Bellerin: Musimy lepiej wchodzić w mecze

Bellerin: Musimy lepiej wchodzić w mecze 05.03.2017, 20:15, Kamil Garczorz 14 komentarzy

Hector Bellerin nie kryje rozczarowania po porażce 1-3 z Liverpoolem.

Zdaniem młodego Hiszpana Arsenal źle rozpoczął to spotkanie i na przerwę schodzili przegrywając 0-2 po bramkach Firmino i Mane. Bellerin przyczyn porażki szuka w nastawieniu drużyny i twierdzi, że powinni zaatakować od pierwszych minut starcia.

- Jesteśmy sfrustrowani tym, jak potoczył się ten mecz. Mieliśmy ostatnio trudne tygodnie i powinniśmy wyjść na ten mecz zmotywowani i gotowi od samego początku. W pierwszej połowie nie odczuwałem tego, że byliśmy przygotowani i przegrywaliśmy 0-2. Chcieliśmy zrobić wszystko. Zdobyliśmy gola i mieliśmy szansę na doprowadzenie do remisu, ale czasem jest za późno. Musimy lepiej rozpoczynać mecze.

- Musimy zdać sobie sprawę z tego, że to nie jest najlepsza droga. Musimy mocniej atakować, wchodzić w mecze z lepszym nastawieniem i po prostu przeć po zwycięstwo, pokazaliśmy już, że potrafimy to robić. Nie ma znaczenia z kim gramy, gdy mamy piłkę potrafimy zdobywać gole. To zależy tylko od nas, by zaczynać spotkania z tym pożądaniem, motywacją, wtedy potrafimy osiągać dobre rezultaty.

Hector BellerinLiverpoolPremier League autor: Kamil Garczorz źrodło: arsenal.com
Patrick1610 komentarzy: 45406.03.2017, 10:23

Mecz z Liverpoolem był niestety najgorszym meczem w jego wykonaniu jaki pamiętam.

kubex komentarzy: 574406.03.2017, 08:26

@pauleta19 -
zgadzam się - z Hectora można na prawdę dużo wycisnąć i myślę że ma potencjał na bycie najlepszym na tej pozycji w lidze.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 105.03.2017, 22:50

Hector i tak należy do tej lepszej grupy piłkarzy, którym nie wychodzi, ale się starają, bo są też tacy którzy się nie starają i im nie wychodzi.

ljungberg77 (zawieszony) komentarzy: 202305.03.2017, 22:41

nie wiem czy są tu fani South Park :) ale te ich wypowiedzi po meczach formułowane jeszcze często w czasie zaprzeszłym to żywcem Kapitan Hindsight!! :))

fabregas1987 komentarzy: 2577005.03.2017, 22:23

Co tydzień ta sama gadka, ale w sumie jeśli trener nie wyciąga wobec zawodników żadnych konsekwencji to nie ma co się dziwić, że zmiany nie następują.

Henryk14 komentarzy: 84905.03.2017, 22:08

Bellerin, musicie znaleźć lepszego trenera i lepszych piłkarzy.

schnor25 komentarzy: 1854605.03.2017, 21:49

Cały zespół daje d... w tym sezonie, a Hector nie dość, że po kontuzji to inny zawodnik, to na dodatek nie czuje oddechu na plecach. Kur...niby profesjonalny klub, a kadra sklecona jak nie jedna w E-klapie, na łapu capu, bez pomysłu, a jakoś tam będzie.

grzegorz1211 komentarzy: 1028305.03.2017, 21:23

Bellerin w obronie jest cieniutki pierwsza bramka na jego konto

stanyal komentarzy: 137805.03.2017, 21:21

powinniście wszyscy na kolanach błagać Alexisa by został a AW powinien mu miss Chile sprowadzić by mu "łaske" walneła. Dno i metr poniżej mułu = Arsenal

tomekdomek1233 komentarzy: 51905.03.2017, 20:43

Oglądałem dwie minuty meczu. Zobaczyłem jedną akcję Liverpoolu i włączyłem. To było do przewidzenia. Jak Liverpool prowadził atak to Arsenal grał ustawieniem 6-4-0. Zero doskakiwania, tylko przesuwanie. Nie można obronić się przed drużyną, której zawodnicy po otrzymaniu piłki przystaja, podnoszą głowę i wybierają spokojnie partnera.
A nawet jak jest przejęcie to jaka może być kontra? Jak zanim zawodnicy wyjdą z własnej trzydiestki to obrona i druga linia przeciwników jest już ustawiona.
Bardziej to ręczną przypomina..

Mati992 komentarzy: 24205.03.2017, 20:43

Hector twoje wrzutki wczoraj to była jedna wielka tragedia gorzej już być nie może....

Arsenal96l komentarzy: 501605.03.2017, 20:39

Wczoraj Bellerin zagral cieniutko. Te jego wrzutki to patola była.

tom8203 komentarzy: 150405.03.2017, 20:33

Hector powinien mowic za siebie ,bo po powrocie po kontuzji nie przypomina zawodnika z poprzedniego sezonu wliczajac wczorajsze zawody

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 305.03.2017, 20:21

W pierwszej czesci sezonu w znacznej wiekszosci wychodzilisym na prowadzenie wlasnie w pierwszej polowie. Teraz w pierwszej polowie nie istniejemy.

Jak patrze na Xhake i jego gre na alibi, gdzie nie jest agresywny, nie ma odbiorow i generalnie biega jak Ozil, niby sie przesuwa do pilki, ale pozostawia rywalom mnostwo miejsca