Bramka Chamakha - Arsenal 1-1 Milan!

Bramka Chamakha - Arsenal 1-1 Milan! 31.07.2010, 18:16, Szymon Ortyl 532 komentarzy

Dzisiejszy mecz Kanonierzy rozpoczęli w bardzo mocnym składzie, w którym zabrakło jednak Cesca Fabregasa, Robina van Persiego, Nicklasa Bendtnera, Alexa Songa i Abou Diaby'ego. W bramce Kanonierów od pierwszych minut mogliśmy oglądać Łukasza Fabiańskiego. W wyjściowym składzie na boisko wybiegli również Marouane Chamakh oraz Laurent Koscielny. Na trybunach zjawiło się wiele gwiazd oraz znanych osobistości jak np. David Beckcham.

Od początku spotkania bardzo aktywny byli Marouane Chamakh oraz Kieran Gibbs, którzy rozegrali kilka groźnych dla Milanu akcji. Bardzo dobrze w defensywie spisywał się również Laurent Koscielny.

W 9. minucie po dośrdowkaniu Antoniniego bliski oddania groźnego strzału na bramkę był Flamini, jednak niebezpieczeństwo w porę zażegnał Kieran Gibbs.

w 17. minucie po strzale głową Vermaelena, Abbiatti końcami palców wybił lecącą do siatki piłkę na rzut rożny.

4 minuty później po atamowym strzale Flaminiego piłka odbiła się od Laurenta Koscielnego i trafiłą w poprzeczkę bramki Fabiańskiego, po czym opuściła boisko. Kilka sekund później kolejny strzał Flaminiego zablokował Vermaelen.

W 37. minucie wspaniały rajd przeprowadził Andriej Arszawin, który po minięciu 2 rywali podał do Marouane Chamakha a temu nie pozostało nic innego niż pokonać Abbiatiego!

3 minuty później szansę na podwyższenie prowadzenia miał Rosicky, jednak po znakomitym podaniu od Nasriego, piłka po udeżeniu Czecha trafiła wprost w Abbiatiego.

W 42. minucie piłka po strzale Pato o centymetry minęła okienko bramki Fabiańskiego. Kilka sekund później polski bramkarz świetnie wyprzedził Boriello, który miał szanse dobiec do prostopadłego podania, zagranego przez Flaminiego.

Do końca połowy gra toczyła się w środku pola i żaden z bramkarzy nie miał zbyt dużo pracy. Od początku drugiej połowy, mogliśmy oglądać Theo Walcotta, Bacary'ego Sagnę oraz Gaela Clichy'ego, którzy zastąpili Tomasa Rosicky'ego, Kierana Gibbsa i Emmanuela Eboue.

W 48. minucie Theo Walcott minął rywala i stanął przed szansą na podanie przed pole karne do czekającego tam Nasriego, jednak Anglik nie podniósł głowy i podał na pamięć do wbiegającego na krótki słupek Arszawina, który nie miał szans na zdobycie bramki.

W 50. minucie Łukasz Fabiański dobrze wybronił mocny strzał Mathieu Flaminiego, który ilekroć doszedł do piłki był w niemiłosierny sposób wygwizdywany przez kibiców na Emirates.

W 60. minucie po pięknej dwójkowej akcji Chamakha i Arszawina do piłki doszedł Wilshere po czym został sfaulowany w polu karnym jednak... sędzia nakazał grać dalej.

Minutę później na placu gry pojawili się Vela oraz Merkel, którzy zmienili Arszawina i Gattuso.

W 64. minucie Zambrotta zastąpił na boisku Papasthopoulosa. Po chwili Borriello został zastąpiony przez Berretę a Frimpong przez Djourou.

W 70. minucie Carlos Vela minął 3 obrońców rywala po czym piłka po jego strzale minimalnie minęła prawe okienko bramki Abbiatiego. 2 minuty później Mark Randall zastąpił na boisku Marouane Chamakha.

W 76. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego obrońcy Arsenalu nie zdołali upilnować Pato, który strzałem głową umieścił piłkę w siatce Łukasza Fabiańskiego.

3 minuty później przed niesamowitą szansą na zdobycie bramki stanął Randall, jednak mimo, iż znajdował się w sytuacji sam na sam z Abiattim 3 krotnie posłał piłkę wprost w interweniującego Włocha.

Po stracie bramki Kanonierzy rzucili się do ataku, jednak mimo niekompetencji obrońców Milanu nie potrafili zdobyć bramki. W 82. minucie Oddo zastapił na boisku Pato.

