Arsenal udanie kończy obóz w Dubaju i wygrywa 3-2

Arsenal udanie kończy obóz w Dubaju i wygrywa 3-2 26.03.2019, 18:34, Patryk Bielski 1872 komentarzy

Kanonierzy dobrze zwieńczyli obóz treningowy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i dzisiejszego popołudnia pokonali zespół Al-Nasr 3-2. Przed spotkaniem odbyło się oficjalne otwarcie obiektu Al-Maktoum Stadium, mieszczącego do 15 tysięcy osób.

Podopieczni Unaia Emery'ego źle rozpoczęli ten mecz. To gospodarze byli wyraźnie groźniejsi i zasłużenie objęli prowadzenie w 14. minucie za sprawą Chilijczyka Fernandeza. Napastnik Al-Nasr najpierw położył na ziemię Mustafiego, a później technicznym strzałem uderzył wprost w okienko bramki Leno.

Arsenal zdołał odpowiedzieć tuż przed przerwą. Dobre prostopadłe podanie od Denisa Suareza wykorzystał Carl Jenkinson. Anglik najpierw trafił w poprzeczkę, ale zdołał dobić swój strzał.

W drugiej odsłonie spotkania goście zaczęli grać odważniej, co dało rezultat w 51. minucie. Futbolówkę przed polem karnym odzyskał Maitland-Niles i zagrał ją do Mesuta Özil. Niemiec bez namysłu przedłużył ją piętką do Lacazetta, a ten nie pomylił się w sytuacji sam na sam.

W 67. minucie na boisku zameldowała się trójka młodzieżowców - Osei-Tutu, Olayinka oraz John-Jules. To właśnie ostatni z nich chwilę później mógł cieszyć się ze swojego pierwszego gola w dorosłej piłce. 18-latek wyłuskał futbolówkę obrońcy Al-Nasr i po indywidualnej akcji podwyższył prowadzenie The Gunners.

Gospodarze odpowiedzieli jeszcze w doliczonym czasie gry. Jedenastkę po faulu Julio Pleguezuelo na Jashaku wykorzystał Khalid Jalal.

Choć mecz ten można klasyfikować w kategorii treningu, to na plus należy zaliczyć występy Denisa Suareza, Maitlanda-Nilesa oraz Mawropanosa. Cała trójka swoją grą pokazała, że zasługuje na kolejne szanse w pierwszej drużynie.

Arsenal: Leno (45' Cech) - Jeniknson (45' Maitland-Niles), Mustafi (45' Koscielny), Mawropanos, Medley (45' Pleguezuelo) - Gilmour (67' Osei-Tutu), Sheaf, Amaechi (45' Thompson), Özil (67' Olayinka), Suarez - Lacazette (67' John-Jules).

Obszerny skrót meczu możecie zobaczyć TUTAJ.

Oryginalne koszulki Arsenalu znajdziecie w ISS-sport.pl

Al-NasrRaport pomeczowy autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
coooyg11 komentarzy: 316631.03.2019, 19:03

Będzie beka jak zabraknie nam jednego punkta do ligi mistrzów heheh

Kysio2607 komentarzy: 1336031.03.2019, 19:03

@tomczyslaw: jak zagramy z odpowiednią konsekwencją, to TOP4 będzie spokojnie.

A jak zabraknie punkt, to nie będzie płaczu o ten mecz tylko o to co robiliśmy na wyjazdach z West Hamem, Brighton czy Southampton.

MVTI komentarzy: 1908 newsów: 57331.03.2019, 19:02

@Redzik napisał: "Czemu kibicujecie Tottenhamowi?"

@Redzik napisał: "Tak, wiem - chcecie, żeby Liverpool nie wygrał mistrzostwa"

po co Pan pyta, skoro sam sobie Pan odpowiedział?

Garfield_pl komentarzy: 2760331.03.2019, 19:02

Może taki wynik pozostać, dwie pieczenie na jednym ogniu :D

sprynio komentarzy: 2631.03.2019, 19:01

Wy tak poważnie? Cieszycie się z punktu kurczaków? Przecież my do Live startu nie mamy, a z Totkami kazdy punkt się liczy... ogarnijcie się...

Kysio2607 komentarzy: 1336031.03.2019, 19:01

Swoja droga, Salah szedl 2v1, zamiast wylozyc Mane sam na sam to poszedl sam i kopnal w obronce xD beda mu to wypominac na bank jak tego nie wygrają

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9231.03.2019, 19:01

Czemu kibicujecie Tottenhamowi? Po pierwsze to Spu*s, a po drugie punkty dla drużyny Pochettino utrudnią Arsenalowi walkę o trzecią pozycję w lidze.

