Appiah odrzucił ofertę Arsenalu?

Appiah odrzucił ofertę Arsenalu? 21.12.2006, 22:45, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Stephan Appiah, reprezentant Ghany powiedział, że odrzucił ofertę gry w Arsenalu i Barcelonie, bo właśnie jak informowaliśmy was po MŚ w Niemczech te dwa kluby były zainteresowane zawodnikiem.

"Na początku sezonu otrzymałem ofertę z Arsenalu i Barcy, ale nie chciałem odchodzić. Chciałem zostać w Fenerbache Stambuł."

Osobiście wiedziałem o tym zainteresowaniu, ale nigdy nie słyszałem, ani nie czytałem, aby miał oferty z innych klubów. Jest to też mało prawdopodobne, bo właśnie w tym okresie wakacyjnym sam mówi prasie, jakoby to chciał jak najszybciej odchodzić z Turcji i, że decyzją przejścia do tego kraju zepsół sobie karierę.

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady