Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool

Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool 20.08.2011, 14:49, Szymon Ortyl 3371 komentarzy

Dzisiejszy mecz, jest pierwszym spotkaniem Robina van Persiego w roli kapitana The Gunners, oraz pierwszym oficjalnym meczem Samira Nasriego w barwach Kanonierów w tym sezonie. Na ławce zasiadło dziś kilku ligowych debiutantów: Ignasi Miquel, Alex Oxlade-Chamberlain oraz Ryo Miyaichi.

Od początku spotkania do ataku ruszyli Kanonierzy, jednak olbrzymi chaos w środku pola uniemożliwiał skutecznie rozegranie piłki. Kilka minut po pierwszym gwizdku arbitra, żółtą kartką za niesportowe zachowanie ukarany został Emmanuel Frimpong.

W 13. minucie, Laurent Koscielny doznał kontuzji pleców. Z grymasem bólu opuścił boisko, a jego miejsce zajął debiutujący w Premier League Ignasi Miqel. 6 minut później kapitalną paradą po strzale głową Carolla popisał się Szczęsny.

W 27. minucie, żółtą kartką za kopnięcie piłki po gwizdku ukarany został Andy Carolll. Po 3 minutach, i pięknym strzale Frimponga, Jose Reina musiał zdobyć się na największy wysiłek, aby odbić piłkę za linię końcową. Po chwili po wspaniałym rajdzie, Samir Nasri oddał silny strzał obok bramki Liverpoolu.

W 42. minucie, po kolejnym rajdzie Samira i podaniu do Theo Walcotta, Anglik podał do Robina van Persiego, zamiast do wychodzącego na pozycję Andrieja Arszawina i Kanonierzy musieli zadowolić się rzutem rożnym wywalczonym przez Holendra. 2 minuty później, żółtą kartkę za faul na Frimpongu obejrzał Lucas.

Kilka chwil później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania. W 53. minucie, po serii błędów w defensywie Kanonierów, piłka po strzale Kelly'ego wylądowała na słupku bramki Szczęsnego.

W 67. minucie, Andriej Arszawin odzyskał piłkę w polu karnym Liverpoolu i podał do stojącego na 5 metrze van Persiego, jednak piłka po strzale Holendra trafiła w nogi Reiny i wyleciała poza boisko. 3 minuty później, czerwoną kartką po idiotycznym faulu ukarany został Frimpong.

W 71. minucie, Henri Lansbury zastąpił na boisku Andrieja Arszawina. Po chwili po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym Kanonierów, dwoma świetnymi interwencjami popisał się Wojciech Szczęsny.

W 78. minucie, naciskany przez Suareza Ignasi Miqel, wybijając piłkę z własnego pola karnego trafił nią w Aarona Ramseya. Futbolówka poszybowała w górę, przeleciała nad Wojtkiem Szczęsnym i wpadła do siatki.

5 minut później, żółtą kartką za dyskusje z arbitrem ukarany został Henri Lansbury.

W 90. minucie, Luis Suarez wykorzystał podanie Raula Meirelesa i skierował piłkę do siatki Kanonierów obok interweniującego Szczęsnego.

Kilka sekund później, sędzia zakończył spotkanie, które wyraźnie obnażyło wszystkie słabości drużyny prowadzonej przez Arsena Wengera.

LiverpoolPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 23:50

Matti > Ciekawe czy przy takich transferach , Wenger musiałby sprzedać Samira czy nie :D

executer1 komentarzy: 261921.08.2011, 23:50

LoveUnited
Rooney jest najlepszym tego typu przykladem

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17221.08.2011, 23:50

marex1

Skład, który napisałem, wyjmując Bainesa jest realny.

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 23:49

Arsenal_1886 --- Jak oni przyjdą to już będę spokojny :)

Fabs ---- No raczej tak, dlatego można teraz Jagielke wyciągać i tak jak najszybciej. :)

LoveUnited komentarzy: 13121.08.2011, 23:49

executer1 Rooney by się nadał :P

Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 23:47

3 cele - M'Vila , Jagielka i Hazard .

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17221.08.2011, 23:47

Matti

Na teraz mamy 14,5 mln... A Eve potrzebuje zapewne kasę TERAZ.

s3.amazonaws.com/twitpic/photos/large/379028779.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1313964092&Signature=XiPU20h5XQYuSeBxdciQ7
toLD90%3D

Zobaczcie to zdjęcie !!
WENGER READY TO SPLASH OUT Ł50m TO SAVE HIS SEASON

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 23:46

Charles ---- Gdybyśmy pokazali im pieniądze za Cesca (29 mln) to by oddali z pocałowaniem ręki ;p

executer1 komentarzy: 261921.08.2011, 23:45

imprecis
To obejrzyj jeszcze raz spotkanie z Liverpoolem i dokladnie zobacz jak gra Ramsey,Arsha,Theo w defensywie.Nam wlasnie kogos takiego jak Jack,ktory biega non stop przez cale spotkanie

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17221.08.2011, 23:45

Charles

Były plotki dzisiaj, że w pakiecie za 30 mln chcą ich opchnąć.

KondzioElite komentarzy: 618721.08.2011, 23:45

imprecis: Arshavin nic nie wnosił? A ile razy to on asystował?

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 121.08.2011, 23:44

Przed chwilą były bramki z Ligue 1 i można powiedzieć, że Martin trafił strzelca gola w głowę:)

Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 23:44

Arsenal's Johan Djourou also "has a chance", according to Wenger, of returning from a hamstring injury to play against Udinese.

czarny7777777 komentarzy: 251621.08.2011, 23:44

sport.wp.pl/kat,1746,title,Podolski-trafi-do-tureckiego-giganta,wid,13705389,wiadomosc.html

a może do nas?
Podolski na pewno lepszy niż chamak

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3021.08.2011, 23:43

@Matti
"Można by było". Zapomnij, Eve nie może dostać kredytu, ale nie sprzedadzą dwóch kluczowych zawodników. Nie ma na to nawet cienia szansy.

A o Mistrzostwo możemy walczyć jak przyjdzie Eden i M'Vila. To już będzie gigantyczne wzmocnienie.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 23:43

"What you forget is we have bought players. We have bought Gervinho, [Alex Oxlade-] Chamberlain, [Carl] Jenkinson, [Ryo] Miyaichi, and you will see during the season they are top-quality players. But at the moment, we have to give them some time.

"Overall, we will buy. We will bring experienced players as well. People just say 'buy' but it's to buy the right player which is difficult."

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17221.08.2011, 23:42

imprecis
Ale ja mówię o w miarę realnych transferach, chociaż co tu wtedy robi Baines... Nikt więcej nie przyjdzie i trzeba się zdać na nosa Bossa ;d

Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 23:42

Jest szansa ,że Jack będzie gotowy na Udinese !! Trenuje z zespołem już od czwartku.

executer1 komentarzy: 261921.08.2011, 23:42

imprecis
Nie zgodze sie z toba w sprawie Parkera bo wlasnie nam brakuje kogos kto bedzie biegal przez 90 minut i kogos kto ma *******niecie,kogos kto da kopa naszym pilkarzom.

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 23:41

Arsenal_1886 --- To nie jest ten sam zawodnik co kiedyś. Nawet teraz z ławki wychodzi.

LoveUnited komentarzy: 13121.08.2011, 23:41

Charles, sorry ale Ferguson > Wenger :P

Jeśli Arsene kupi Hazarda i Martina to już będzie dobrze. Tylko żeby ich kupił ;P

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17221.08.2011, 23:41

imprecis

Imo Theo na zmianę albo Rusek, na drugie AOC i powinno być dobrze. W końcu Boss ma nosa do tych nowych i AOC musi coś drużynie dawać. A ta pierwsza dwójka na zmianę się nada.

kanonier91 komentarzy: 457021.08.2011, 23:41

Arteta tez ciekawa opcja... Połowa Evertonu zaraz nas zasili :D

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 23:40

Powiem Wam, że jeśli już kupimy tego Jagielke to można by było razem z nim wyciągnąć Bainesa. Do tego Hazard na skrzydło i Martin na miejsce Cesca. To jest bardzo optymistyczna wersja biąrąc pod uwagę ile czasu zostało do końca okienka transferowego. ;p

czarny7777777 komentarzy: 251621.08.2011, 23:40

a napastnik na zmianę? jeszcze podolski na zmianę i mamy mistrzostwo

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1421.08.2011, 23:39

Dobrze, że Mata nie u nas. Im mniej tutaj Hiszpanów tym lepiej

kanonier91 komentarzy: 457021.08.2011, 23:38

Fabs z takim składem to można by było nawet o LM walczyć... nie realne jednak ;/

czarny7777777 komentarzy: 251621.08.2011, 23:37

a ja liczę jeszcze na LŚO bo może Wenger przejrzał na oczy po meczu z Liverpoolem gdzie Sagna musiał grał na tej pozycji a jeszcze się sezon dobrze nie zaczął

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 23:37

kanonier ---- No widzisz. ;d Nawet mamy takie samo zdanie o Nasrim na pozycji rozgrywającego ;)

kanonier91 komentarzy: 457021.08.2011, 23:36

Matti ty masz rozumowanie jak ja;d

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 23:35

imprecis ---- Nie przesadzajmy jak Theo poczuję konkurencje to mam nadzieję, weźmie się za siebie. :)

maniek56 komentarzy: 300721.08.2011, 23:34

Matti > nie ma sprawy :)

Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 23:34

transfery*

grand92 komentarzy: 793721.08.2011, 23:34

Wenger na zdjęciu tego newsa wygląda jakby myślał " Łolaa Boga tyle kasy ze sprzedaży Cesca , co ja z nią zrobię bo przecież nie wydam " :D

Matti > Prawda :D Wtedy minimum 3 transferów . Jagielka , Hazard + Martin lub jakiś DP ,to wtedy Jack mógłby grać na rozgrywającym ,choć chciałbym ,aby Jack grał na DP :P
Po północy nowa dostawa newsów ! :D

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3021.08.2011, 23:34

@imprecis
Ja jestem tylko ciekaw czy to jest prawda. Jeśli tak, to miałem rację popierając Wenger'a, bo jest najlepszym menadżerem na świecie. Stojąc po uszy w takim gównie co roku walczyć o mistrza i co roku być w LM.

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 23:34

maniek ---- Sorki, ale to może przez to, że krótko spałem i późna godzina. ;)

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 23:32

Arsenal_1886 ----- Skoro powrócił temat Samira, żę ma odejść. To potrzebujemy 3 transferów min. i to powinien być Jagielka, Hazard i Martin. ;p

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17221.08.2011, 23:32