Adebayor: Czekam na jego powrót

Adebayor: Czekam na jego powrót 20.12.2006, 20:31, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Jeden z trzech najlepszych napastników Arsenalu Londyn, Emmannuel Adebayor przyznał, że nie może się już doczekać kiedy znów będzie mógł wystąpić u boku Thierrego.

Togijczyk uważa, że Henry nadal jest motorem napędowym jego drużyny, a także że Arsenal nie jest bez niego tą samą drużyną.

"Thierry to nasz najlepszy zawodnik. Widać, że gra bez niego nie idzie nam tak dobrze. Na boisku jest on naszym liderem."

"Nie mogę się już doczekać kiedy wróci on do drużyny. Chcę aby jak najszybciej wyleczył swoją kontuzję."

"Grając u jego boku czuję się, że moge zrobić na boisku wszystko. Dzięki niemu mam bardzo dużo swobody. Nie dotyczy to tylko mnie, ale i napewno kolegów z drużyny."

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady