Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool

Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool 20.08.2011, 14:49, Szymon Ortyl 3371 komentarzy

Dzisiejszy mecz, jest pierwszym spotkaniem Robina van Persiego w roli kapitana The Gunners, oraz pierwszym oficjalnym meczem Samira Nasriego w barwach Kanonierów w tym sezonie. Na ławce zasiadło dziś kilku ligowych debiutantów: Ignasi Miquel, Alex Oxlade-Chamberlain oraz Ryo Miyaichi.

Od początku spotkania do ataku ruszyli Kanonierzy, jednak olbrzymi chaos w środku pola uniemożliwiał skutecznie rozegranie piłki. Kilka minut po pierwszym gwizdku arbitra, żółtą kartką za niesportowe zachowanie ukarany został Emmanuel Frimpong.

W 13. minucie, Laurent Koscielny doznał kontuzji pleców. Z grymasem bólu opuścił boisko, a jego miejsce zajął debiutujący w Premier League Ignasi Miqel. 6 minut później kapitalną paradą po strzale głową Carolla popisał się Szczęsny.

W 27. minucie, żółtą kartką za kopnięcie piłki po gwizdku ukarany został Andy Carolll. Po 3 minutach, i pięknym strzale Frimponga, Jose Reina musiał zdobyć się na największy wysiłek, aby odbić piłkę za linię końcową. Po chwili po wspaniałym rajdzie, Samir Nasri oddał silny strzał obok bramki Liverpoolu.

W 42. minucie, po kolejnym rajdzie Samira i podaniu do Theo Walcotta, Anglik podał do Robina van Persiego, zamiast do wychodzącego na pozycję Andrieja Arszawina i Kanonierzy musieli zadowolić się rzutem rożnym wywalczonym przez Holendra. 2 minuty później, żółtą kartkę za faul na Frimpongu obejrzał Lucas.

Kilka chwil później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania. W 53. minucie, po serii błędów w defensywie Kanonierów, piłka po strzale Kelly'ego wylądowała na słupku bramki Szczęsnego.

W 67. minucie, Andriej Arszawin odzyskał piłkę w polu karnym Liverpoolu i podał do stojącego na 5 metrze van Persiego, jednak piłka po strzale Holendra trafiła w nogi Reiny i wyleciała poza boisko. 3 minuty później, czerwoną kartką po idiotycznym faulu ukarany został Frimpong.

W 71. minucie, Henri Lansbury zastąpił na boisku Andrieja Arszawina. Po chwili po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym Kanonierów, dwoma świetnymi interwencjami popisał się Wojciech Szczęsny.

W 78. minucie, naciskany przez Suareza Ignasi Miqel, wybijając piłkę z własnego pola karnego trafił nią w Aarona Ramseya. Futbolówka poszybowała w górę, przeleciała nad Wojtkiem Szczęsnym i wpadła do siatki.

5 minut później, żółtą kartką za dyskusje z arbitrem ukarany został Henri Lansbury.

W 90. minucie, Luis Suarez wykorzystał podanie Raula Meirelesa i skierował piłkę do siatki Kanonierów obok interweniującego Szczęsnego.

Kilka sekund później, sędzia zakończył spotkanie, które wyraźnie obnażyło wszystkie słabości drużyny prowadzonej przez Arsena Wengera.

LiverpoolPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
KondzioElite komentarzy: 618722.08.2011, 10:50

Panowie. Ten artykuł o zarządzie nadaje się na newsa, nawet na główną.

kamil_malin komentarzy: 933222.08.2011, 10:48

@ songoku95
Jak jest pierdyliard stron spamu bez ładu i składu to się wcale nie dziwię, że niektóre tematy mogą się powtarzać. Chociaż człowiek chciałby znaleźć coś interesującego w komentarzach to nie znajdzie, szukanie jest po prostu bez sensu.
Już lepiej niech ktoś wklei coś interesującego, nawet jeśli to się powtórzy 2-3 razy, niż pisze jedno czy dwu wyrazowe komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu. A to w ostatnim czasie jest bardzo popularne.

waleczek komentarzy: 15022.08.2011, 10:00

mea culpa...
wczoraj bylem "out of range" aczkolwiek szkoda, że nikt tematu nie umieścił w newsach bo jest intrygujący..

songoku95 komentarzy: 2348622.08.2011, 09:33

*ZArzad i wczoraj

songoku95 komentarzy: 2348622.08.2011, 09:32

Waleczek
jesli chodzi o zarad to ten temat byl wcxoraj:)

waleczek komentarzy: 15022.08.2011, 09:30

thefootballnetwork.net/main/s378/st170548.htm

:/

waleczek komentarzy: 15022.08.2011, 09:29

tutaj macie wyjaśniony cały problem transferów związanych z arsenalem....

songoku95 komentarzy: 2348622.08.2011, 09:25

Tyle tych plot byloze czekamy na oficjalne potwierdzenir

_Dennis_Bergkamp_ komentarzy: 997322.08.2011, 09:19

a nie przyszlo Wam do glowy, ze z tych news wynika, ze AW w koncu wybral, a teraz to musi sie Gazidis posprezac, to on musi siegnac do skarpety? to on odpowiada za finanse klubu, AW prosze trochu wiecej egoizmu, niech inni tez poczuja odpoweidzialnosc za klub...

songoku95 komentarzy: 2348622.08.2011, 09:10

Ale pewnie plota ,\

songoku95 komentarzy: 2348622.08.2011, 09:09

Dziwi mnie Arteta? Czyzby plota? W sumie dobry jest chetnie bym go zobaczyl ciekawe ile sobie zycza za niego?

meisterek komentarzy: 228922.08.2011, 08:56

@songoku95 nie na każdą, pozycja bramkarza jest oklepana.

meisterek komentarzy: 228922.08.2011, 08:55

Verma pewnie sobie teraz pogawędkę ucina z Hazardem, a Wenger "tylko" patrzy.

songoku95 komentarzy: 2348622.08.2011, 08:55

Pepe,Xavi Alonso,M'Villa,Ayew xD

meisterek komentarzy: 228922.08.2011, 08:54

Dzieje się źle, Arsene trzeba coś zrobić, wierzę w Ciebie!

songoku95 komentarzy: 2348622.08.2011, 08:53

Tak jak mowisz all roztrzygnie sie 1st wrzesnia... a tak wgl potrzeba wzmocnienia na kazda pozycje

kanonier91 komentarzy: 457022.08.2011, 08:52