Arsenal udanie kończy obóz w Dubaju i wygrywa 3-2

Arsenal udanie kończy obóz w Dubaju i wygrywa 3-2 26.03.2019, 18:34, Patryk Bielski 1872 komentarzy

Kanonierzy dobrze zwieńczyli obóz treningowy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i dzisiejszego popołudnia pokonali zespół Al-Nasr 3-2. Przed spotkaniem odbyło się oficjalne otwarcie obiektu Al-Maktoum Stadium, mieszczącego do 15 tysięcy osób.

Podopieczni Unaia Emery'ego źle rozpoczęli ten mecz. To gospodarze byli wyraźnie groźniejsi i zasłużenie objęli prowadzenie w 14. minucie za sprawą Chilijczyka Fernandeza. Napastnik Al-Nasr najpierw położył na ziemię Mustafiego, a później technicznym strzałem uderzył wprost w okienko bramki Leno.

Arsenal zdołał odpowiedzieć tuż przed przerwą. Dobre prostopadłe podanie od Denisa Suareza wykorzystał Carl Jenkinson. Anglik najpierw trafił w poprzeczkę, ale zdołał dobić swój strzał.

W drugiej odsłonie spotkania goście zaczęli grać odważniej, co dało rezultat w 51. minucie. Futbolówkę przed polem karnym odzyskał Maitland-Niles i zagrał ją do Mesuta Özil. Niemiec bez namysłu przedłużył ją piętką do Lacazetta, a ten nie pomylił się w sytuacji sam na sam.

W 67. minucie na boisku zameldowała się trójka młodzieżowców - Osei-Tutu, Olayinka oraz John-Jules. To właśnie ostatni z nich chwilę później mógł cieszyć się ze swojego pierwszego gola w dorosłej piłce. 18-latek wyłuskał futbolówkę obrońcy Al-Nasr i po indywidualnej akcji podwyższył prowadzenie The Gunners.

Gospodarze odpowiedzieli jeszcze w doliczonym czasie gry. Jedenastkę po faulu Julio Pleguezuelo na Jashaku wykorzystał Khalid Jalal.

Choć mecz ten można klasyfikować w kategorii treningu, to na plus należy zaliczyć występy Denisa Suareza, Maitlanda-Nilesa oraz Mawropanosa. Cała trójka swoją grą pokazała, że zasługuje na kolejne szanse w pierwszej drużynie.

Arsenal: Leno (45' Cech) - Jeniknson (45' Maitland-Niles), Mustafi (45' Koscielny), Mawropanos, Medley (45' Pleguezuelo) - Gilmour (67' Osei-Tutu), Sheaf, Amaechi (45' Thompson), Özil (67' Olayinka), Suarez - Lacazette (67' John-Jules).

Obszerny skrót meczu możecie zobaczyć TUTAJ.

Oryginalne koszulki Arsenalu znajdziecie w ISS-sport.pl

Al-NasrRaport pomeczowy autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
kamilo_oo komentarzy: 2356731.03.2019, 16:45

Szkoda, że Chelsea ma jeszcze LE, bo pewnie skupią się tylko na tych rozgrywkach

pumeks komentarzy: 2080831.03.2019, 16:42

Cardiff może łyknie Burnley w tabeli ale ja nie lubię obu drużyn.

Kysio2607 komentarzy: 1336031.03.2019, 16:39

@FabsFAN: no nam się sprzed komputera łatwo wydaje wyroki, a o tej sprawie wiemy tyle co wczorajsi sędziowie na FAME MMA o tej dyscyplinie. Czyli łagodnie mówiąc, niewiele.

Kysio2607 komentarzy: 1336031.03.2019, 16:36

@FabsFAN: zapomnialem w ogole o tej sprawie. Niesamowicie niezręczna sytuacja na tle takiej tragedii.

grzegorz1211 komentarzy: 1026931.03.2019, 16:35

Gdyby mecz Chelsea zakończył się ich przegraną, jak jutro wygramy i biorąc pod uwagę że Chelsea ma mecze z Liverpoolem i MU. To 5 miejsce już mamy praktycznie pewne

FabsFAN komentarzy: 25234 newsów: 331.03.2019, 16:33

@Kysio2607:
Moze ureguluja dlug wobec Nanes, jesli sie utrzymaja.

gunners007 komentarzy: 954331.03.2019, 16:31

@Chlopek napisał: "@mwk: Gry typu monopol, państwa miasta, szachy, strzałki itp Pogawędki z ludźmi.

A najlepiej zjeść co dobrego."

Nie zjeść, a wypić ;)

arsenallord komentarzy: 29569 newsów: 11731.03.2019, 16:31

A ja bardzo lubię mecze w poniedziałek. Zawsze wieczorem jest najlepsza pora.

arsenallord komentarzy: 29569 newsów: 11731.03.2019, 16:29

@kamilo_oo: Chyba lepszego nie da się skleić.

