Benayoun graczem meczu!

Benayoun graczem meczu! 22.12.2011, 11:49, IceMan 30 komentarzy

Arsenal zmierzył się wczoraj na wyjeździe z Aston Villą. Kanonierzy po ciężkim boju wygrali 2-1, a kibice wybrali najlepszego ich zdaniem zawodnika The Gunners tego wieczora.

W głosowaniu zwyciężył zdobywca decydującej bramki - Yossi Benayoun.

Izraelczyk zdobył 26% oddanych głosów. Drugie miejsce z równym poparciem 16% zajął Laurent Koscielny wraz z Robinem van Persiem. Na najniższym stopniu podium uplasował się Mikel Arteta, na którego zagłosowało 12% fanów.

Pełne wyniki głosowania:

Aston VillaPremier LeagueYossi Benayoun autor: IceMan źrodło: Arsenal.com
FryzjerPierwszy komentarzy: 76726.12.2011, 09:06

Zagwarantował zwycięstwo a grał 10 min.Chciałbym żeby został na dłużej w Arsenalu bo z roli jokera wywiązuje się świetnie.Mam nadzieję że z Wolverhampton wyjdzie od pierwszej minuty.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125122.12.2011, 21:16

haha :D 10 minut gry ;D

madjer komentarzy: 553422.12.2011, 20:46

Zasłużenie ... Zagrał 10 minut zrobił to co miał no i dzięki niemu mamy 3 cenne punkty :)) Dzięki Yossi

JorgeSkurvensen komentarzy: 17022.12.2011, 20:14

Bardzo lubie Benayouna. Chciałbym zobaczyć kadre Izraela z Benayounem,Meliksonem i Bitonem którzy razem grają od 1'

fabregas1987 komentarzy: 2582222.12.2011, 19:23

dla mnie Koscielny MoTM !!!!!!!

Leehu komentarzy: 1049622.12.2011, 18:00

@Pecyn: Ale dał dobrą zmianę czasem można grać cały mecz i nic nie zrobić, a czasem grać dwie minuty i mieć już bramkę na koncie.

Kangur96 komentarzy: 158622.12.2011, 15:50

dla mnie Arteta :)

Pecyn komentarzy: 25722.12.2011, 15:27

Trochę niesprawiedliwie, bo był na murawie nieco ponad 10min. Dla mnie graczem meczu przeciwko Aston Vilii był Kosa.

KanonierChris komentarzy: 292422.12.2011, 14:59

Jestem pełen podziwu dla Rosickiego i Benayouna. Mam nadzieje, że Wenger też i da im okazję zagrać z Wilkami. Czech mi się bardzo wczoraj spodobał. Troszkę mnie zaszokował ale w iły sposób :)

SamirRosicky komentarzy: 285322.12.2011, 13:10

Za mało głosów na Rosę. Dla mnie to on był najlepszy, ale rozumiem, że strzelona bramka przez Yossiego była ważna, ale Tomas niesamowicie ożywił naszą grę. Chcę go w pierwszej 11 zamiast Ramseya.

azteco_valiente komentarzy: 1274 newsów: 622.12.2011, 12:45

Zasłużenie, nie tylko z perspektywy zdobytej bramki ale za całokształt, rozruszał naszą ofensywę nie notował strat, świetna zmiana

sWinny komentarzy: 784322.12.2011, 12:41

Na II miejscu powinien być Szczęsny. RvP rozegrał słabe zawody, już lepiej wywiązywał się Arteta ze swoich obowiązków!!!

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1522.12.2011, 12:07

Obecnie Yossi daje więcej wkładu w naszą grę niż Rusek, który dla mnie jest skończony w Arsenalu, bo jego wejścia totalnie nic nie dają:(

arthas74 komentarzy: 234322.12.2011, 12:06

przynajmniej przydało nam się jego wypożyczenie;p

karlo komentarzy: 906922.12.2011, 12:05

PO PROSTU PRZECHYLI SZALĘ ZWYCIĘSTWA NA NASZĄ KORZYŚĆ. ZROBIŁ TO CZEGO OCZEKUJE BOSS WPUSZCZAJĄC ARSZĘ Z ŁAWKI.

mitmichael komentarzy: 4924322.12.2011, 12:01

Niech sie Arshavin uczy od Yossiego jak sie powinno wchodzic z ławki rezerwowych. Pogral tylko chwile ale wniosł swiezosc do druzyny a dodatkowo strzelił gola. I niech Wenger nie mowi, ze Arshavin musi duzej grac by dobrze sie spisac bo Benayoun tez nie gra ale jednak jak wejdzie to cos wnosi do druzyny

_Dennis_Bergkamp_ komentarzy: 997322.12.2011, 11:59

jakie to proste, wszedl na 10 min. strzelil bramke i od razu MOTM, pewnie Jedrek tez by dostal za taki wyczyn...

mitmichael komentarzy: 4924322.12.2011, 11:58

Insekt komentarzy: 148722.12.2011, 11:56