W 87. minucie po strzale Zambrotty piłka trafiła w poprzeczkę. 3 minuty później sędzia zakończył spotkanie. Kanonierzy byli drużyną lepszą przez cały mecz, jednak nie potrafili obronić korzystnego rezultatu. Jedyną rzeczą, której brakowało w grze Kanonierów to strzały z dystansu. Świetnie zaprezentowali się Marouane Chamakh, Laurent Koscielny, Samir Nasri oraz Thomas Vermaelen.

wkret komentarzy: 20031.07.2010, 19:18

Na plus wszyscy, minus jedynie dla Randalla, natomiast neutralne oceny dla Verminatora i Fabiana, bo do spóły zawinili przy straconej bramce.

helzing komentarzy: 327331.07.2010, 19:18

jutro Celtic, łatwiejszy przeciwnik, to powinnismy nastrzelac

kwiatinho komentarzy: 1313131.07.2010, 19:18

Sory panowi ale to co Arsenal pokazał w drugiej połowie to jakiś żart.Śmiało mogliśmy wypunktować Milan 3-0 a skończyło się że szczęśliwie dowieźliśmy remis.To co zrobił Randal to chyba żart.Zachował sie jakby miał na koncie 50 złotych piłek i co mecz strzelał hat-tricka zamiast przyłożyć sie do strzału to 2 razy podał do bramkarza.Teraz mamy obraz Arsenalu przed sezonem.milan jest cienki stary i dopiero co zaczęli treningi a fizycznie lepiej wytrzymali mecz od nas.i to graliśmy u siebie.Clichy słabiutki Sagna to samo Fabiański jak zwykle grał swoje pokazał kilka interwencji ale wpuścił gola bo słabo gra na przedpolu.Vela 3 rajdy.Panowie pisze na goraco ale dla mnie to była straszna Lipa.Grali jakby im w ogóle nie zależało.Zajebiście trzymali sie taktyki jak na końcu Vermaelen grał na ataku.Tym pokazał swoją bezsilność w obliczu całej drużyny.Walcott fajnie grał ale za bardzo nie miał z kim.Gdyby wyszedł w skałdzie na pierwszą połowę to by sobie pograł a tak narobił tylko kilometrów

Nafciarz1990 komentarzy: 90631.07.2010, 19:18

livesports. pl jakby ktoś chciał dobrą stronkę z wynikami live.

bartios komentarzy: 55931.07.2010, 19:17

Ale trzeba przyznac że Kościelny znakomicie spisywał się w defensywie.

Arshawin74 komentarzy: 80631.07.2010, 19:17

można się jedynie cieszyć że strzał zambrotty nie zamienił się na gol ale tak samo z strzałem randalla

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56731.07.2010, 19:17

Żeby Randall umiał trafić do bramki... Skąd on się w ogóle wziął na boisku? Zagrał w nagrodę za ostatni mecz rezerw, w którym zagrał jak dupa wołowa, nie chciało mu się nawet biegać, a na koniec powiedział Brady'emu że "wcale nie chce tu być"? Facet powinien już szukać sobie jakiegoś klubu w League One, a zamiast tego dostaje szansę na EC...

mitmichael komentarzy: 4924331.07.2010, 19:16

Chamakh zaskoczył, Nasri na swoim poziomie - mi najbardziej sie spodobał Frimpong. Jest chłopak utalentowany. Szkoda tego błedu w obronie bo zasluzylismy na wygrana. To nie do pomyslenia, ze taki mały Pato strzela gola głowa. Ale bedzie dobrze, przygotowanie zespołu jest Ok. Na meczu z Liverpoolem niech zagra Arshavin bo on ma patent na The Reds ;)

helzing komentarzy: 327331.07.2010, 19:16

najlepszy mecz Chamakha, imponujący Frimpong i skuteczny Koscielny, tak by to opisał

smod3r komentarzy: 108631.07.2010, 19:15

FanekAFC - siara w tym sensie, że ten mecz już był wygrany a ostatecznie jest remis.

Homie komentarzy: 5331.07.2010, 19:15

Randall to pizda jerechońska!

wkret komentarzy: 20031.07.2010, 19:15

Mecz przepiękny, jak powiedział na zakończenie komentator brytyjskiej telewizji "Entertainming football" Inną sprawą jest niestety kwestia wyniku. Szkoda tych zmarnowanych okazji- mimo tego pięknego strzału Zambrotty, bezdyskusyjnie zasłużyliśmy na zwycięstwo.

G00NER komentarzy: 30831.07.2010, 19:15

Gooner -> tamta tez podalem, a co do livescore.pl to kiedys taka byla, widocznie juz jej nie ma, ale jest 9 innych

Arshawin74 komentarzy: 80631.07.2010, 19:15

co teraz jak wszyscy mają remisy?

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 731.07.2010, 19:15

Dobry mecz, pod koniec brakło kogoś, kto ciągnął by grę.

Nasri pokazał, że nie zastąpi Fabsa, bo boi się środka boiska jak ognia. Schodzi na skrzydło, oddaje piłki do Sagny albo najbliższego partnera. Gdy spróbował dryblować, to wychodziło mu dobrze, ogólnie znów podejmował za mało ryzyka.

