Czerwona kartka odebrała nam zwycięstwo? Mecz poniżej oczekiwań? Havertz znów strzela 01.09.2024, 14:43, 1 komentarzy

Arsenal pierwszy raz w tym sezonie traci punkty. Co więcej, traci je na własnym boisku, jednakże w cieniu kontrowersji! Czy sędzia Chris Kavanagh wypaczył wynik spotkania? Czy może to Arsenal zagrał poniżej oczekiwań? Dlaczego Partey dalej gra w podstawie?

O tym i wiele więcej w najnowszym odcinku North London Forever. Adam Targowski w kąciku #VARsenal weźmie pod lupę decyzje arbitra, a Dominik Wątorski i Aaron Sibielak ocenią grę podopiecznych Mikela Artety oraz postarają się znaleźć przyczynę kiepskiej formy zespołu.

Odpowiedzi na pytania, które zostawiliście po meczu ukażą się jako osobny materiał. Do usłyszenia!

North London Forever: Czerwona kartka odebrała nam zwycięstwo? Mecz poniżej oczekiwań? Havertz znów strzela

autor: źrodło:
zg0r komentarzy: 9803.09.2024, 08:21

Zwycięstwo odebrał niestety Rice. Kompletnie bezsensowne zachowanie, odkopnięcie piłki na połowie przeciwnika. Rice mając już żółtą kartkę powinien wykazać się większym pomyślunkiem. Fakt, można się przyczepić do sędziego, że nie pokazał żółtej kartki João Pedro za wybicie piłki, ale tak jak z ręką w polu karnym "wszystko zależy od sytuacji". Veltman wykazał się cfaniactwem i Arsenal za to zapłacił 2 punktami. Partey gra jakby kosmici z kosmicznego meczu odebrali mu umiejętności, dziwne straty, niepewne zagrania, szkoda, że Merino złapał kontuzje, bo by się teraz bardzo przydał. Podsumowując, faktem jest, że sędzia zachował się niekonsekwentnie, jednak w mojej opini, to były zupełnie 2 różne sytuacje. Faktem jest, że Rice powinien się zachować lepiej. Oraz faktem jest, że w pierwszej połowie powinniśmy prowadzić więcej niż 1 bramką. Mniej cfaniactwa, więcej skuteczności. Jedziemy dalej! :)

Arsenal - Liverpool 27.10.2024 - godzina 17:30