Bendter jest pewny siebie

Bendter jest pewny siebie 27.12.2006, 17:27, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Duński napastnik Arsenalu Londyn , przebywający na rocznym wypożyczeniu w drugoligowym Birmingham powiedział, że jest w stanie przebić się do pierwszej jedenastki Arsene Wengera.

Młody snajper robi na stadionie St Andrews furorę i staje się ulubieńcem kibiców, jako że strzelił już w The Chamionship 8 goli.

"Narazie plan wygląda tak, że zdobywam doświadczenie na wypożyczeniu, potem wracam na Emirates i próbuję wywalczyć sobie miejsce w pierwszej drużynie. Myśle, że jestem w stanie to zrobić."

"Tylko Thierry Henry ma pewne miejsce w ataku. Wcale nie uważam, że odstaję od Robina i Emmannuela, z tym że oni zrobili sobie już wielką renomę i pokazali co potrafią, a ja jeszcze tej szansy nie dostałem."

"Wolę wrócić do Arsenalu, ale nie wykluczam pozostania na St Andrews w razie awansu do Premiership. Wiem, że interesują mną się także zagraniczne kluby, ale moim miejscem jest Emirates."

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady