Chelsea ratuje remis

Chelsea ratuje remis 28.04.2009, 22:32, Damian Romankiewicz 35 komentarzy

W pierwszym półfinałowym spotkaniu Ligi Mistrzów FC Barcelona nie zdołała pokonać podopiecznych Guusa Hiddinka. Mecz zakończył się bezbramkowym rezultatem.

Holenderski menedżer Chelsea ustawił swój zespół bardzo defensywnie. The Blues przez większą część spotkania tylko się bronili i osiągnęli swój cel - nie stracili bramki. Zespół Romana Abramowicza jest w lepszej sytuacji przed rewanżem, ale Katalończycy wciąż mają realne szanse na awans do finału w Rzymie. Chelsea musi otworzyć się na Stamford Bridge, dzięki czemu grająca techniczny futbol Barca nie będzie musiała zmagać się z "obroną Częstochowy" w wykonaniu londyńczyków.

Warty odnotowania jest fakt, że w dzisiejszym meczu siedem minut na boisku spędził Alaksandr Hleb.

BarcelonaChelsea FCLiga Mistrzów autor: Damian Romankiewicz źrodło: Własne
krzykus1990 komentarzy: 519202.05.2009, 10:13

Chelsea zagrała bardzo defensywnie i przez cały mecz się broniła, ale skutecznie i przed rewanżem są faworytami. Barca chyba już traci formę, zobaczymy jak zagrają z Realem w sobotę.

EkEl komentarzy: 298929.04.2009, 19:35

Chelsea zagrała tak jak powiedział im Hiddink. Widać że jest to fachowiec pierwszej klasy - Barca pierwszy raz w tym sezonie nie strzeliła bramki w meczu!

Fabregas19 komentarzy: 5084 newsów: 829.04.2009, 16:47

Nie mogę patrzeć na to zdjęcie:),Super Hleb 7 minut spędził na boisku a tak to cały czas grzeje ławę hehehe

leon31 komentarzy: 125829.04.2009, 16:41

Ja nie chce ****sów w Finale ;/ Nie lubię jak z nimi gramy ;/ Wolę rewanżyk z Barcą ;d No coż ale jeszcze trzeba przejśc przez ManU. Mósimy dać radę !

HWDP komentarzy: 85729.04.2009, 15:59

mam nadzieję że tak mecz wyglądać dziś nie będzie

Patrol komentarzy: 58029.04.2009, 15:48

Chelsea zrealizowala swoj plan zamuroali sie osmioma zawodnikami w obronie i bylo po 0:0 . Mysle ze u siebie moga zagrac podobnie. Nieduzo brakowala zeby drogba strzelil bramke i by wygrali ;d.

parzon_nr4 komentarzy: 162 newsów: 129.04.2009, 15:25

lol hleb nawet nic nie pogral ale przeciez jest w barcelonie i to sie liczy ;/

AntonioThe komentarzy: 3817 newsów: 529.04.2009, 15:17

W lepszej sytuacji jest Chelsea ale Barca jest nieobliczalna i na Stamford juest wszystko możliwe. Bardziej chyba głosuje na Barce żebyśmy się mogli im zrewanżować ;)

ArseN01 komentarzy: 22329.04.2009, 14:38

A co do Hleba.. no no :) Brawo, trzymaj dalej rezerwe i wchodź w 86min. w meczu, bo przecież jesteś taki dobry :)

Quake85 komentarzy: 1016 newsów: 129.04.2009, 14:17

ja będę za Chelsea bo po 1 reprezentują Anglię a po 2 fajnie będzie jak w finale będą derby Londynu;p

Chefren komentarzy: 1829.04.2009, 14:07

Antyfootball - to dobre określenie postawy Chelsea. Nienawidzę Chelsea, ale Barcelony to nawet już nie nienawidzę, to coś więcej. Dlatego będę za smerfami (chyba pierwszy raz w życiu ) w meczu na Stamford Bridge.

Danielo_Gunners komentarzy: 264329.04.2009, 13:49

chelsea realizowała swój plan... czyli bronić sie i strzelać u siebie ;)

lukaszksso komentarzy: 61829.04.2009, 13:02

Chelsea świetnie sie zamurowała w sumie grała antyfutbol ale cel uświęca środki

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12629.04.2009, 11:50

Nudny mecz, ale trzeba przyznać, że Hiddink dobrze rozpracował Barcelonę. Granie otwartej gry na Camp Nou jest samobójstwem. Złapał się Bayern i wynik był, jaki był. Śmieszą mnie też te wypowiedzi graczy Barcy, że sędzia popierał antyfutbol, że Chelsea tamuje piękną, ofensywną piłkę... to właśnie dlatego angielskie drużyny tak często są wysoko w LM - potrafią się dostosować do przeciwnika, nawet, jeśli oznacza to "fubol na nie".

PvL komentarzy: 184929.04.2009, 11:41

Chelsea taktycznie sie sprawdziła. U siebie będzie im łatwiej, ale kto wie....

Szef komentarzy: 1303529.04.2009, 11:23

ooooooooo to Hleb przyszalal hahah i ciekawe czy teraz sie cieszy z tej letniej zmiany barw klubowych

waldek_89 komentarzy: 573529.04.2009, 11:12

oglądałem cały mecz i muszę przyznać że to był najnudniejszy mecz jakikolwiek widziałem, żenada co oba zespoły prezentowały na boisku...;p

chru5t komentarzy: 19029.04.2009, 08:37

a mnie się dziś śniło, że Henry wrócił do Arsenalu, ale miał na sobie strój z roku 2005

Vela77 komentarzy: 66829.04.2009, 08:19

Nie! Jude Chelsea! Tylko nie to! Barcelona mu si wygrac albo zremisować więcej niż 0-0!

Specu1990 komentarzy: 69629.04.2009, 07:55

haha aj hlebek xD tylko czemu przez samo h xD wkażdym razie licze na chelsea!! FUCK BARCA ... bleeee

wafel komentarzy: 29229.04.2009, 00:50

Peter_HK44 - tak samo bezcenne jak zobaczyć siedzących na trybunach Alexa i Thierego i oglądających jak Cesc podnosi puchar.

Peter_HK44 komentarzy: 168729.04.2009, 00:36

Necro >>> pewnie, że mu się opłacało. Przecież "gra" w swojej ukochanej Barcelonie, a nie w jakimś tam Arsenalu. Hleb był gotów zastąpić nawet Valdesa w bramce, aby tylko znaleźć miejsce w składzie "Dumy Katalonii", pamiętacie?

Mimo wszystko życzę Barsie awansu. Mina Henry'ego i Hleba po porażce z Arsenalem w finale CL - bezcenne!

DawidAFC komentarzy: 155828.04.2009, 23:46

haha ale mi sie teraz smiac chce z Hleba xD

Thunderon91 komentarzy: 9728.04.2009, 23:29

7 minut!
Barcelona to urzeczywistnienie ambicji Hleba. Pięknie jest uczestniczyć w sukcesach Blaugrany dodając te 7 minut od siebie. Hleb wyraźnie spełnia się będąc piłkarzem.

Necro komentarzy: 243428.04.2009, 22:36

7 minut. I co? Warto było odchodzić? Warto było całe życie szlifować swój talent aby skończyć na ławce?

ivexo123 komentarzy: 176628.04.2009, 22:36

nom i warte tez odnotowania ze mial wysmienita okazje by pokonac Cecha ale tego nie zrobil