Aubameyang: Musimy być zjednoczeni

Aubameyang: Musimy być zjednoczeni 01.03.2018, 16:49, Tomasz Kowalski 13 komentarzy

Pierre-Emerick Aubameyang stwierdził, iż Arsenal powinien pozostać zjednoczony po niedzielnej porażce w finale Carabao Cup z Manchesterem City.

Kanonierzy ulegli Obywatelom przegrywając spotkanie 0-3, dzięki bramkom Sergio Aguero, Vincenta Kompany'ego oraz Davida Silvy.

Kiedy oba zespoły przygotowują się na kolejne spotkanie, 28-letni napastnik zaapelował do swoich kolegów, aby pracowali jeszcze ciężej, by przezwyciężyć ciężkie chwile:

- Myślę, że to ciężki moment dla Arsenalu, ale uważam, że graliśmy przeciwko bardzo silnym drużynom i musimy tylko być jednością, pracować ciężej i to jest droga, którą powinniśmy obrać. - powiedział Aubameyang dla Sky Sports

Pomimo porażki w finale Carabao Cup z City, Arsenal przegrał ponadto derbowe starcie z Tottenhamem, które nałożyło jeszcze większą presję na Arsene'a Wengera, jednak były zawodnik Borussi Dortmund stoi po stronie francuskiego menadżera:

- To świetny menadżer, każdy to wie. OK, to nie jest dla nas idealny okres, ale musimy dać z siebie wszystko, aby pokazać mu, że gramy dla niego.

Aubameyang, który zdobył 141 bramek w cztery i pół sezonu w Dortmundzie, przekonuje, iż dołączenie do Arsenalu było dla niego czymś naturalnym i ponadto dodał, że The Gunners byli jedynym zespołem, który złożył za niego konkretną propozycję:

- To był dla mnie kolejny krok. To duży klub i, moim zdaniem, większy od Borussi. Uważam, że to była dobra decyzja dla mnie i dla mojej kariery. Nie chciałem iść do Chin, ponieważ chcę robić jeszcze dużo rzeczy w Europie przed myśleniem o Chinach czy Stanach Zjednoczonych.

Arsene WengerManchester CityPierre-Emerick Aubameyang autor: Tomasz Kowalski źrodło: skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
gunners007 komentarzy: 954201.03.2018, 22:56

Auba często sugeruje, że wybierał pomiędzy Chinami, a Arsenalem. I tak musiało być w rzeczywistości.

PabloCebular komentarzy: 64701.03.2018, 19:53

O kurde blaszka! Widzę, że on już się zaaklimatyzował w drużynie. Teraz czekać, na kolejne wypowiedzi "mamy jakość" itp.

Papaciok komentarzy: 438701.03.2018, 19:32

Jezeli Auba dzis czegos nie ustrzeli to mozna powoli mowic o syndromie Arsenalu

Chlopek komentarzy: 3037 newsów: 101.03.2018, 18:19

Auba w Arsenalu będzie jak Lewy w Reprezentacji. Spadnie sporo krytyki, a nie ma kto dograć.

Armata500 komentarzy: 3998 newsów: 13001.03.2018, 17:56

@thide:

Wiem kto negocjował transfer. Ale to była przenośnia. Przecież Wengerowi Auby na siłę nie wcisnęli prawda, musiał go chcieć i o to mi właśnie chodzi, w tym sensie go "ściągnął".

ksowa90 komentarzy: 95801.03.2018, 17:50

Fakt, można ich usprawiedliwiać, bo grali z mocnymi drużynami. Totki, Ostersunds i City...
Czy to oznacza, że oni mają świadomość bycia słabszym od drużyn, które są nad nimi w tabeli i nie czują się w ogóle na siłach, aby powalczyć?

Źle się dzieję...

dominrr komentarzy: 52501.03.2018, 17:39

Auba jest dobrym napastnikiem, ale nie wybitnym. Samemu ten piłkarz meczu nie wygra.
Umie się gość ustawić i ma nosa gdzie spadnie piłka.
Potrzebuje on kreatywnych pomocników którzy będą mu asystować i zagrywać dobre prostopadłe podania.
Bez tego ten napastnik jest praktycznie bezwartościowy.

thide komentarzy: 32330 newsów: 185201.03.2018, 17:23

@Elastico07: sory, tutaj trochę źle przetłumaczyłem

Elastico07 komentarzy: 1037201.03.2018, 17:16

Z wypowiedzi widac ze zaczyną wątpić czy to był dobry pomysl na transfer do nas '''wydaje mi sie,ze było to dobra decyzja''

SoulStorm komentarzy: 677201.03.2018, 17:16

Klasowy napastnik stał się średniakiem...
Tylko w Arsenalu takie wybryki.

thide komentarzy: 32330 newsów: 185201.03.2018, 17:08

@Armata500: Wenger nie maczał palców przy transferze Aubameyanga. transfer od podstaw był negocjowany przez nowe twarze w Arsenalu

Armata500 komentarzy: 3998 newsów: 13001.03.2018, 17:06

@silvano95:

No przepraszam bardzo, ale co według Ciebie miał odpowiedzieć Aubameyang na pytanie dziennikarza Sky? Publicznie skrytykować Wengera, który dopiero co go sprowadził? Wiadomo, że nie.
Piłkarze którzy są w klubie mają bardzo ograniczone pole manewru i wiadomo, że trzymają język za zębami, jeśli chodzi o sytuację trenera, nawet jeśli im się coś nie podoba.

silvano95 komentarzy: 880401.03.2018, 16:53

Niechce mi sie juz słuchać tych bredni Wenger w kółko to samo tak samo piłkarze

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Tottenham 1.10.2022 - godzina 13:30
? : ?
Brentford - Arsenal 18.09.2022 - godzina 13:00
0 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal760118
2. Manchester City752017
3. Tottenham752017
4. Brighton641113
5. Manchester United640212
6. Fulham732211
7. Chelsea631210
8. Liverpool62319
9. Brentford72329
10. Newcastle71518
11. Leeds62228
12. Bournemouth72238
13. Everton71427
14. Southampton72147
15. Aston Villa72147
16. Crystal Palace61326
17. Wolves71336
18. West Ham71154
19. Nottingham Forest71154
20. Leicester70161
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland111
H. Kane61
A. Mitrović60
I. Toney52
Gabriel Jesus43
Rodrigo41
W. Zaha40
A. Mac Allister40
Roberto Firmino33
P. Groß32
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
10
Gracz sierpnia wybór redaktorów Granit Xhaka
Granit Xhaka
6.54
Gracz sierpnia wybór użytkowników Gabriel Magalhaes
Gabriel Magalhaes
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl