Komentarze użytkownika veron
Znaleziono 4762 komentarzy użytkownika veron.
Pokazuję stronę 98 z 120 (komentarze od 3881 do 3920):
NineBiteWolf>>>
lshunter.tv/football-live-streaming-video.html
Banfield vs Velez
Oglądam sobie już z nudów 2 mecz ligi argentyńskiej i musze przyznać że nawet wysoki tam jest poziom, szczególnie pod względem techniki, o wiele ciekawsze mecze niż na PNA
Yaya Toure może dzisiaj grać dla City a Gervinho dopiero z Tottenhamem ma zagrać?? Ten Wenger to traktuje naszych piłkarzy jak panienki
W 2004 Deportivo przegrało 1 mecz 1:4 z Milanem a w rewanżu u siebie wygrali 4:0 i weszli :D
Tak więc nadzieja umiera ostatnia :D
Wygramy 3:2 :D
Dobrze że jutro gra Arsenal a nie dzisiaj bo dziewczyna by bręczała że wolę ogladac emcz zamiast miło spedzić z nią wieczór w walentynki :D
101greatgoals.com/gvideos/golazo-cristiano-ronaldo-3-v-levante/
BRAMA RONALDO NIEEEZŁA
Ronaldo niezłą bramę strzelił
No i pieknie, jeszcze Gervinho powinien kontuzje złapać...
Ten drugi komentator zaraz się spusci na tego Mayukę, nie lubię jak ktoś tak jednostronnie komentuje
Jonasa niech Wenger bierze, wlasnie obejrzałem końcówkę Valenci, 2 bramki strzelił po wejściu :D
WKS raczej wygra bankowo dzisiaj nie? Bo chcę 5 dych postawić na nich :D :D
Ogladam Liege-Anderlecht i Suarez jeździ tam z nimi jak z chłopcami :)
Objerze sobie Standard - Anderlecht, zobaczymy jak nasz przyszły piłkarz M.Suarez się spisze :D
Kiepsko chodzi ten stream z MOTD
ilm-tv.info/channel2.php
Za chwilę tu powinno być MATCH OF THE DAY
Będzie 3:3 :)
"A Newcastle win would make my day just about perfect!"
Wilshere tak nienawidzi Spursów że nawet woli żeby Newcastle przeskoczyła nas w tabeli kosztem ich porażki :D
Ibra nie gra bo 4 mecze kary dostał
A ja dzisiaj wierzyłem w naszych, jak dostali gola na 1:0 to od razu postawiłem 3 zł że wygrają, kurs 13 :D :D
sop://broker.sopcast.com:3912/6816
YES
Dużo walki, mało sytuacji, Suarez coś czuję że dzisiaj znowu jakiś cyrk odwali, już to wybicie piłki to zwiastuje
3.bp.blogspot.com/_XPUrja6gfyc/S_1shoXhUdI/AAAAAAAAHAo/ghmG9L8-34k/s1600/EmiratesMay10+069.JPG
FAJNA TAPETKA EMIRATES
"Chamakh wrócił już do dobrej formy" no to teraz będzie pewnie seryjnie strzelał bramki :D :D
flickr.com/photos/27453474@N02/6848252217/
Yenarris teraz i 10 lat temu z Thierrym :D :D
youtube.com/watch?v=rDqkAEZN8Lg&feature=fvwrel
Może niech go Wenger kupi, najlepszy "futsalista" świata :)
jarmx>>
Fabregas i Adebayor
Tak to jest z tymi latynosami, tęsknią za domem często, przykład Teveza najlepiej to pokazał
Arteta średnio 79 podań w meczu, najwiecej z całej ligi i 90,3 % celności ! ale najlepsza celnosc ma L.Britton z Swansea
whoscored.com/Regions/252/Tournaments/2/Seasons/2935/Stages/5476/PlayerStatistics/England-Premier-League-2011-2012
Statystyki premier league
Lewandowskim nie ma się co podniecać, dla mnie to poziom Bedntnera, nawet podobne ruchy ma i posturę. W angielskiej by sobie gorzej poradził wg mnie niż Chamakh...
@Frimpong26AFC sorry to hear the bad news about ur knee. Best of luck with ur rehab. Hopefully u get over it quickly.
Barton tak napisał do Frimponga na twitterze. On go skosił i przez to ma nasz Frimmy kontuzje??
Dogonimy KFC, musimy bo Wilshere przegra zakład !! :D
Ogladam kawałek i ten Carroll to jest taki drewniany że szok, Chamakh jest o wiele lepszy, mysle ze grajac tyle razy w pierwszym składzie miałby o wiele wiecej goli
Nie mogę sie doczekać jak wróci Jack który zajmie jego miejsce BTB a Arteta pokazę nam pełnię swoich walorów ofensywnych :)
11 lat i wszystko jasne :D
Arsenalpany>>> potrafisz rozśmieszyć ludzi :)
Wenger przez całe 15 lat może tyle wydał a Ty byś chciał żeby on teraz 3 piłkarzy za tyle kupił :D
De Rossi już podpisał nowy kontrakt z Romą
Ciekawe czy Robin dobije w tym sezonie do 100 goli w lidze, 12 brakuje :)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Oglądam teraz Juve - Catania, taki Pirlo to by się nam przydał, świetne piły rozdziela i bramka z wolnego