Arszawin niezadowolony z remisu

Arszawin niezadowolony z remisu 22.04.2009, 13:35, Szymon Ortyl 30 komentarzy

Pomocnik Arsenalu - Andriej Arszawin - żałuje, że jego zespołowi nie udało się wygrać na Anfield pomimo, iż Kanonierzy strzelili 4 bramki.

Arsenal prowadził 4-3, jednak w doliczonym czasie gry Liverpool doprowadził do wyrównania i omal nie zdobył zwycięskiego gola. Po meczu obie drużyny nie mogły narzekać na rezultat, a Arsenal podtrzymał passę 19. ligowych spotkań bez porażki.

Arszawin, który strzelił 4 gole dla drużyny The Gunners powiedział:

- W mojej karierze tylko 2 razy udało mi się strzelić 3 bramki w jednym meczu. Po strzeleniu 4 bramki czułem się wspaniale, jednak to uczucie zostało zastąpione przez rozczarowanie końcowym wynikiem. Cóż mogę powiedzieć, to był niewiarygodny mecz, jednak z tego właśnie słynie angielska piłka.

- Straciliśmy 2 bramki w przeciągu dziesięciu minut. Stało się tak dlatego, iż nie potrafiliśmy wybić piłki z własnego pola karnego. Teraz chcemy kontynuować swoją serię i być niepokonanym w lidze w tym roku oraz wygrać Ligę Mistrzów.

Andriej ArszawinLiverpoolPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: Arsena-mania.com
krzykus1990 komentarzy: 519626.04.2009, 21:07

Nie dziwię się Arshavinowi zdobył aż 4 gole co jest jego rekordem a nasz zespół tylko zremisował.

Hubert89 komentarzy: 83222.04.2009, 19:11

komuś się chyba bardzo nudzi...strzałka w dół.

page komentarzy: 1684 newsów: 422.04.2009, 18:20

Strasznie mi żal, że po takim występie Benayoun znów strzelił w końcówce. Z ciekawszych motywów Liverpoolu w tym sezonie (tylko Premier League, puchary sami sobie sprawdźcie):

Liver - Blackburn: 90 minuta, N'Gog
Liver - Fulham: 93 minuta, Benayoun (kluczowy gol)
Liver - Aston Villa: dwa karne Gerrarda
ManU - Liver: karny Gerrarda, 91 minuta Dossena
Portsmotuh - Liver: dwie bramki w ostatnich 5 minutach, Kuyt i Torres (kluczowe)
Liver - Chelsea: 89, 90 minuta, dwie bramki Torresa (kluczowe)
Blackburn - Liver: gol Gerrarda w 90 minucie
Liverpool - WBA: Arbeloa strzela w 90 minucie
Liver - Portsmotuh: jedyna bramka to karny Gerrarda w 76'
Liver - Wigan: dwie zwycięskie bramki w ostatnie dziesięć minut (Kuyt, Riera)
ManC - Liver: był remis 2-2, ale Kuyt strzela w 90 minucie
Liver - Middlesboro: było 0-1, ale w ostatnie 4 minuty dochodzi do samobója i bramki Gerrarda w 90 minucie, w efekcie 2-1

Pomniejszych wałków już nie wypisywałem. Oczywiście nie twierdzę, że wszystkie te bramki to tylko szczęście, pomoc sędziów i doliczony czas; twierdzę natomiast, że kibicowanie tej drużynie to po prostu granie w oszukanego totolotka, dlatego ich po prostu NIE CIERPIĘ. Zresztą rozmiar ich "szczęścia" też coś sugeruje.

page komentarzy: 1684 newsów: 422.04.2009, 18:19

Strasznie mi żal, że po takim występie Benayoun znów strzelił w końcówce. Z ciekawszych motywów Liverpoolu w tym sezonie:

HWDP komentarzy: 85722.04.2009, 18:04

ja bym był po po meczu podirytowany...

waldek_89 komentarzy: 573522.04.2009, 16:52

pokazał klasę to jeden z najlepszych i trafnych transferów Wengera w tym roku!!! oby więcej bramek Andrei!!

Danielo_Gunners komentarzy: 264322.04.2009, 16:39

ja też choć mecz był wspaniały lepszy taki wynik niz porażka...

Alpha komentarzy: 23422.04.2009, 16:11

P.S W meczu z nami i w meczu z Realem, grali u siebie, więc stadion też nie zadecydował.

Alpha komentarzy: 23422.04.2009, 16:10

W sumie ma racje on się natyrał a obrona zawaliła i 4-4. Ale spójrzmy na to z innej strony, dziś jest wielu ludzi,którzy wciąż uważają Real za najlepszy klub przypomnijcie sobie rewanż 1/8 finały Real-LFC, Liverpool rozgromił Królewskich 4-0 a my krytykowani i niby zawsze obok, A LFC ledwo z nami zremisowało, coś w tym musi być bo nie możliwe, że The Reds mają takie wahania formy.