Chamakh kapitalne spotkanie, świetne podania momentami... no i gol. Bardzo dobrze.

Kościelny i Vermaelen bardzo mi się podobali, Laurent mnie pozytywnie zaskoczył, a Vermalen jak zwykle bardzo agresywny. Szkoda, że nie upilnowali tego Pato, ale jeszcze bardziej szkoda gry Fabiana przy wrzutkach.

Veli chyba służy ta "11", całkiem dobrze się zaprezentował.

Randall chyba się pomylił i trafił nie do tej szatni. Nie wiem, dlaczego JET nie pojawił się na placu gry.

eSSo komentarzy: 38231.07.2010, 19:15

G00NER drugi raz mowie ze nie ma takiej strony jak livescore.pl :P

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 131.07.2010, 19:15

hahaha Ktoś tu narzeka, żę Nasri nie schodzi do środka.Raz na 10 meczy jak dzisiejszy mało gra w środku to już jest płacz.No comment.Niestety nie ma Fabregsa albo Nasriemu kompletnie się nie chce ciągnąc gry, to w środku jest dziura.

Stochu komentarzy: 78631.07.2010, 19:15

chamakh2010 zamilcz xD

No trudno remis, ale dobrze było...:D

marcel134 komentarzy: 1082 newsów: 431.07.2010, 19:14

spokojnie chłopaki to tylko testy w składzie... :P
tymczasowe roszady. jedyna zła zmiana dzisiaj to Randall.

AntonioThe komentarzy: 3817 newsów: 531.07.2010, 19:14

Kto z naszych zagrał na plus? Bo niestety nie oglądałem meczu.

ala_05 komentarzy: 254331.07.2010, 19:14

Mam nadzieję , że nasza forna podczas PL będzie lepsza niż dzisiaj. Nie był to super extra mecz;/

Nafciarz1990 komentarzy: 90631.07.2010, 19:14

1:1 wynik na pewno nie sprawiedliwy. Zasłużyliśmy na wygraną i to nie małą. Jestem zadowolony z gry, z wyniku trochę mniej :)

Gooner250 komentarzy: 132531.07.2010, 19:14

GOONER--> nie ma takiej stronki jak livescore.pl
Jestem livescore.com.

FanekAFC komentarzy: 511231.07.2010, 19:13

smod3r---> siara zremisować z Milanem ?

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1131.07.2010, 19:13

Koniec meczu 1-1 Szkoda, ale ważne, że Kanonierzy grali do końca, walczyli i nie podawali się, najbardziej spodobali mi się Verma, Koscielny, Nasri, Chamakh i Clichy. Może później dam dłuższy komentarz z ocenami itp.
Hail Arsenal Hail Arsenal !!

fabregas444 komentarzy: 169631.07.2010, 19:13

hehe chyba bedzie 1:1

Homie komentarzy: 5331.07.2010, 19:13

Randall idzie na sterylizacje tak podaje The Sun...;)

Robin111 komentarzy: 11731.07.2010, 19:12

Mówi się trudno noj tak byliśmy lepsi od Milanu :) Stwarzaliśmy więcej sytuacji podbramkowycha ale ten Zambrotta mnie przestraszył :)

Zawader komentarzy: 135931.07.2010, 19:12

remis na wlasne zyczenie : )

Homie komentarzy: 5331.07.2010, 19:12

Vela ma 11??? To Van Persie 10, a Chamakh 9 powinien...(koniec 1-1)

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1531.07.2010, 19:12

koniec 1-1 dobry meczyk. wiemy w jakiej formie jesteśmy Kościelniak dobre spotkanie szkoda straconej bramki mówi się trudno

14kobus komentarzy: 34131.07.2010, 19:12

Dobra nie było źle. Przecież to AC Milan!

kamil_9414 komentarzy: 282831.07.2010, 19:12

dla mnie ten remis jest jak porazka niestety, szkoda, ale beda wazniejsze mecze

bartios komentarzy: 55931.07.2010, 19:11

Vela jak kiwa...

lOozer_ komentarzy: 2831.07.2010, 19:11

Marcel chodzi zupełnie o cos innego. Niektórzy są zbyt niecierpliwi a przede wszytskim są zbyt impulsywni. Zamiast wspierać chłpaków którzy grają świetne zawody, to karcą ich niemiłosiernie.

chamakh2010 komentarzy: 8831.07.2010, 19:11

stochu wyjdz ;]

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 131.07.2010, 19:11

Nasri graj jak nie Nasri- bez walki i bez ciągłego biegania.Chyba miał ochotę na opaskę kapitana i dlatego taki zły.W sumie go trochę rozumiem.

Zawader komentarzy: 135931.07.2010, 19:11