Mihex komentarzy: 2360431.03.2019, 16:29

Poza tym mecze w poniedziałek, a zwłaszcza w kolejkach które układają się korzystnie dla nas, źle mi się kojarzą xD

Mihex komentarzy: 2360431.03.2019, 16:28

Tak długie czekanie na mecz Arsenalu powinno być nielegalne.

kamilo_oo komentarzy: 2356731.03.2019, 16:27

Ale jutro nam świetny duet komentatorski dali ;)

arsenallord komentarzy: 29569 newsów: 11731.03.2019, 16:27

Ale komentatorzy smutni - dwa kibice Chelsea.

Kysio2607 komentarzy: 1336031.03.2019, 16:25

Życzę Cardiff utrzymania kosztem Burnley. Styl podobnie toporny, ale klimat na ich meczu nie do porównania. No i jakiś bardziej sympatyczny wydaje mi się klub z Walii.

Trequartista komentarzy: 536631.03.2019, 16:24

teraz mocno trzymać kciuki wieczorem za LFC i, jeśli się uda, to my będziemy rozdawać karty do końca sezonu

aaron_maj komentarzy: 182231.03.2019, 16:20

@Simpllemann: dzieki, nie wiedziałem.

mar12301 komentarzy: 2310131.03.2019, 16:18

Ten rzut wolny pokazuje obecną formę Chelsea.

Chlopek komentarzy: 3552 newsów: 131.03.2019, 16:16

A najlepiej zjeść co dobrego.

polishbrigadesx komentarzy: 1017331.03.2019, 16:12

Hazard zaraz wejdzie i coś strzeli.

Furgunn komentarzy: 916231.03.2019, 16:11

Ale by było pięknie, gdyby tak Chelsea dziś straciła punkty, a Liverpool przejechał się po kurczakach.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9231.03.2019, 16:10

Brawo Cardiff.

Simpllemann komentarzy: 52809 newsów: 52431.03.2019, 16:09

@aaron_maj
To normalne. Roma zapełnia stadion niewiele w ponad 50%.

mar12301 komentarzy: 2310131.03.2019, 16:09

Jest dobrze

Kysio2607 komentarzy: 1336031.03.2019, 16:09

haahha to co, Smerfy do bazy?

Zaraz w grze mogą zostać 3 zespoły. Z jednej strony dobrze, z drugiej trochę za szybko Chelsea odpada z gry :P

kamilo_oo komentarzy: 2356731.03.2019, 16:09

Camarasaa, mordo ty moja ;D

mistiqueAFC komentarzy: 2676931.03.2019, 16:08

Pięknie !

wojtas1234 komentarzy: 28031.03.2019, 16:05

Oglądam Roma-Napoli by zobaczyć jak Milik i spółka gra na wyjeździe na tle w miarę silnego rywala ( tak wiem Roma w tym sezonie w kryzysie). Operowanie piłką co dziwić nie może 10/10, ten kto od czasu do czasu ogląda Napoli ten wie, że to świetna ekipa. 1-1 do przerwy ale wynik zakłamuje obraz spotkania Napoli powinno prowadzić 3/4-0 Roma była tłem. Będzie mega ciężko, nasz taktyk musi opracować dobry plan, wypracować przewagę u siebie, bo w Neapolu nawet Lpool został zmiażdżony.

polishbrigadesx komentarzy: 1017331.03.2019, 16:05

Arkadiuszo ładna ta bramka.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747431.03.2019, 16:00

Chelsea i łatwy terminarz, przecież ta drużyna jest cienka i każdy mecz to znak ,,?'' czy zgarną 3 pkt.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 131.03.2019, 15:58

Tak patrzę na bramkę Milika i myślę sobie czego on nie zrobi byle tylko nie zagrać prawą nogą. Prawa noga lawa xD

mwk komentarzy: 96931.03.2019, 15:57

Wkrótce mam zabieg na oko i nie będę mógł za bardzo korzystać z wyświetlaczy przez dłuższy czas ani wychodzić za bardzo z domu. Jakieś pomysł w jaki sposób można spędzać czas? Słuchanie muzyki, audiobooków (poleci ktoś jakieś) i co jeszcze?

aaron_maj komentarzy: 182231.03.2019, 15:56

Tak oglądam sobie Roma - Napoli. Rzadko oglądam serie a, ktoś wie dlaczego tam tak mali kibiców? To normalne czy coś tam sobie makaroniarze bojkotują?

Barney komentarzy: 2058631.03.2019, 15:55

@GunnersFan9:

West ham U siebie, przeoczyłem ten Liverpool.

FabsFAN komentarzy: 25234 newsów: 331.03.2019, 15:33

@KapitanJack10:
Gral swietny turniej, ale przeciwko Szwajcarii nie rzucil sie do ani jednej jedenastki i tylko geniusz Xhaki nas przepchnal do 1/4. To widzial kazdy ;)

FabsFAN komentarzy: 25234 newsów: 331.03.2019, 15:32

Nie hejtuje tego ,ze nie zmienil bramkarza, ale nie wykorzystal wszystkich zmian przez 120!!! minut. Jak to wytlumaczysz?

Chlopek komentarzy: 3552 newsów: 131.03.2019, 15:30

Włączyłem NC+ mecz z Chelsea i komentuje kto...? Rudzki...
Znów będzie brak obiektywnego oka, 70% rozmawiania o niebieskich i orgazm przy strzelonej bramce.

FabsFAN komentarzy: 25234 newsów: 331.03.2019, 15:30