Neysha komentarzy: 37322.04.2009, 16:06

No, Arshavin może być zły na resztę kolegów. Kiedy on dawał Arsenalowi prowadzenie, to reszta zaraz traciła bramkę xD On znowu dał prowadzenie, a reszta jak na złość znowu dała sobie strzelić gola xD Z jednej strony zabawne, a z drugiej smutne...

EkEl komentarzy: 298922.04.2009, 15:26

Wiedziałem że będzie z niego niezły zawodnik xD

crisadus komentarzy: 850722.04.2009, 15:11

Arsha wczoraj pokazał, żę jest pilkarzem klasy światowej:) Szkoda że nie zagra z MU:(

krzykus1990 komentarzy: 519622.04.2009, 14:51

Szkoda mi bardzo Arshavina bo zdobył aż 4 gole, które powinny nam zagwarantować zwycięstwo ale niestety nasza obrona również się nie spisała i straciliśmy również 4 gole.

maciekkk komentarzy: 44422.04.2009, 14:43

w sumie to mu się nie dziwie... zagrać taki mecz, strzelić 4 bramki z LIV a obrona to partoczy ;/

matik21 komentarzy: 12922.04.2009, 14:30

jest z niego gość:)szkoda ze nie moze grać w LM. on i Cesc poprowadzili by Arsenal do sukcesu

sochagol komentarzy: 135422.04.2009, 14:25

No się Arshavin rozstrzelał niczym rasowy napastnik !! Ahh co za przyjemność oglądać go w akcji :Dxd Szkoda złej gry w obronie bo i wysiłek Rosjanina jak i Fabiana z pierwszej połowy, poszedł na marne, przez błędy bloku defensywnego.. No cóż, patrząc na to, że nie walczymy o mistrzostwo, to wczorajszy wynik zadowala:P A Andriejowi życzę Korony strzelców w następnym sezonie :P:]

CF4 komentarzy: 138322.04.2009, 14:19

no mogl strzelic 5 bramek to by byl zadowolony ;P

wafel komentarzy: 29222.04.2009, 14:18

Mam nadzieję że Arshavin będzie dla nas takim zawodnikiem jak M Jordan dla Byków. Numer ma do tego odpowiedni.

AntonioThe komentarzy: 3817 newsów: 522.04.2009, 14:13

Szkoda że nasi obrońcy zmarnowali ten wysiłek Arszawina. Oby z ManU nasza obrona się poprawiła bo w innym przypadku odpadniemy z tych rozgrywek.

Paweloz komentarzy: 31822.04.2009, 14:10

Pierwszy raz jestem dumny z jakiegoś rosjanina ^^ Gz Arshavin :-)

Cesc_Fan komentarzy: 452422.04.2009, 13:56

UltimateE > Wątpię ,że Gallas wróci jeszcze w tym sezonie :(

Szef komentarzy: 1303522.04.2009, 13:55

szkoda faktycznie ze nie wygralismy, ale mowi sie trudno wazne ze podtrzymalismy serie meczow bez porazki w lidze

UltimateE komentarzy: 1304 newsów: 222.04.2009, 13:52

Jezeli nikt nie odejdzie i wkoncu te przeklete kontuzje nas nie beda przesladowac to za rok mamy duze szanse wygrac LM.
Co do tych akcji Arshavina on jest poprostu swietny...taki Bendtner to pewnie tylko 1 by wykorzystal...wiec oplacalo sie go sciagnac...Dobry mecz szkoda tych glupich goli...ale jak Gallas i Clichy wroca bedzie o niebo lepiej:)

Cesc_Fan komentarzy: 452422.04.2009, 13:51

Brakuje nam doświadczenia .
Głupio tracimy bramki ,a szczególnie w ostatnich minutach meczu . Nie potrafimy tak jak MU prowadząc załóżmy 1 : 0 , utrzymać wynik do końca meczu ;/ Brawo Andriej !

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12622.04.2009, 13:46

Koti, dokładnie. Andriej dał z siebie maksimum żebyśmy to wygrali, a i tak nie upilnowaliśmy wyniku (przy 4:3 po prostu trzeba było być skupionym do końca, bo akcja na 4:4 to tak na prawdę niezdecydowanie naszych). Cóż, wypada podziękować za świetny występ i liczyć na podobne w następnych spotkaniach (i oby na równi z obroną).

Anox komentarzy: 14422.04.2009, 13:40

Andrej dziekujemy !!! Jesli tak dalej bedzie jedo karira przebiegac nasi mlodzi gniewni ciut dorosna i kontuzje nas opuszcza to w nastepnym sezonie z taka ekipa bedziemy jak walec ciagle do przodu niszczac wszystko na swojej drodze !!! Go Go GUNNERS !!!

Koti komentarzy: 127722.04.2009, 13:40

sie nie dziwie że Arshavin jest wkurzony wkońcu to ON wyratował nam ten remis i strzelił te 4 budy

krzysk90 komentarzy: 47722.04.2009, 13:38

szkoda szkoda.... ze nie moze grac w LM !!