Benitez żałuje błędów w obronie

Benitez żałuje błędów w obronie 22.04.2009, 15:11, Patryk Bielski 15 komentarzy

Szkoleniowiec Liverpoolu - Rafa Benitez - zabrał głos po wczorajszym spotkaniu na Anfield Road, w którym jego podopieczni po emocjonującym meczu zremisowali 4-4 z Arsenalem. Hiszpański menadżer żałuje błędów popełnionych w obronie, jednak stanowczo zaprzecza sugestiom, jakoby jego zespół przestał liczyć się w walce o mistrzostwo Anglii z Manchesterem United.

- Myślę, że popełniliśmy zbyt wiele błędów w defensywie, ale są też pozytywy, jak walka do ostatnich minut spotkania - to pokazuje nasz charakter. Trudno jest wyjaśnić pomyłki, które wkradły się w nasze szeregi, szczególnie w końcówce spotkania, lecz uważam, że zagraliśmy trochę za nerwowo. Dobrze, że znajdujemy się na pierwszym miejscu w tabeli i prowadzimy jednym oczkiem.

- Przed spotkaniem za wyraźny cel postawiliśmy sobie wygraną w każdym meczu, więc wynik jest rozczarowujący, lecz cztery zdobyte bramki mogą cieszyć.

- Pokazaliśmy dziś, że potrafimy walczyć do ostatnich minut, więc spróbujemy zawalczyć do ostatniego spotkania. Arsenal nadal ma do rozegrania pojedynek z Chelsea i United, a jest to dobry zespół, więc nigdy nic nie wiadomo - stwierdził Benitez.

LiverpoolRafa Benitez autor: Patryk Bielski źrodło: Sky Sports
krzykus1990 komentarzy: 525226.04.2009, 21:11

Liverpool ostatnio dużo traci i dużo kopie goli. Tak był też w LM z Chelsea i mecz zakończył się też 4:4. Myślę, że to jest spowodowane brakiem Gerrarda.

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16822.04.2009, 20:06

Grają najrówniej ponieważ bardzo regularnie dostają karne z kapelusza i ślizgają się dzięki sędziom który dolicza 7 minut

Gadu komentarzy: 40522.04.2009, 19:33

Aha.. jeszcze jedno:
ze wszystkich drużyn pretendujących w tym sezonie do tytułu, to właśnie Liverpool był (i jest póki co) najrówniej grającą drużyną i to im najbardziej należy się mistrzostwo ligi.

Gadu komentarzy: 40522.04.2009, 19:31

Co jak co, ale to Arsenal popełnił więcej błędów w obronie, ale LFC nie potrafił tego zawsze wykorzystać, a my - jeśli już szła akcja, czy jakaś kontra - to wchodziliśmy w nich jak w masło. Mało okazji, ale skuteczność niesamowita. LFC pressingiem i wybieganiem w przednich formacjach tuszowało niedostatki linii obronnej i tyle. Nie wiem, czy nie zagraliby gorzej, gdyby byli częściej atakowani od nas. Reina przeszedł sam siebie chyba. Nigdy nie uważałem go za dobrego bramkarza, ale to, co wczoraj pokazał, to się rzadko zdarza: prawie 100% nieskuteczności.

page komentarzy: 1684 newsów: 422.04.2009, 18:05

Zawsze pokazujecie, że umiecie grać w ostatnich minutach i skwapliwie korzystać z forów od sędziów. Dlatego w tym sezonie, w którym mieliście multum karnych z kapelusza, szczególnie życzę Wam NIEPRZERWANIA złej passy bez mistrza Anglii. Ile to już, osiemnaście sezonów? Niech więc będzie dziewiętnasty.

HWDP komentarzy: 85722.04.2009, 18:03

wolałem już Murinho... Benitez jest żałosny , Portugalczyk przynajmniej trzymał poziom... i miał klase

Fierce_girl komentarzy: 219422.04.2009, 17:29

Z calym szacunkiem, ale nie lubie tego bubka. Ciagle jakis notateczki, glupie usmieszki wrr.

'jest to dobry zespół,'
Hmm tylko dobry (!!)?

waldek_89 komentarzy: 573522.04.2009, 16:54

my to mieliśmy zarazem wielkie szczęście jak i pecha, nie ma co narzekać na ten mecz.!

Szef komentarzy: 1303522.04.2009, 15:45

chyba jest blad, albo Benitez zle powiedzial bo nie maja jednego oczka przewagi tylko tyle samo co ManU

CF4 komentarzy: 138322.04.2009, 15:36

kazdy ma błędy w obronie...;p

lukaszksso komentarzy: 61822.04.2009, 15:34

master29 --> Liverpool ma pecha...on pierwsza polowe sezonu przejechali na farciarskich 1-0 w 90` minucie .Takich meczy bylo co najmniej z 5-6 gdzie powinni zremisowac a w końcówce udało im sie strzelić wiec to są farciaze jakich w lidze mało ...

EkEl komentarzy: 298922.04.2009, 15:29

My powinniśmy żałować straconej bramki w ostatnich minutach i nieuznanej bramy Bendtnera.

master29 komentarzy: 10122.04.2009, 15:17

Pierwszy raz chyba nas docenił..
Liverpool mogłby wygrać PL ale ma często pecha w decydującym meczu.. Wczoraj akurat mieli fuksa..

sochagol komentarzy: 135422.04.2009, 15:16