 22:38

WKS pewnie do finału dojdzie i Gervinho za miesiac zacznie znowu grac bo bedzie zmeczony :/

Komentowany temat: Adam Johnson zawita do Londynu? 25.01.2012, 22:10

Transfer marzenie, lepszy od Walcota pod każdym względem, moze tylko Theo szybszy jest (właściwie to on jest TYLKO szybki niestety :/). Wątpię jednak żeby do nas przyszedł, pewnie tygodniówkią byśmy nie sprostali...

Komentowany temat: Wenger w Realu za Mourinho? 25.01.2012, 16:11

Tak jak Rucki z C+ napisał w swoim felietonie - powinnismy brać M.O'Neilla jak był jeszcze dostepny...

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 23:31

Cardif w finale!! Oby z Liverpoolem :)

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 23:29

Crystal nie trafia

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 23:29

Cardfi 1:0

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 23:28

Crystal tez nie trafia :D

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 23:28

K.Miller nie strzela!

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 23:25

wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=139473&part=sports
Tutaj możecie sobei wybrac transmisję, lubię karne ogladać, niezłe emocje są :D

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 23:23

Cardif-Crystal palace, 1/2 finału Carling Cup

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 23:20

poprzeczka w 119 minucie!! :D

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 23:19

sop://broker.sopcast.com:3912/116230
karne zaraz

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 12:01

mitmichael>>>
Tu bardziej chodzi o najgorszą zmianę w meczu w historii Arsenalu :)

Komentowany temat: Trzecia ligowa porażka z rzędu, Arsenal 1-2 Man United! 24.01.2012, 02:07

mycoral.co.uk/wp-content/uploads/Arsenal-invincibles.jpg
Gdzie te nasze sie podziały....

Komentowany temat: Zasmakować zemsty w wielkiej bitwie o Anglię! 21.01.2012, 23:51

Może Wenger by się pokusił na Dempseya :D
Tylko w sumie nie wiadomo gdzie on może grać, ani na skrzydle na srodku ataku

Komentowany temat: Zasmakować zemsty w wielkiej bitwie o Anglię! 21.01.2012, 23:50

Dzieki Arsenal_1886!!! Szukałem jakiejś ładnej transmisji MOTD ale nie znalazłem a tu taka niespodzianka na kanonierzy.com :)

Komentowany temat: Zasmakować zemsty w wielkiej bitwie o Anglię! 21.01.2012, 13:36

debatabledecisions.com/tables

Tabela jaka by była gdyby sędziowie nie wypaczali wyników
Najlepsza jest jednak ta tabela ostatnia pokazująca które drużyny najbardziej skorzystały na kontrowersyjnych decyzjach, Arsenal na ostatnim miejscu!!!!

Komentowany temat: Swansea ogrywa słaby Arsenal, 3-2 na Liberty Stadium. 17.01.2012, 23:39

youtube.com/watch?v=IRIpB4vYttc
Gol Arshavina z Barcą widziany z trybun, mistrzostwo :D

Komentowany temat: Swansea ogrywa słaby Arsenal, 3-2 na Liberty Stadium. 17.01.2012, 20:54

sport.uk.msn.com/blog/talking-tactics-blogpost.aspx?post=26cdeb4c-c467-4fe3-b412-f8412cd8d9d2&_nwpt=1
Gostek ze Swansea najdokładniej podaje piłkę w całej Europie :D
A Swansea ma lepszą % precyzję podań od nas :D

Komentowany temat: Swansea ogrywa słaby Arsenal, 3-2 na Liberty Stadium. 15.01.2012, 18:24

Wyłączyłem głos w C+

Komentowany temat: Swansea ogrywa słaby Arsenal, 3-2 na Liberty Stadium. 15.01.2012, 18:14

Wyrzygam się zaraz przez to słodzenie na Swansea komentatorów C+

Komentowany temat: Po trzy punkty do Walii, czyli Swansea vs Arsenal! 15.01.2012, 17:29

62:38 posiadanie piłki dla Swansea :/

Komentowany temat: Po trzy punkty do Walii, czyli Swansea vs Arsenal! 15.01.2012, 16:59

drhtv.com.pl/drhtv1.html

Komentowany temat: Po trzy punkty do Walii, czyli Swansea vs Arsenal! 15.01.2012, 16:56

Znowu jakiś komentator nie wiadomo skąd na Canal + (mam na mysli tego drugiego)

Komentowany temat: Po trzy punkty do Walii, czyli Swansea vs Arsenal! 15.01.2012, 16:05

Arsenal: Szczesny, Djourou, Mertesacker, Koscielny, Miquel, Song, Ramsey, Benayoun, Walcott, Arshavin, Van Persie (c).

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Coquelin wypada na trzy tygodnie 13.01.2012, 15:49

Djourou-Squillaci-Kościelny-Miguel
No to już drżę na samą myśl o takiej obronie, Kościelny będzie musiał grac za 4 :D

Komentowany temat: W drodze na Wembley, czyli Arsenal vs Leeds 08.01.2012, 23:22

CHĘKA!!! Ten jest śmieszny komentator z C+

Komentowany temat: W drodze na Wembley, czyli Arsenal vs Leeds 08.01.2012, 23:22

CHĘKA!!! Ten jest śmieszny komentator z C+

Komentowany temat: W drodze na Wembley, czyli Arsenal vs Leeds 08.01.2012, 22:39

meisterek>>
Best January signings to tam chodziło o najlepsze transfery ktore w styczniu były, Adebayor do nas przyszedlw styczniu z Monaco

Komentowany temat: W drodze na Wembley, czyli Arsenal vs Leeds 08.01.2012, 22:23

Ktoś dobrze pisał że jakby Nani nie podskoczył to by pół roku się leczył, wtedy by nikt nie mówił że sie kartka nie należała, trzeba tępić wejściami obiema nogami i tyle

Komentowany temat: W drodze na Wembley, czyli Arsenal vs Leeds 08.01.2012, 22:10

berni>>
wg składu na livesports.pl niby gra naa środku ataku ale pewnie ma "free role" czyli gra wszędzie :)

Komentowany temat: W drodze na Wembley, czyli Arsenal vs Leeds 08.01.2012, 15:48

Patrzę na zmiany które robi Mancini i nie mogę uwierzyć:
wprowadził Zabaletę, Savica i Hargreavesa, 2 obrońców i def. pomocnika za Johnsona, Silvę i Nasriego, 3 ofens. pomocników WTF?!!?!
Rozumiem 1 taką zmianę bo mieli za malo obrońców po czerwonej kartce ale nie 3 zmiany...

Komentowany temat: W drodze na Wembley, czyli Arsenal vs Leeds 08.01.2012, 15:43

Lizarazu najlepiej :D

Komentowany temat: W drodze na Wembley, czyli Arsenal vs Leeds 08.01.2012, 15:38

Wiem kogo może Wenger sprowadzić na lewą obronę - IAN HARTE, kiedyś wymiatał w Leeds :D
en.wikipedia.org/wiki/Ian_Harte
Teraz gra w Reading

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady