Arsenal chce pieniądze

Arsenal chce pieniądze 20.12.2006, 20:37, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Włodarze Kanonierów ponaglili Real Madryt w kupnie Jose Antonio Reyesa. Sam zawodnik mimo swojego młodego wieku deklaruje chęć zakończenia kariery w madryckim klubie, a aktualnie przebywa tam na rocznym wypożyczeniu.

Póki co Królewscy nie chcą wypłacić Arsenalowi 10 mln funtów, a na dodatek w zespole ze stolicy Anglii przebywa Julio Baptista. Oczywiście po sezonie Jose Reyes może zostać ściągniety przez klub spowrotem, a jego kontrakt wygasa w 2011 roku.

Widać, że Arsene Wenger jest zdeterminowany do uzyskania środków finansowych na dwóch nowych, młodych obrońców (Gareth Bale i Leighton Baines).

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady