Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool

Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool 20.08.2011, 14:49, Szymon Ortyl 3371 komentarzy

Dzisiejszy mecz, jest pierwszym spotkaniem Robina van Persiego w roli kapitana The Gunners, oraz pierwszym oficjalnym meczem Samira Nasriego w barwach Kanonierów w tym sezonie. Na ławce zasiadło dziś kilku ligowych debiutantów: Ignasi Miquel, Alex Oxlade-Chamberlain oraz Ryo Miyaichi.

Od początku spotkania do ataku ruszyli Kanonierzy, jednak olbrzymi chaos w środku pola uniemożliwiał skutecznie rozegranie piłki. Kilka minut po pierwszym gwizdku arbitra, żółtą kartką za niesportowe zachowanie ukarany został Emmanuel Frimpong.

W 13. minucie, Laurent Koscielny doznał kontuzji pleców. Z grymasem bólu opuścił boisko, a jego miejsce zajął debiutujący w Premier League Ignasi Miqel. 6 minut później kapitalną paradą po strzale głową Carolla popisał się Szczęsny.

W 27. minucie, żółtą kartką za kopnięcie piłki po gwizdku ukarany został Andy Carolll. Po 3 minutach, i pięknym strzale Frimponga, Jose Reina musiał zdobyć się na największy wysiłek, aby odbić piłkę za linię końcową. Po chwili po wspaniałym rajdzie, Samir Nasri oddał silny strzał obok bramki Liverpoolu.

W 42. minucie, po kolejnym rajdzie Samira i podaniu do Theo Walcotta, Anglik podał do Robina van Persiego, zamiast do wychodzącego na pozycję Andrieja Arszawina i Kanonierzy musieli zadowolić się rzutem rożnym wywalczonym przez Holendra. 2 minuty później, żółtą kartkę za faul na Frimpongu obejrzał Lucas.

Kilka chwil później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania. W 53. minucie, po serii błędów w defensywie Kanonierów, piłka po strzale Kelly'ego wylądowała na słupku bramki Szczęsnego.

W 67. minucie, Andriej Arszawin odzyskał piłkę w polu karnym Liverpoolu i podał do stojącego na 5 metrze van Persiego, jednak piłka po strzale Holendra trafiła w nogi Reiny i wyleciała poza boisko. 3 minuty później, czerwoną kartką po idiotycznym faulu ukarany został Frimpong.

W 71. minucie, Henri Lansbury zastąpił na boisku Andrieja Arszawina. Po chwili po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym Kanonierów, dwoma świetnymi interwencjami popisał się Wojciech Szczęsny.

W 78. minucie, naciskany przez Suareza Ignasi Miqel, wybijając piłkę z własnego pola karnego trafił nią w Aarona Ramseya. Futbolówka poszybowała w górę, przeleciała nad Wojtkiem Szczęsnym i wpadła do siatki.

5 minut później, żółtą kartką za dyskusje z arbitrem ukarany został Henri Lansbury.

W 90. minucie, Luis Suarez wykorzystał podanie Raula Meirelesa i skierował piłkę do siatki Kanonierów obok interweniującego Szczęsnego.

Kilka sekund później, sędzia zakończył spotkanie, które wyraźnie obnażyło wszystkie słabości drużyny prowadzonej przez Arsena Wengera.

LiverpoolPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
arsenal33fan komentarzy: 149822.08.2011, 02:22

tak to love forever bo teraz to sluchalem **** a nie utfor :D

Arsenal1994 komentarzy: 749722.08.2011, 02:20

A nie wiecie czy coś Pyskaty ostatnio wydał? Bo gościa bardzo lubię, ale jakoś nie mogę się za niego zabrać, czyli prześledzić jego całą twórczość :P

pelek komentarzy: 214622.08.2011, 02:19

Co znalazłem!
kanonierzy.com/shownews_id-12385_Matuidi-o-krok-od-Arsenalu.shtml
Pfwahahaha
2,5 mln? Pfwahahaha x2

pelek komentarzy: 214622.08.2011, 02:17

Stawiam jednak na Love Forever, swego czasu bardzo popularne.

pelek komentarzy: 214622.08.2011, 02:13

Spoko, jak Ci sie spodoba to mogę parę wykonawców jeszcze podrzucić.

Arsenal1994 komentarzy: 749722.08.2011, 02:11

Pelek > Thx. Jutro na pewno obadam, bo dzisiaj za późna godzina na puszczanie muzyki :)

Arsenal1994 komentarzy: 749722.08.2011, 02:10

pop > owszem, ma inny, oryginalny styl i za to go kocham. Nawet w tej nędznej produkcji Pariasa dał radę, jako jedyny.

popekns komentarzy: 742022.08.2011, 02:09

Poznańska scena ssie! Najlepsza jest południowa, tj. Śląsk, Dolnyśląsk itd.

pelek komentarzy: 214622.08.2011, 02:09

arsenal33fan
bo się podjarali Love Forever.

Arsenal1994 komentarzy: 749722.08.2011, 02:07

Słonia nie lubię, to samo donguralesko i shelleriniego, czyli poznańskiej sceny. 33fan > odradzam słuchać tego. Jedyny sensowny kawałek słonia to chyba tylko - szczerze. I tyle.

pelek komentarzy: 214622.08.2011, 02:06

youtube.com/watch?v=N1_KhApWc3c
To jest Sefyu, ogólnie to akurat on trochę podchodzi pod amerykański styl, ale i tak jest kozakiem.

youtube.com/watch?v=1OsjyYL1LCs
A to Keny Arkana z jej najlepszym chyba kawałkiem.

popekns komentarzy: 742022.08.2011, 02:05

Słoń mi nie podszedł do gustu. Wolę jednak starych wyjadaczy.

arsenal33fan komentarzy: 149822.08.2011, 02:05

moi koledzy z klasy t jakiegos SLONIA SLUCHAJA ;] co to jest :D?

popekns komentarzy: 742022.08.2011, 02:04

1994: darzę szacunkiem innych raperów, ale po prostu facet ma inny styl.

Arsenal1994 komentarzy: 749722.08.2011, 02:03

popekns > miło, że tak lubisz Eldo. To też mój również guru w rapie, od niego zacząłem przygodę z tą muzyką, a właściwie to od Grammatika.

Arsenal1994 komentarzy: 749722.08.2011, 02:01

pelek > coś słuchałem, ale po ksywach nie powiem jakich bo nie pamiętam. Może coś polecisz? :P To obczaje :)

Fokus też mi podchodzi tylko w pojedynczych utworach takich jak Chwile ulotne, Jestem bogiem, Komplet, Różnice i tyle chyba.

popekns komentarzy: 742022.08.2011, 02:00

Meh, dla mnie Fokus jest świetny. Poza tym, Eldo, to jest dla mnie nauczyciel, mój życiowy autorytet, jego słowa docierają od razu w moje serce, i zmuszają do refleksji. Oczywiście Griz tego nie kuma^^

pelek komentarzy: 214622.08.2011, 01:57

A1994
A francuskiego słuchałeś kiedyś?

Co do Fokusa, to zupełnie mi nie podchodzi, tylko pojedyncze utwory mi się podobają.

arsenal33fan komentarzy: 149822.08.2011, 01:57

mi sie tylko ta plyta spodobala 'Distant relativs'ale wiesz jak mi sie nie podoba Teledysk to na niego nie patrze tylko ide na np K.com i slucham i patrze co te "BARANKI" pisza :D

Arsenal1994 komentarzy: 749722.08.2011, 01:57

Fokusa nie znoszę, jest wg mnie strasznie drętwy. Przesłuchałem z tej płyty bodajże 2 kawałki i dałem sobie spokój.

Arsenal1994 komentarzy: 749722.08.2011, 01:55

33fan > fajny kawałek, ale ogólnie nie znoszę rapu zza Oceanu. Za dużo w nim poklasku, gołych dup w klipach i łańcuchów na szyjach. To nie dla mnie...

popekns komentarzy: 742022.08.2011, 01:54

1994: ja? Ostatnia płyta, która mi wpadła w ucho (polska ofc), to "Prewersje" Fokusa. No, i może Jazz, dwa, trzy Adama.

arsenal33fan komentarzy: 149822.08.2011, 01:52

youtube.com/watch?v=OMGd3mAfl-0

jseli jestescie za hip hopem itp to jest swietny duet!

Arsenal1994 komentarzy: 749722.08.2011, 01:52

A słuchasz coś nowych albumów w rapie pol. ?
Wg mnie solowa płyta Hans "8" i Kubiszewa Towar z Górnej piłki czy Sokoła miażdżą.

pelek komentarzy: 214622.08.2011, 01:51

Miuosh jest dobry, chociaż pseudo ma głupie i na rapera nie wygląda.

arsenal33fan komentarzy: 149822.08.2011, 01:49

TO ejst zajebisty utwor KOCHAM CIE :* :D nie znalem tytulu!:D

popekns komentarzy: 742022.08.2011, 01:48

1994: aha, znam, znam ;) Ahh, stare dobre czasy. Kiedy byłem w 1-3 podstawówki jarałem się tym człowiekiem.

Arsenal1994 komentarzy: 749722.08.2011, 01:47

popekns > gościu z 52 dębiec (Hans i Deep) Nie kojarzysz?

Arsenal1994 komentarzy: 749722.08.2011, 01:46