Tak, wiem - chcecie, żeby Liverpool nie wygrał mistrzostwa. Ja też, ale dobro Arsenalu (czyli awans do Ligi Mistrzów) stawiam wyżej niż to, który zespół zdobędzie mistrzostwo.

Trequartista komentarzy: 536631.03.2019, 19:00

Przypominam że naszym rywalem obecnie są Kuraki, a nie LFC.

tomczyslaw komentarzy: 17931.03.2019, 19:00

@Kysio2607: a jak potem punktu zabraknie do nich to będzie płacz, zresztą czym kurczaki słabsze tym lepiej, mi się ich w LM nie chce oglądać.

FabsFAN komentarzy: 25236 newsów: 331.03.2019, 19:00

@Alonso:
No dokladnie. Coutinho niepotrzebny, ale kupili Keite i probowali sciagnac Fekira :D

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 631.03.2019, 19:00

Bardzo korzystny wynik, oby już żadna bramka nie padła.

FabsFAN komentarzy: 25236 newsów: 331.03.2019, 18:59

@Kysio2607:
Moura dobrze gral dzis, byku. Jako jedyny z calego ofu Totkow pchal akcje do przodu:D

coooyg11 komentarzy: 316631.03.2019, 18:59

Dlaczego dla nas kibiców Arsenalu remis jest najlepszy ?

Alonso komentarzy: 1282431.03.2019, 18:59

@Tevez: Henderson drewno, a Keita jakiś taki nijaki. Coutinho mając za plecami Fabinho/Milnera i Wijnalduma robiłby różnice. Jak Liverpool po sezonie kupi piłkarza o profilu Coutinho to się nie zdziwie.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747431.03.2019, 18:59

Lfc z ta forma co ma to i tak długo się ślizga.

@Gunner012:
Napisz jeszcze raz, ze Anglia wygra mistrzostwo swiata i ma najlepsza lige:D

arsenallord komentarzy: 29664 newsów: 11731.03.2019, 18:59

Salah już jest Salahem. Pisanie o nim TOP powinno być karane.

tomczyslaw komentarzy: 17931.03.2019, 18:58

@Barney: ja też tego nie rozumiem

Kysio2607 komentarzy: 1336031.03.2019, 18:58

@Barney: remisik idealny, my jutro wyprzedzamy Tottki a Pepinho w srodę robi odjazd na 3 punkty :)

dave8881 komentarzy: 6031.03.2019, 18:58

Czemu się cieszcie że totki gola strzelił? Lepsza byłaby ich porażka. Nie rozumiem

mar12301 komentarzy: 2311231.03.2019, 18:58

@Barney: bo większość woli City z mistrzem. Chyba to jest oczywiste w tej sytuacji.

Nie musisz przeinaczać.
PS Napisz jeszcze razem z kolegą @arsenallord parę zdań o słabym DDG czy Hazardzie. Miłego dnia życzę i mniej jadu.

I w sumie Moura, ktorego cisne od poczatku meczu z golem xD jakos to do mnie nie dotarlo :D

Barney komentarzy: 2076231.03.2019, 18:57

Jak można się cieszyć z gola Tottenhamu , oby LFC im strzeliło.

arsenallord komentarzy: 29664 newsów: 11731.03.2019, 18:57

Brawo ogóreczku. Niech taki wynik zostanie.

mar12301 komentarzy: 2311231.03.2019, 18:53

@RIVALDO700 napisał: "Salah juz ponad 700 minut bez gola dla lfc."
juź dawno się skończył :p

ProroK komentarzy: 85331.03.2019, 18:52

Verstapeen ładnie musiał się wk****ć

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747431.03.2019, 18:52

Salah juz ponad 700 minut bez gola dla lfc.

michal192837465 komentarzy: 765431.03.2019, 18:51

Na szczęście dowiózł podium, chociaż tyle. Myślałem, że po Vettelu nic ciekawego już się nie wydarzy, ale warto było czekać.

miki9971 komentarzy: 6330 newsów: 231.03.2019, 18:51

E: 8fauli.... Jeszcze lepiej...

pumeks komentarzy: 2080831.03.2019, 18:50

"It is the best league in the world with the worst officials"

Neil Warnock left fuming after Cardiff's 2-1 home defeat to Chelsea.

Tevez komentarzy: 408731.03.2019, 18:50

Prawda jest taka że Coutinho nie pasuje do systemu 4-3-3 więc pozbycie się go jakoś specjalnie nie zaszkodziło Liverpoolowi.

miki9971 komentarzy: 6330 newsów: 231.03.2019, 18:50

O co chodzi... Liverpool gra o mistrzostwo. Tottenham, żeby zagrać w Lidze Mistrzów i pozostać w top 4, a tam zero kartek i przez 70 minut tylko 10 fauli?! Kury już odpuszczają czy jak.. M

Alonso komentarzy: 1282431.03.2019, 18:49