Fabregas o porażce z Portugalią

Fabregas o porażce z Portugalią 18.11.2010, 12:30, Michał Kowalczyk 22 komentarzy

Cesc Fabregas wypowiedział się na temat towarzyskiego meczu, w którym Hiszpanie ulegli aż 4-0 swoim iberyjskim sąsiadom - Portugalii. Kapitan Arsenalu stwierdził, że nie ma żadnych pozytywów, jakie jego reprezentacja może wyciągnąć z ostatnich pojedynków. Przypomnijmy, że wcześniej Mistrzowie Świata przegrali 4-1 z Argentyną w Buenos Aires.

- Czujemy się dotknięci tą porażką. To fatalny rezultat, ale musimy się jakoś pozbierać - wyznał pomocnik Arsenalu dla hiszpańskiej stacji TVE.

- Chcieliśmy należycie zakończyć ten rok, a tak to musimy czekać aż do lutego. To nie był nasz najlepszy występ, ale w piłce trzeba także wiedzieć, jak się przegrywa. Prawda jest taka, że nie ma żadnych pozytywów z naszej gry. Rywale zagrali o niebo lepiej i widać było po nich żądzę zwycięstwa.

- Musimy przeprosić kibiców za ten występ i ruszyć do przodu - dodał Cesc.

Cesc FabregasReprezentacja HiszpaniiReprezentacja Portugalii autor: Michał Kowalczyk źrodło: sport.co.uk
Charles komentarzy: 9759 newsów: 3018.11.2010, 22:00

@KanonierTH1411
Nie jestem śmieszny, mówię całkiem serio. Twoim zdaniem czerwona = ostra gra? Niestety ale ilość fauli popełniana przez Naszych zawodników jest wręcz porażająca w porównaniu z poprzednim/i sezonem/ami.

Chapman komentarzy: 80818.11.2010, 20:24

Bardzo się cieszę, brawa dla Portugalii. Mam nadzieję, że to kolejny zwiastun końca dominacji Hiszpanów.

Tomu15 komentarzy: 77318.11.2010, 20:02

Na razie to ich gra wygląda tak jakby nie chcieli a musieli:(

Leppus28 komentarzy: 21118.11.2010, 19:26

Po prostu im się chwilowo nie chce. Wygrali wszystko i nie mają już żadnej motywacji. Dlatego nie ma sensu w kółko grać tym samym składem. Trzeba nowych nazwisk, a nie w kółko Xavi i Iniesta...

Ciasteck2 komentarzy: 446718.11.2010, 19:08

Dostali w dupę i to ostro. Brawo dla Portugalii.

luq007 komentarzy: 289918.11.2010, 18:43

Wazne ,ze Polska pyknela WKS :P
A Janek juz krzyczy ,ze to nie zasluga Smudy..

Oldgunner3 komentarzy: 982218.11.2010, 18:36

Mimo wszystko straszny obciach - są rywale z którymi żaden mecz nie jest towarzyski - dla Anlii są to np. Niemcy czy Francuzi,a dla Hiszpanów Portugalczycy;strasznie prestiżowy mecz więc tym boleśniejsza wtopa.

fabregas1987 komentarzy: 2582418.11.2010, 18:27

prawda jest taka, ze woda sodowa uderzyla ikm do glowy i mysla, ze sa najlepsi ...

lukasz0403 komentarzy: 11518.11.2010, 18:10

Ale ważne ze Polska wygrała nie z byle kim :D

laskowski19051995 komentarzy: 494518.11.2010, 17:08

Nie zawsze się wygrywa, szkoda że przegrali w końcu to mistrzowie świata :(

KanonierTH1411 komentarzy: 482818.11.2010, 16:30

CharlieTheUnicorn
Uważasz że jesteśmy jedną z najostrzejszych grających drużyn w tym sezonie!? Nie bądź śmieszny, Koscielny dostał dwie czerwone kartki za faule taktyczne a nie brutalne wejścia, Wilshere gra z poświęceniem ale czerwoną kartkę dostał akurat wtedy tylko i wyłącznie z głupoty. Dostaliśmy te 3 czerwienie ale to nie oznacza że gramy brutalnie. Pod tym względem poprawiliśmy się co do poprzednich lat i teraz tak się może wydawać bo wtedy niemal w ogóle nie graliśmy ostro.

Arsene1
Do końca pierwszej połowy utykał i na drugą cześć meczu nie wyszedł. Busquets trafił go w łydkę więc nie musi być szklanką bo to mięsień, nie kość. Po za tym co jakiś czas trzymał się za tą właśnie łydkę.

Szef komentarzy: 1303518.11.2010, 16:21

no to znowu kleska Hiszpanii, wstyd troche bo dopiero co zostali najlepsza druzyna swiata

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 318.11.2010, 15:41

Dokładnie od Argentyny baty a jeszcze teraz znów messi zaszalał tyle że strzelił z Brazylia.

Arsene1 komentarzy: 35518.11.2010, 14:54

KanonierTH1411 że niby Ronaldo miał doznać kontuzji przy tym wejściu? Chyba musiał by być ze szkła :P Myślę że został zmieniony bo tak było ustalone przed meczem.

Kondzior12 komentarzy: 490018.11.2010, 14:46

Hiszpania w jakimś kryzysie czy co?W dwóch meczach stracili po 4 bramki :D

Gunner_995 komentarzy: 655018.11.2010, 14:38

lordalasor----> No a gdzie Polska ? :P xD

lordalastor komentarzy: 115718.11.2010, 14:35

no kończą się dobre czasy Hiszpanii coś czuje że na euro 2012 będą się liczyły takie ekipy jak holandia francja niemcy i może anglia

batofator komentarzy: 237618.11.2010, 14:28

Charlie -> mnie też ucieszyła ich porażka, a jej rozmiar jeszcze bardziej :)

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3018.11.2010, 14:06

Tak i dlatego w aktualnym sezonie jesteśmy jedną z drużyn grających najostrzej ;) Rychło w czas ten przykład, nie ma co!

Bardzo dobrze, że Hiszpania przegrała ;) bardzo dobrze ;)

KanonierTH1411 komentarzy: 482818.11.2010, 12:55

Oglądałem trochę pierwszej połowy. Widziałem jak Sergio Busquets skosił Ronaldo, który potem jak się okazało doznał przy tym wejściu Katalończyka kontuzji (ale raczej niegroźna, ma grać już z Bilbao w tej kolejce) i nie wyszedł na drugą połowę. Jednak najbardziej podobało mi się gdy po dosłownie kilku minutach (jeszcze w pierwszej połowie oczywiście) Ronaldo przewiózł jak szmatę tego grajka z Katalonii. Niby nic groźnego mu nie zrobił bo w ostatniej chwili cofną nieco nogę ale pokazał że następnym razem już nie będzie miał litości dla płaczka Sergio.

Dlaczego napisałem tą sytuację? A no dlatego aby pokazać że my nie mamy w kadrze praktycznie nikogo kto ma na tyle jaj czy odwagi aby pokazać że ostre wejścia mogą działać w obie strony. Ci co pamiętają jak grał choćby Henry (nie wspominając np Vieiry) to wiedzą że oni nie dali sobie w kaszę dmuchać. Reasumując, musimy być bardziej twardzi i stanowczy podczas gry, bo gdy pokażemy że przysłowie "jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" działa w obie strony, nasi ligowi rywale nie będą nas traktować jak dzieci, z którymi jak niemożna dać sobie rady to ich pokosimy i może coś ugramy.

kanonier_89 komentarzy: 93918.11.2010, 12:46

Może ta porażka osłodzi zapędy Hiszpanów i da również Cescowi do myślenia, że musi wrócić do najwyższej formy