Flamini: Nie możemy stracić punktów

Flamini: Nie możemy stracić punktów 25.12.2006, 19:37, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Pomocnik Arsenalu, Mathieu Flamini powiedział, że jest gotowy na mecz z Watford i przyznał, jakoby jego drużyna nie mogła stracić punktów w tym spotkaniu.

Francuz przyznał, że Kanonierzy jadą na Vicarage Road tylko po trzy punkty.

"Musimy grać na pełnej koncentracji. Wszyscy wiemy jak kończy się chwila nieuwagi, możemy stracić głupią bramkę i po meczu!"

"Wszyscy na Emirates wierzą jeszcze w Mistrzostwo, ale zdajemy sobie sprawę, że każda strata punktów oddala nas od celu. Jutro w Watfordzie musimy wywalczyć trzy punkty. Bardzo chcemy wygrać w lidze."

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady