Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool

Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool 20.08.2011, 14:49, Szymon Ortyl 3371 komentarzy

Dzisiejszy mecz, jest pierwszym spotkaniem Robina van Persiego w roli kapitana The Gunners, oraz pierwszym oficjalnym meczem Samira Nasriego w barwach Kanonierów w tym sezonie. Na ławce zasiadło dziś kilku ligowych debiutantów: Ignasi Miquel, Alex Oxlade-Chamberlain oraz Ryo Miyaichi.

Od początku spotkania do ataku ruszyli Kanonierzy, jednak olbrzymi chaos w środku pola uniemożliwiał skutecznie rozegranie piłki. Kilka minut po pierwszym gwizdku arbitra, żółtą kartką za niesportowe zachowanie ukarany został Emmanuel Frimpong.

W 13. minucie, Laurent Koscielny doznał kontuzji pleców. Z grymasem bólu opuścił boisko, a jego miejsce zajął debiutujący w Premier League Ignasi Miqel. 6 minut później kapitalną paradą po strzale głową Carolla popisał się Szczęsny.

W 27. minucie, żółtą kartką za kopnięcie piłki po gwizdku ukarany został Andy Carolll. Po 3 minutach, i pięknym strzale Frimponga, Jose Reina musiał zdobyć się na największy wysiłek, aby odbić piłkę za linię końcową. Po chwili po wspaniałym rajdzie, Samir Nasri oddał silny strzał obok bramki Liverpoolu.

W 42. minucie, po kolejnym rajdzie Samira i podaniu do Theo Walcotta, Anglik podał do Robina van Persiego, zamiast do wychodzącego na pozycję Andrieja Arszawina i Kanonierzy musieli zadowolić się rzutem rożnym wywalczonym przez Holendra. 2 minuty później, żółtą kartkę za faul na Frimpongu obejrzał Lucas.

Kilka chwil później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania. W 53. minucie, po serii błędów w defensywie Kanonierów, piłka po strzale Kelly'ego wylądowała na słupku bramki Szczęsnego.

W 67. minucie, Andriej Arszawin odzyskał piłkę w polu karnym Liverpoolu i podał do stojącego na 5 metrze van Persiego, jednak piłka po strzale Holendra trafiła w nogi Reiny i wyleciała poza boisko. 3 minuty później, czerwoną kartką po idiotycznym faulu ukarany został Frimpong.

W 71. minucie, Henri Lansbury zastąpił na boisku Andrieja Arszawina. Po chwili po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym Kanonierów, dwoma świetnymi interwencjami popisał się Wojciech Szczęsny.

W 78. minucie, naciskany przez Suareza Ignasi Miqel, wybijając piłkę z własnego pola karnego trafił nią w Aarona Ramseya. Futbolówka poszybowała w górę, przeleciała nad Wojtkiem Szczęsnym i wpadła do siatki.

5 minut później, żółtą kartką za dyskusje z arbitrem ukarany został Henri Lansbury.

W 90. minucie, Luis Suarez wykorzystał podanie Raula Meirelesa i skierował piłkę do siatki Kanonierów obok interweniującego Szczęsnego.

Kilka sekund później, sędzia zakończył spotkanie, które wyraźnie obnażyło wszystkie słabości drużyny prowadzonej przez Arsena Wengera.

LiverpoolPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
maniek56 komentarzy: 300722.08.2011, 00:27

imprecis - Jacek jeszcze nie będzie mógł grać chyba.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952122.08.2011, 00:27

GFL > Nie wierzę w transfer Bainesa .
Jeżeli kogoś sprowadzimy z Evertonu w tym okienku to prędzej to będzie Jagielka niż Leighton .

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2011, 00:27

Wilshere może będzie gotowy na Udine!
"Wilshere, though, came back to training on Thursday and provided he suffers no reaction before the squad fly to Italy on Tuesday afternoon, he will board with them. "Jack has a chance to play," Wenger said. "He has trained Thursday, Friday, Saturday."

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16822.08.2011, 00:26

@Kondzio

No właśnie widzę, że ich nie ma od paru dni. Sam dopiero co wróciłem po 3 tygodniowej przerwie. :>

popekns komentarzy: 742022.08.2011, 00:26

Kondi: ale będę dbał o swoje obowiązki, nie martw się ;) I nie, jestem nołlajfem, spytaj się Marcina^^

Arsenal_1886 komentarzy: 1952122.08.2011, 00:26

Szkoda ,że spotkanie z Udinese nie jest we wtorek ;/ Tak byśmy szybciej awansowali ( wierzę w to :D ) i mieli jeden dzień więcej na transfery :D Do tego o jeden dzień by się szybciej wyjaśniła sprawa Samira .

GunnerForLife komentarzy: 335522.08.2011, 00:25

Everton z problemami finansowymi myślę że by się zgodził na 30 mln , ale pytanie czy w ogóle Wenger złożył tą ofertę , jeśli Arsen wypożyczy Traore do QPR to szanse na te transfery wzrosną podwójnie .

KondzioElite komentarzy: 618722.08.2011, 00:25

Adrian: FUUUUUUUU! Kogo?! Dziewczynę? Widzę, że przestajesz być no-lajfem!

Arsenal_1886 komentarzy: 1952122.08.2011, 00:24

FabsAFC > Dawałem ,lecz nie podałem linka ;p
Napisałem tylko Marca :D

KondzioElite komentarzy: 618722.08.2011, 00:24

Vandal: Stan kryzysowy :/

Nie ma ani Griza, ani Charliego. Ani nawet Cudi'ego! Więc kto ma spamować, ja się pytam, jeśli Adrian dopiero przed chwilą się pojawił?

Wenger says signings so far are 'top quality', but youngsters need time. He also admits he wants 'experienced' signings.

popekns komentarzy: 742022.08.2011, 00:24

Kodni: no dobra, już nie będę Ci tego wypominał:P Zmienię się ;* Hmmm... gdzie się podziewałem? W końcu znalazłem sobie dziewczynę ^^ Ale spoko, nie będę zaniedbywał swoich obowiązków;P

marca.com/2011/08/21/futbol/futbol_internacional/premier_league/1313943058.html

Spanish newspaper Marca reports that Arsenal could make a €26M bid for Eden Hazard

GunnerForLife komentarzy: 335522.08.2011, 00:22

ToMo

Tym bardziej ta informacja ma sens ;)

czarny7777777 komentarzy: 251622.08.2011, 00:22

haahah ARSENAL LONDYN patrz (fabregas i nasri)

popekns komentarzy: 742022.08.2011, 00:22

ToMo: zacny avatar ;P

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16822.08.2011, 00:22

Coś dziwnego się tutaj dzieje. Już grubo po północy, a tu off topu nie ma.

KondzioElite komentarzy: 618722.08.2011, 00:22

Adrian: mówiłeś, że ja dużo spamuję. A zobacz na takiego 1886! Jeszcze tydzień temu miał średnią około 9.0 -,-

Swoją drogą. Gdzie ty się podziewałeś ostatnimi dniami?

Arsenal_1886 komentarzy: 1952122.08.2011, 00:21

Arsenal will also be tempted to go back for Gary Cahill if Bolton lower their Ł17m price as the window nears to closing. (Mirror)

Pires: The time has come for Wenger to think about investing the money from player sales into players with experience & more of a guarantee

henry147 komentarzy: 136622.08.2011, 00:21

popekns>Chłopak mam smykalkę do szukania news ,tylko nie podszlifuje Angielski i będzie nam dawał masę news

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1522.08.2011, 00:21

GFlive---> Klub, który ma sajgon w banku, i musi się wybronić z długów.

henry147 > Tak żeby przeczytać jakiegoś newsa to rozumiem ,lecz gorzej miałbym z tłumaczeniem :D

GunnerForLife komentarzy: 335522.08.2011, 00:20

Na ogół jestem optymista i mam nadzieje że Infromacja o rzekomych 30 mmnl funtów za Jagielke i Bainsa to prawda , ale z drugiej strony to kto by sobie pozwolił na strate 2 tak dobrych zawodników ?

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17222.08.2011, 00:20

ToMO

Oby nie.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1522.08.2011, 00:20

Tak tylko czy to nie są brednie wyssane z palca.

popekns komentarzy: 742022.08.2011, 00:19

Henry: ja już go do tego namawiałem ;P

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17222.08.2011, 00:19

guardian dzisiaj

ToMo_18

ukazał się na konkurencyjnej stronie + guardian ;)

henry147 komentarzy: 136622.08.2011, 00:19

Arsenal_1886>Ucz sie Angola i dawaj na redaktora

Arsenal_1886 komentarzy: 1952122.08.2011, 00:18

Arsene Wenger will also make a third bid for Everton's Phil Jagielka, who remains his No.1 central defensive target. #Arsenal (Mirror)

Wcześniejsza oferta od nas to było 12 mln funtów .

KondzioElite komentarzy: 618722.08.2011, 00:18

Adrian:

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1522.08.2011, 00:17

Tylko o Martinie nie pokazał się ani jeden news na k.com ... a nasi Redaktorzy czegoś takiego by nie przeoczyli.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952122.08.2011, 00:17

FabsAFC > Mógłby ,a nawet powinien po stracie Fabregasa . Taka taktyka była by dobra na spotkania przeciwko tym drużynom ,które stawiają autobus . Na wyjazdowe spotkania przeciwko takim zespołom jak - Chelsea , United , LFC , City czy Tottenham to mógłby używać formacji 4-5-1 .

czarny7777777 komentarzy: 251622.08.2011, 00:17

ja oglądałem pare meczy z Martinem dlatego że chciałem sie przyjrzeć Damien Perquisowi
Marvin Martin jak na drożynę FC Sochaux zdecydowanie sie wyróżnia i gdyby nie on to Sochaux nie było by tak wysoko w tabeli a jak gra tu(youtube.com/watch?v=0BLdwC6fTi0 go porównują do xavi) na pewno ma dobry przeglad pola i znakomicie asystuje ale sam musisz sobie oglądana mecz i zobaczyć jak gra

popekns komentarzy: 742022.08.2011, 00:17

Kondi: nic, chciałem Cię wkurzyć ;D

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17222.08.2011, 00:17